Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Gość DonSterydo

MK8 niszczy system, szczególnie jak człowiek już przyswoi sobie rozkład tras i nauczy się kiedy opłaca się z jakich boostów używać. Rozgrywka jest o wiele bardziej złożona niż mogłoby się wydawać przy pierwszym kontakcie i walka jest od samego startu aż do ostatniego metra.

Odnośnik do komentarza

Pograliśmy trochę dłużej i naprawdę kawał świetnego race'ra, choc jest pare rzeczy którę są słabe:

- na pewno battle. Co za osioł zamienił specjalnie przygotowane trasy pod ten tryb na trasy z wyscigów to nie wiem. Mozna jedzic i jezdzic w kółko i nie spotkac żadnego rpzeciwnika.

- połowa tras robiona na jedno kopyto - krótkie, schematyczne ze zmienionym jedynie otoczeniem. Choc wiadomo, tras jest 32 co jest i tak zaje.bistym wynikiem i przeszlismy 5 cupów i niektóre są naprawdę bardzo fajne i skomplikowane wiec jakais kawalek slabszych tras jest oczywiscie do przełkniecia.

- szerokość tras jest zdeka irytująca. Potrafi się trafic wyscig, gdzie nie spotyka się w ogóle przeciwnika. Jakoś na razie nie zaobserowałem tej agresywności i zaciętości jak w CTR gdzie walyczło się o kazdy kawałek trasy, no ale za mało pograłem (150cc, chyba jest jeszcze do odblokowania cos szybszego?) zeby wyrokowac, że tak jest. 

- czemu nie mozna robic wlasnych cupów?!.

 

To tak na szybko choć nie powiem, no na splicie gra się genialnie, frajda jest duża. Napierd.ałałbym w ten tytuł całymi dniami gdybym miał mozliwosc. 

Odnośnik do komentarza

Pograliśmy trochę dłużej i naprawdę kawał świetnego race'ra, choc jest pare rzeczy którę są słabe:

- na pewno battle. Co za osioł zamienił specjalnie przygotowane trasy pod ten tryb na trasy z wyscigów to nie wiem. Mozna jedzic i jezdzic w kółko i nie spotkac żadnego rpzeciwnika.

- połowa tras robiona na jedno kopyto - krótkie, schematyczne ze zmienionym jedynie otoczeniem. Choc wiadomo, tras jest 32 co jest i tak zaje.bistym wynikiem i przeszlismy 5 cupów i niektóre są naprawdę bardzo fajne i skomplikowane wiec jakais kawalek slabszych tras jest oczywiscie do przełkniecia.

- szerokość tras jest zdeka irytująca. Potrafi się trafic wyscig, gdzie nie spotyka się w ogóle przeciwnika. Jakoś na razie nie zaobserowałem tej agresywności i zaciętości jak w CTR gdzie walyczło się o kazdy kawałek trasy, no ale za mało pograłem (150cc, chyba jest jeszcze do odblokowania cos szybszego?) zeby wyrokowac, że tak jest. 

- czemu nie mozna robic wlasnych cupów?!.

 

To tak na szybko choć nie powiem, no na splicie gra się genialnie, frajda jest duża. Napierd.ałałbym w ten tytuł całymi dniami gdybym miał mozliwosc. 

 

Ad. 1 zgadzam się.

Ad. 2 LOL NOPE. każda trasa jest unikalna, piękna i ma własny feeling. A te z DLC to małe mistrzostwo świata, CU DO WNE :banderas:

Ad. 3 Jest 200cc ale to fur fun tylko. No i najważniejsze,

Ad. 4 Oczywiście, że można. VS Race. Ustawiasz ile tras (min 3), ustawiasz poziom trudnosci NPC, czy chcesz wszystkie itemy, moc silnikow itd itp. Ustaw tam trudnosc NPC na harda, to zobaczysz co to znaczy grac z npc w mario karta. albo zagraj sobie w singlu na 150cc, zmienisz calkowicie zdanie o trudnosci gry ;)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

DLC obowiązkowo! Dwupak rzecz jasna najbardziej opłacalny. Bodajże 48 złociszy, zamiast 2 razy po 32 (a przynajmniej tak było gdy się zaopatrywałem w dodatek jakieś dwa lata temu...).

Wbudowany czat głosowy działa tylko w "poczekalni", w utworzonym przez nas "pokoju" dla znajomych. Czyli aby pogadać w czasie wyścigu trzeba się posiłkować Mumble, lub innym zewnętrznym komunikatorem głosowym.

Mam nadzieję, że nie zrobię żadnej kryptoreklamy wspominając, iż jest pewna grupka graczy, która w miarę systematycznie organizuje cotygodniowe turnieje między innymi w Mario Kato Eito:
w poniedziałki 21:30 - 23:00 (wymagane DLC): 5678-9862-3593
i środy 21:30 - 22:30 (co tydzień inne zasady): 7995-9858-7787

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...