Skocz do zawartości

Tekken Revolution


Redmitsu

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego jak macie okazje siegnijcie po VF: Final Showdown. Cale 3 osoby z foruma graja wiec bedzie mozna zrobic jakas lige czy cos.

 

Ktoś zaczął znów? Bo ja przestałem, i przerzuciłem się na TTT2, które jest ch*jowe, ale co zrobić skoro ludzie tylko w to grają :confused:

 

Ps. Ta zombie bride to byłoby wspaniałe podsumowanie drogi jaką obrał ostatnio Tekken... A co do aktualizacji to ponoć 24.07 w Europie.

Odnośnik do komentarza

Co raz rzadziej spotykałem znajomych graczy z VFDC, a potem kupiłem za taniochę TTT2 i zobaczyłem jak wielu ludzi gra, to postanowiłem się zacząć uczyć w TTT2, bo nie lubię czekać zbytnio na to aż zjawi się ktoś do gry w ranked w VF5: FS.

Mimo wszystko po zobaczeniu że TTT2 ssie pałkę, wróciłem do VF5: FS i trudno mi było się przerzucić znowu. Ostatecznie wróciłem znów do TTT2. Może kiedyś znowu uruchomię VF5: FS i przypomnę sobie jak się gra. Bo dla mnie to najlepsza bijatyka tej generacji, tylko niemieckie sucze pewnie nie mogły w niej wygrywać tanimi sposobami i męczyć bezbronnego przeciwnika na ziemi przez pół minuty, więc gra jest tak mało popularna... :/

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

a mnie właśnie brakuje w vf okizeme

 

w tekken revolution nie da się już jugglować rollującego w tył przeciwnika, co jest fajne

 

mendrek w tekkenie jest pełno sposobów na wstawanie z gleby i z bycia gnębionym można przejść do gnębienia

 

po ograniu troche tematu, stwierdzam, że special arts wcale nie są przegięte. fajna ciekawostka w systemie, tyle że krzywdząca postacie z postawami. 

 

miał być apdejt dziś i nie ma

Odnośnik do komentarza

Od kogo ta nowa postać będzie mieć skopiowane ciosy? Bo jakoś wątpię, że będzie mieć swoje. Fajny ten Tekken, ale liczyłem, że tu ucięli wszelkie dziwactwa, aż do walki z Kazuyą. Typo od raz zmienił się w devil kazuyę i napierdalał tylko i wyłącznie laserem z oczu i do tego miałem wrażenie, że częstotliwość z jaką może to na(pipi)ać jest większa niż Devil Jin w poprzednich Tekkenach, ale mogę się mylić. Jasne to idzie unikać i jak podbiegłem do typa to już tak miło nie było, no ale (pipi)a, w T7 pewnie Bryan będzie napieprzał z CKM.

Odnośnik do komentarza

W VF okizeme jest, ale jest bardzo wyrównane i dopracowane:

 

- rising mid kick ma ogromny priorytet, z wyjątkiem reversali, oraz niektóre ciosy na just frame hit mogą przebić risinga. Rising nie jest bezpieczny, gdyż na bloku można otrzymać karę, ale to nie w postaci juggle'a za pół paska, ale dwa szybkie punche. Niby nic, jednak kara. Dopiero w przypadku whiffa możemy wyłapać ostrego combosa.

- rising low kick podobnie jak powyżej, w dodatku wywraca i jest bezpieczny na bloku, lecz jest podatny bardzo na wszystko co podskakuje, no i whiff też kończy zabawę... :)

- back roll jest w miarę bezpieczny, ale w VF taki ruch to oddanie pola przeciwnikowi, co akurat przy niedużych arenach i RO jest niezbyt pożądane.

- ukemi pozwala uciec przed dobitkami często, ale też nie daje niczego ofensywnego, za to przeciwnik może zrobić offensive move by dobrze się względem ciebie ustawić.

 

Tym samym walka w VF odbywa się głównie w stójce, a nie że jeden leży i zgaduje której z tych bazyliona opcji użyć (z czego 3/4 jest nieprawidłowa i będzie kosztowała pół paska), a drugi mashuje nad leżącym, bo ciosy mają niezwykłą przebijalność i "podnoszalność". W TR ciosy już tak nie męczą leżących, i to jest ktok w dobrym kierunku. Back roll jest w  końcu do czegoś przydatny.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

chodz malo czasu poswiecam na nowego tekkana(gram do pierwszej przegrany w walkach rankingowych) to i tak jestem z siebie dumny. wczoraj walczylem z goscmi z gornej polki :

  • asuka 3600 walk, 2 paski pelne i 3 ledwie ruszony,
  • lili 2100 walk, 1 pasek pelny, 2 w polowie.

tego drugiego rozszarpałem 3:1, ale ten pierwszy mnie zgnoił 2:3 :(

poty co niech sie ciesza, bo jak jak ja bede mial takie statysyki to sie nie dam ugryzc :D

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

czy w nowych aktualizacjach można spodziewać się zmian co do balansu rozgrywki? niektóre ciosy to przegięcie a granie przeciwko bucom z devil kazują spamujących jeden kopniak i lasery ( :sick: ) jest wątpliwą przyjemnością.

no i losowe dodawanie fajterów ssie. samych ćwoków dostaje i ani Hwoaranga ani Bruce'a nie widać...

Odnośnik do komentarza

 

granie przeciwko bucom z devil kazują spamujących jeden kopniak i lasery ( ) jest wątpliwą przyjemnością.

 

no jeżeli masz problem z noobami spamującymi kazem lasery i rising sun, to polecam zaznajomić się z podstawami systemu

 

laser na stojąco idzie na high i jest bardzo wolny, stepujesz to, albo kucasz 

latający laser jest na mid i jest super wolny. stepujesz, podbiegasz i karzesz czym chcesz

 

rising sun (obrotowe kopniaki) - blokujesz pierwszy mid i drugi na low - karzesz  

Edytowane przez Kazub
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

bez jaj, nie uczta ojca dzieci robić. wiem jak się z kimś takim obchodzić. napisałem, że taka walka to "wątpliwa przyjemność" a nie, że mnie leją. i nie chodziło mi o rising sun tylko o nowy specjal, którego nazwy niestety nie znam. anyway, Law ma bardzo podobny i też jest często gęsto nadużywany. takie kwiatki zwyczajnie spłycają rozgrywkę.

dodali możliwość kupna zawodnika jakieś inne pierdoły. szkoda, że na SEN nie ma cen (oprócz żetonów).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...