Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ło matko, nawet jak człowiek można zamówić sobie egzemplarz w Media Markt, i to nie za cenę małej wioski. Czy to już cywilizacja? No cóż, wziąłem na premierę na WiiU, sprzedałem, kupiłem drugi raz, kupiłem DLC i jeszcze raz jak matoł wezmę na Switcha. Co ja poradzę, jak to jest tak dobra gra. Zazdroszczę debiutantom, jeszcze z tymi znakomitymi DLCkami :ragus:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Przenies ktos temat do działu o Switch. To po pierwsze. A po drugie - ile nowych tras ma byc w wersji Deluxe?

 

Null, całe siły poszły na nowe areny i nowe tryby do Battle Mode. Aczkolwiek obstawiam, że jak dobrze się sprzeda to jeszcze zobaczymy małe DLC z nowymi trasami, pojazdami i postaciami (bo dlaczego by nie?).

Odnośnik do komentarza

:dynia:  Dorzucili 2 nowe itemy, dorzucili trzymanie dwoch itemow NA RAZ co jest ogromna zmiana i wprowadzi spore zamieszanie wsrod starych wyjadaczy, dorzucili nowe (rozowe) turbo na drifcie, dodali nowe postacie, no faktycznie "trochę" poprawili battle, z arenami ktorych wczesniej po prostu nie bylo, rozne tryby tego battle, zrobili ten tryb w zasadzie od zera bo na wii u to byl smiech na sali.. ja tam jestem zadowolony glownie z faktu ze moge grac w mk8 on the go, wreszcie sie uwolnie od sredniego mk7 :cool:

 

zreszta, gra chodzi lepiej na switchu, 1080p@60fps na tv gdzie na wii u bylo 720p i gubilo klatki do 59 :lapka:

 

no ale hóiowy remaster

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

XM mówi jak jest, cena jak za nowy tytuł a wrzucili traski z MK8 które i tak składają się w dużej mierze z tras z starych części czy to z DS czy Wii i DLC. No, ale dla laików w temacie to będzie smakowity kąsek, ale N jest jak zwykle troszeczkę chamsko pewne siebie. 

 

'to mario kart i tak się sprzeda'

Odnośnik do komentarza

jakos nie slyszalem narzekania  jak TLOU Remastered zapowiadali. 

 

also, oryginalnie mk8 mialo 32 trasy, dokladnie po 16 cakowicie nowych i "zremasterowanych" ktore momentami ciezko porownac do materialu zrodlowego. dlc dorzucilo kolejne 9 oryginalnych tras i 7 remasterow, takze przewaga 25 nowych do 23 zremasterowanych, ktore w dobrej mierze sa rownie nowoczesne i zayebiste co zrobione od zera :cool::lapka:

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Kiedyś narzekałem na remastery, a teraz myślę, że niech sobie są, bo przecież są ludzie, którzy nie grali w jakąś grę, bo na przykład nie mieli poprzedniej konsoli, ja nie grałem w MK8 :).

 

Po drugie to nie jest taki zwykły remaster, bo z czego wiem to tryb battle na WiiU praktycznie nie istniał, bo odbywał się na zwykłych trasach, przez co ciężko było kogoś znaleźć, a tutaj nie dość, że dostajemy 32 trasy + 8 z płatnego dodatku + 8 z drugiego płatnego dodatku, to jeszcze 8 aren z normalnym trybem battle, więc trochę się przyłożyli, bo poprawili to co nie zagrało w wersji na WiiU. 48 to wystarczająca liczba tras, myślę że kiedyś w DLC dostaniemy nowe areny.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Jaka analiza XD

W takim razie po co nowe gry pisać? Przecież zawsze jest ktoś, kto w stare nie grał. Na poważnie - konsola niech ma stare gry i remastery, czy nawet wydane ot tak, po taniości, ale niech to nie będzie jej filar (chyba, że jest to konsola do retro typowo jak jakiś Mini Nes czy inne badziewie). Switch jest przenośny, tak samo 3DS więc te stare gry zyskują nowe życie (przenośne) ale niech kurde zrobią jakieś NOWE gry. Bo tak naprawdę na razie Switch = Zelda. Sam mam Switcha ale jak teraz szukałbym pierwszego sprzętu Nintendo to jeśli mam być szczery - nie kupiłbym go. Brałbym zestaw WiiU + 3DS lub jedną z nich jeśli nie miałbym siana.

Także fajnie że wydają Mario Kart znowu ale szanujmy się, niech coś nowego też wydadzą ;-)

Odnośnik do komentarza

Tak. Tylko mi się spieszy, żeby przed porodem zdążyć ;-) Liczyłem, że będzie tego troszkę więcej powiem szczerze. Na szczęście, pomimo tego, że nigdy Zeldy nie skończyłem, to BOTW mi się podoba. Nie mam czasu na 300h ale odpalam sobie na mniejsze posiadówki i gra jest mega fpytę. Mario Kart uwielbiam, więc nie jest to dla mnie minus, że wyjdzie odpicowany. Natomiast licząc BARDZO na sukces Switcha (nie chcę żeby zostały tylko PS4 i XOne) mam nadzieję, że pojawi się parę sztosów.

Przy okazji jak pisze zdrowy - parę ludzi skusiłoby na pewno jakieś dobre VC ze świeższych konsol typu Wii czy GC. Ja szukam nawet maszynki przenośnej do ogrania Mario Galaxy w drodze (Emu jakieś, ale mam Wii i Galaxy swoje, więc nie mam skrupułów). Przy ciężarnej TV już nie jest mój ;-) Liczyłem, że zrobię taki myk na Switchu, ale chyba się nie doczekam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...