Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

No i jednak dobiłem do 50lvl i nawet udało mi się samotnie wejść do sklepiku w kościele w DZ i czy mi się tylko wydaje czy generalnie straszna kupa jest w tych sklepach w DZ? W zasadzie tylko teoretycznie MP5N robi wrażenie i pod względem dmg jest chyba nieco lepszy od Vectora ale czy jest podobnie do opanowania jak Vector czy sądząc po niskiej stabilności nosi pociski po całej okolicy? Da się go w miarę opanować na padzie?

 

I drugie pytanie: SG38 ze sklepiku w kościele wali całymi seriami czy po 3 pociski? Jest wart zainteresowania? Nie nosi go po całym ekranie?

 

Od niemal 2 tygodni nie znalazłem ani nie zrobiłem lepszej broni od tego co mam. A szału nie mam. Najbardziej mnie dobija brak dobrej szybkostrzelnej snajperki - M1A Pierwsza Fala (fiolet) z podstawowym (na golasie) ok 40k na strzał (i rpm 300) niestety jest nadal nie do pobicia. Mam w schowku fiolet M44 z podstawowym 45k na strzał ale rpm 55 nie pozwala zatrzymać szarżującego nosorożca a M1A tak.

 

A gold SOCOM ze sklepiku z 22k na strzał to w ogóle jakaś pomyłka.

 

Czekam na update ;)

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Raczej każdy wie jaki jest matchmaking - czasem dobry, czasem zły jeśli chodzi o dobór ludzi, bo to zwykła składanka zlepek, że trafi się jakiś nieogarnięty typ. A ambitny warrengate jest najtrudniejszy do zrobienia jeśli wypadnie Ci dzienna misja to jest czasem niemożliwe zrobić z randomami - ale tak jak mówiłem, trza cierpliwości do tego mm i można nawet bez komunikacji zrobić najtrudniejszy raid zaraz po konsulacie. Pierwszy raz udało mi się zrobić z randomami elektrownię, bo wcześniej ze znajomymi to spokojnie ukończysz ale randomy to totalna kwintesencja gry - nawet polecam dla ludzi cierpliwych :D

Odnośnik do komentarza

http://www.ppe.pl/news/42910/wielka-lista-zmian-w-aktualizacji-1-1-do-tom-clancy-s-the-division-mamy-wszystkie-szczegoly.html

 

srotfl

 

zwiększyli ilość części potrzebnych do craftowania złotych rzeczy z 5 do 15 sztuk!!!

 

czyli trzeba zbierać jeszcze więcej złomu by potem przy panelu stworzyć coś sensowego.

 

Widzę że powoli już nie ma co szukać w tej grze.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że będzie za dużo płaczu z powodu gankfestu z rogalami i dostaniemy wszyscy po (pipi)e przez płaczków, bo albo za słaby gear albo za słaby skill. Ogólnie nie napalałbym się na te zmiany, bo zostaną szybko zmienione, pewnie jakieś dziadostwo z zaopatrzenia będzie albo coś innego. Czekam na forum ubi jaki hejt poleci z powodu zmiany w DZ  :whistling:

Odnośnik do komentarza

Moze sie zrobic bardzo ciekawie tylko nie bedzie z kim grac bo wszyscy idą do dark souls3 tego samego dnia

 

Mów za siebie Yano, ja tam Mesjasza dla jakiś Soulsów nie opuszczę  :good2:  za długo czekałem na niego.

ps. a ekipa jest i to bardzo liczna, problem jedynie do kogo dołączyć aby nie było potem focha :whistling:

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

jak dla mnie te sety wyglądają całkiem spoko, każdy z nich może być użyteczny jeśli dany gracz wykonuje dobrze swoje zadanie w grupie

 

i co fajne set nomada już za 2 itemy daje bonus do scavengingu, to już samo to powoduje że warto te 2 rzeczy założyć

 

tylko ciekawi mnie jak reszta statystyk tych itemków, bo mamy tu podane tylko bonusy setowe, a nie wiadomo jak pozostałe statystyki będą wyglądać, pewnie będą do pewnegho stopnia losowe

 

fajnie że razem z setami dojdzie wymiana ekwipunku, jak komuś wydropi element setu to można go oddać osobie która najbardziej na dany set jest nastawiona

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

dołączać sie do innych graczy i próbować robić u nich w świecie, ja dziś dobiłem wszystkie znajdźki, ale 3 echa miałem zbugowane, ponad godzine mi zajeło dołączanie sie do innych i próba ich złapania, aż w końcu pojedyńczo ale sie udało

 

zostało mi tylko trofeum z misjami na hardzie na lvlu 30, prawie wszystkie już na 100% robiłęm tylko nie wiem których mi brakuje :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...