Jump to content

Tekken Revolution


Redmitsu

Recommended Posts

Dostępne postaci to: King, Lili, Paul Phoenix, Marshall Law, Asuka Kazama, Steve Fox, Alisa Bosconovitch i Lars Alexandersson.
Jin i Kazek do kupienia przymusowo, reszty mi nie potrzeba.

 

For the first time in TEKKEN history players will be able to level-up their characters, increasing three key attributes; Strength, Endurance and Vigor, to create a combatant tuned to individual play styles. Develop a defensive tank character with high HP to withstand knockout blows while offense focused players can create a damage-inflicting character with low health but high critical hit rates to devastate opponents with a flurry of attacks.
Edited by XM.
Link to comment

Lili, Asuka, Alisa. Jakby jeszcze Kaza dali, to bym nic nie musiał kupować. :sorcerer:

(no dobra, niezbyt podoba mi się pomysł ze statsami podoba, ale chyba chcieli zrobić bardziej każualową gierkę do spieniężenia, zamiast dawać "tylko" okrojoną wersję w stylu DOA)

Edited by Accoun
Link to comment

Na mój gust to zamiast Alisy i Larsa powinni dać Cristie i któregoś Mishime.

 

 

Właśnie dlatego go nie dali żebyś go musiał kupić. Nie jest źle, mogli dać gorszy skład startowy. Wiadomo po ile będzie postać?

Jest Kazuya. Chociaż tyle. Postacie można kupić za walutę w grze, odblokowują się losowo, nie można kupić konkretnego wojownika.

Link to comment

Wszystko fajnie, ale jak nie dadzą do kupienia/odblokowania versusa na jednej konsoli to dla mnie mogli by tej gry wogóle nie wydawać :(

This.

 

Harada zapowiedział przez twitter że prawdopodobnie będą aktualizację. Chętnie kupiłbym opcję vs na jednej konsoli.

Link to comment

No bardzo szkoda tego versusa, trochę kicha ten system żetonów, ale jak nie ma zamiaru się siedzieć hardkorowo tylko przygrać z godzinkę to jest w sam raz. Postacie odblokowuje się nie tylko w trybie arcade, przed chwilą dostałem kogoś po rozgrywce ranked match.

Ostatni tekken w jakiego grałem to dark resurrection na psp xD

Link to comment

Zastanawiam się w czym Revolution jest lepsze od Taga 2. W Tagu masz chyba wszystko co można mieć w Tekkenie. Bo tak na dobrą sprawę, to po uzbieraniu postaci za kasę i tak nam wyjdzie Tag. Proszę o jakiś komentarz czym one się różnią.

Link to comment

W TR nie ma bounda, w TTT2 jest, reszta chyba bez zmian. Ostatni raz grałem w T5, Revolution nie porywa, po paru pojedynkach odechciewa się w to grać, sam nie wiem czemu? Może dlatego, że jest kupą, nie wiem.  Wracam do SF'a

Link to comment

Niestety jest więcej zmian w porównaniu do TTT2... Te specjale to baranina, w dodatku są lipnie zbalansowane. Niektóre wybitki działają inaczej... czasem kuleją kolizje.. w ogóle nic nie wchodzi jak trzeba. Z(pipi)any system pod casuali...

Link to comment

Patrząc na rozwiązania coinsów i całego F2P, wiadomo raczej było jakiego produktu oczekiwać. Hardkorowcy i tak zostaną przy TTT2, a czemu by nie zarobić na casualach.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...