Skocz do zawartości

Tekken Revolution


Redmitsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio był u mnie na piwie kolega któremu zapuściłem tego Tekkena. Rozpierniczał wszystkich Kingiem, aż dostałem dwie prywatne wiadomości z gratulacjami i szokiem:), no i przy okazji wpadła nowa postać Hwoarang. Koleś robił całe te łamania, tzw "składanki" - tak to się mówiło. Chodzi o rzuty kolejno po sobie, zabierające jakoś z 75% HP. Że niby grywał kiedyś sporo z takim Remikiem Kumorem - podobno niezły gracz Tekkena, który wygrywał większość turniejów.

Mały ten świat.

Odnośnik do komentarza

ja mam wyszukiwanie prawie, co 15 sekund i gram. co prawda wywala mnie raz na 7 walk, ale bilet i tak zwraca, wiec jest ok.

 

Ostatnio był u mnie na piwie kolega któremu zapuściłem tego Tekkena. Rozpierniczał wszystkich Kingiem, aż dostałem dwie prywatne wiadomości z gratulacjami i szokiem:), no i przy okazji wpadła nowa postać Hwoarang. Koleś robił całe te łamania, tzw "składanki" - tak to się mówiło. Chodzi o rzuty kolejno po sobie, zabierające jakoś z 75% HP. Że niby grywał kiedyś sporo z takim Remikiem Kumorem - podobno niezły gracz Tekkena, który wygrywał większość turniejów.
Mały ten świat

gram dość długo w tekkena, a co za tym idzie.. znam cala stara kapuche wyjadaczy z PL i cos kojarzę teko Twojego kumpla Kumora z T3, ale nie do końca, moge sie mylic :)

 

jak gra jeszcze to proszę zapodaj jego PSN ID :)

Odnośnik do komentarza

Od jakiegoś czasu gram w T:Revolution jednak strasznie irytuje mnie 30 minutowe oczekiwanie na bilety. Dlatego mam pytanie do osób, które miały okazję zagrać w TTT2. Jak w tagu wygląda online ? Czy jest na takim poziomie jak w Revolution, bo z tego co pamiętam poprzednie odsłony Tekkena w kwestii online nie dawały rady a w Rev gra mi się naprawdę dobrze no i przede wszystkim bez lagów.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Pier.dole tego Tekkena. Skasowałem go z dysku bo szkoda mi czasu i nerwów na lamerów cisnących Lawem i Lili, co ją wszyscy walili. Co za kapuściarze, to się w głowie nie mieści. Najgorsi są Ci, co udają, że nie spamują i łączą kombosy na 3 ciosy z (pipi).anym specjalem, którego nie można oczywiście zablokować a ma piorytet najwyższy więc nie można go zablokować zwykłym ciosem. Pier.dole to, mimo, że nieźle wyciskałem Paulem. Może bym jeszcze pograł gdybym odkrył Hwo, ale odblokowały mi się postacie, których nie trawie/ssą. Zbieram na TTT2 i tyle.

Odnośnik do komentarza

Zrobilem 100% i wyebalem. Nie widze zadnego sensu grania bijatyke z elementami rpg i pasciarskimi specjalami.

 

Ciekawe o ile mniej osób zassałoby tego Tekkena, gdyby nie miał tych trofików  :D

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...