Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś miał problemy z graniem online i przez to skreślił ten tryb to polecam sprawdzić teraz, po najnowszym patchu. Skuszony ogłoszonymi DLC kupiłem grę ponownie i o dziwo mogę teraz swobodnie grać przez net. Na jakieś 20 wyścigów rozłączyło mnie tylko raz, wcześniej rzadko który wyścig dograłem do końca bo wyskakiwał error. Nintendo faktycznie musiało coś poprawić na serwerach :)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Juz jakis czas temu mialem dziwny przypadek pod koniec wyscigu - jechalem jako drugi i przed meta na 3 okrazeniu walnalem zielona skorupa poprzedzajacego mnie przeciwnika - trafilem, ale on nie zatrzymal sie nawet na chwile tylko przekoziolkowal, pojechal dalej i co dziwne wygral. Najdziwniejsze jest to, ze na filmiku widac, ze to ja dojezdzam na mete jako pierwszy jednak w podsumowaniu wyszlo, ze zajalem drugie miejsce.  :teehee: 

Odnośnik do komentarza

Jakas godzine temu pojawil sie pierwszy DLC do gry, skladaja sie na niego dwa update'y - pierwszy to uaktualnienie do Amiibo, ma okolo 230MB, a drugie to juz samo DLC, ktore wazy okolo 650MB.

 

Pierwszy update sciagnelo mi z poziomu menu konsoli, drugi natomiast pobralo mi gdy wlaczylem juz sama gre.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jeah dlc które zajmuje kilka set mega a nie kilka kilobajtow:) bije się z sobą czy brać już teraz czy po ograniu dragon age

DLC dostaje każdy, żebyś mógł widzieć jak ktoś jedzie Linkiem nawet jeśli sam nie zdecydowałeś się na kupno, dlatego jego odblokowanie to tylko kwestia kilku euro i kilkuset kilobajtów.

Odnośnik do komentarza

Juz jakis czas temu mialem dziwny przypadek pod koniec wyscigu - jechalem jako drugi i przed meta na 3 okrazeniu walnalem zielona skorupa poprzedzajacego mnie przeciwnika - trafilem, ale on nie zatrzymal sie nawet na chwile tylko przekoziolkowal, pojechal dalej i co dziwne wygral. Najdziwniejsze jest to, ze na filmiku widac, ze to ja dojezdzam na mete jako pierwszy jednak w podsumowaniu wyszlo, ze zajalem drugie miejsce.  :teehee: 

No to jest niestety klasyka.Wina kodu sieciowego.Od premiery widzę,że nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza

A ja zwlekałem z zakupem, bo miałem w co grać i spokojnie czekałem aż stanieje. No i du.pa, zero używek, a nówki drogie jak cholera. Wiem, to Nintendo, tu trzeba bulić. Ale zaczyna mnie to wkurzać. Jednak na święta muszę mieć gierkę, rodzinny turniej MK to jest świetna sprawa. No i ten Link z DLC, rewelka!

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...