Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nintendo na razie co wydało z remasterów? Przez ostatni czas? Na duże konsole to chyba tylko Zeldę WW i MK8D? W zasadzie to powinien być podział na remastery, remaki i coś pośrodku, bo jednak w MK8D będzie nowy tryb battle i 8 aren. To nie jest tylko podbicie rozdzielczości. Przecież to nie remake, ale przynajmniej remaster, bo gry z podbitą rozdzielczością to nie powinno się w ogóle nazywać remasterami.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Ninny raczej wydaje oldschoole w formie VC, czyli emulatorek konsoli i niemal 0 usprawnień. Ok, ale jako dodatek. Szczególnie gry 2d - one wolniej się starzeją. Natomiast Switcha tym nie sprzedadzą. A próbują - podczas gdy konkurencja w ramach abonamentu rozdaje również pełnoprawne gry, to tu będziemy mieli tylko VC i to jeszcze na ograniczony czas. Zobaczymy. Potrzebne jest po prostu trochę więcej. Ja czekam, po prostu teraz zaczęło mi się spieszyć ;-) Chciałbym już jakiegoś Mariana - uwielbiam je po prostu. Nie wiem jak żyłem bez tego.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, jakby tak podliczyć koszt nowego Mario Karta 8 na WiiU, dodać do tego cenę obydwu dodatków, a potem porównać to ze 190zł, które jest wołane za wersję Switchową, to nagle kotlecik nie wydaje się taki zły. Jeszcze polany sosikiem w postaci Battle Mode i dobrze przyprawiony podbiciem rozdziałki i usunięciem przeskakującej klatki animacji.

 

Nintendo takie dobre. Nie pozostaje nic innego, jak się wypiąć, czekając na ładunek.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą, jakby tak podliczyć koszt nowego Mario Karta 8 na WiiU, dodać do tego cenę obydwu dodatków, a potem porównać to ze 190zł, które jest wołane za wersję Switchową, to nagle kotlecik nie wydaje się taki zły. Jeszcze polany sosikiem w postaci Battle Mode i dobrze przyprawiony podbiciem rozdziałki i usunięciem przeskakującej klatki animacji.

 

Nintendo takie dobre. Nie pozostaje nic innego, jak się wypiąć, czekając na ładunek.

 

Racjonalizacja poziom hard. Ale nie no posiadanie MK8 w kieszeni i ta śliczna okładka rekompensują wszystko. 

 

5390386-l.jpg?v=1484391609

 

:fsg:

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, że obkręcam jak się tylko da. No i zawsze można skontrować faktem, że granie przez sieć w końcu przestanie być darmowe.

 

Ciężko przejść obok tej gry obojętnie z prostego powodu - MK8 to całkiem niezła gra.

Odnośnik do komentarza

preorder juz dawno zaklepany i nawet oplacony

 

mam nadzieje, ze komjunity forumkowych fanow nintendo w sieci jest tak samo zjednoczone i aktywne jak przy bronieniu zeldy i czeka mnie z wami dziesiatki godzin fajnej zabawy na serwerach

 

no i dawajcie fory, do mnie to pierwszy kontakt z ta czescia, a dla wielu z was tylko przesiadka i trasy znacie juz na pamiec

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...