Skocz do zawartości

Tekken Revolution


Redmitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Punkty rozbudowy postaci to dobre wyzwanie :D Mnie się to podoba, pewnie dlatego , że głównie grałem Lawem, ale nie oszukujmy się, godzina dziennie w przerwie od np. nauki :D   O co chodzi z ciosami, które wszystko crushują, nie mają strat przy trafieniu w powietrze ? Zauważyłem, że dużo osób na to lami i moje pytanie brzmi: po co to komu ? 

Odnośnik do komentarza

 

O co chodzi z ciosami, które wszystko crushują, nie mają strat przy trafieniu w powietrze ? Zauważyłem, że dużo osób na to lami i moje pytanie brzmi: po co to komu ? 

mają stratę przy trafieniu w powietrze i na bloku i to dużą, po każdym można sobie spokojnie wybić. 

 

 

ogólnie to ciężko trafić na kogoś kto umie grać. trafiłem może na 2 - 3 osoby, które wogóle wiedzą, co to juggle. ciężko narazie ocenić, czy special arts są aż tak spjerdolone. wydaje mi się, że klatki niewidzialności nie zaczynają się na samym początku animacji ciosu, tylko pare klatek później. brak bounda to nawet fajna odmiana, dużo krótsze i słabsze juggle. no i nie musze grać z miśkami i bobami, przynajmniej narazie.

Odnośnik do komentarza

Special artsy są różne - Paula np. wydaje się że zaczyna się wcześniej, a Lawa czy Kaza mają pewien unik wbudowany do tyłu. Oczywiście każde są mega karalne, wchodzi tam praktycznie każda wybitka. To ryzyko - robisz i przebijasz nadchodzący lub whiffujący cios, albo on blokuje i ty masz darmowy przelot przez planszę.

 

Do tego backrolle są bezpieczne przed zbieraniem z ziemi, więc juggle już nie są takie długie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To akurat nie ma znaczenia kim się gra. Najpierw grałem Lili i pierwszą postacią którą mi odblokowało to Alisa. Potem grałem właśnie Alisą i odblokowało mi Brayana.

Postacie są odblokowywane randomowo, ja jednak bardzo się cieszę z Alisy bo pierwszy raz nią gram i gra mi się nią świetnie ;)

Jednak nadal za(pipi)iście wku.rwia to, że jak się weźmie rankeda to pełno teraz Kazuyi, gdzie koleś ma z 20lvl więcej i weź tu takiego zayeb.

Odnośnik do komentarza

fajnie, cos tam dorzucaja. moze w updacie cos pozmieniaja

 


Major update coming soon!

New characters added! Get ready to fight!
The following characters have been added:

- Jin Kazama
- Ling Xiaoyu

Collect Gift Points to unlock them!

zrodelko: http://www.eventhubs.com/news/2013/jul/01/jin-kazama-and-ling-xiaoyu-being-added-tekken-revolution-receives-over-1-million-playstation-3-downloads/

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://tekken-revolution.bngames.net/update/130716.php

Najnowsza aktualizacja przyniesie w skrócie: 

 

  • Hwo + Dragunova 
  • Nowe stroje oraz premium efekty dla ciosów
  • Practice mode 
  • Podniesiony lvl do 60 i rangi do 19 dana 
  • Mozliwość resartu statystyk dla postaci
  • Ulepszony arcade mode (poziom normal, hard oraz very hard, bonus stage z mokujinem, gold ogre)

 

W sumie widze to w japonii data tego updateu to 7/16 wiec oni to juz maja. 

Edytowane przez Redmitsu
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...