Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Takie gry po raz kolejny mnie uświadamiają, że Nintendo to jeden z najlepszych deweloperów. Bardzo lubię takie kolorowe wyścigi w stylu Crash Team Racing, Lego Racer czy Toy Story Racer z PSX. Mam nadzieję, że Natsume pokaże jeszcze Harvest Moona, a na pewno Wii U łyknę jeszcze z Mario Kart 8, Donkey Kongiem i Lego City Stories i Zeldą jak wyjdzie.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Czytałem że będzie, tyle że w 30fps, ale to nie problem. Online multiplayer ma być do 12 graczy.

 

Tu jest video zapowiedź

 

O to musiałem przegapić. Ale też 2 tygodnie wcześniej nie zamierzałem brać MK8 na premierę. Nadal gram w MK Wii.

 

@ up

 

Po sobie widzę, że coś w tym jest :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No gra ma w sobie coś takiego co sprawia, że nawet człowiek, który nie jara się serią czuje potrzebę kupna "day one" :)

 

Wydaje mi się, że chodzi w tym przypadku o to, że na pierwszy rzut oka widać, iż jest to gra maksymalnie dopracowana technicznie i gameplay'owo, a mało jest takich produkcji. To samo miałem jak oglądałem materiały z 3D World i jak już wreszcie zacząłem grać. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Byłem dzisiaj w Menago.pl odebrać Super Mario Bros U i spytałem się przy okazji o Mario Kart 8 i cenę - właściciel sklepu powiedział mi, że nowy dystrybutor na Polskę ma bardzo niskie ceny hurtowe i Mario Kart 8 ma być u nich na premierę za 169 zł, jeszcze preordera nie wystawili, ale jeszcze przy mnie sprawdzał zamówienie i powiedział, że jeśli nic się nie zmieni to za 169 zł będzie dostępne w dzień premiery.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wiem czy mają jakieś z Polski, wiem, że moja, którą kupiłem w tamtym tygodniu jest z Niemiec. Może będą mieć polskie jak wyzbędą się tych co już mają, wiadomo u nas na Nintendo gra co tysięczny gracz :P

 

Teraz mają WiiU  Premium po 1050 zł jak bierzesz z grą, a i ceny gier obniżyli - np. taki zestaw jak ja brałem tydzień temu z Mario 3D World kosztuje teraz 70 zł mniej niż tydzień temu. Super Mario Bros U dzisiaj kupiłem za 110 zł z punktami rabatowymi (20 zł).

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeżeli taka faktycznie będzie cena to biorę w dzień premiery, tym bardziej, że mam punkty promocyjne na 8 zł jeszcze :P

 

Specjalnie się jeszcze dopytywałem, by się upewnić czy na pewno wie co mówi i potwierdził mi, że normalnie gra by stała po ok. 190 zł, ale nowy dystrybutor na Polskę ma tak atrakcyjne stawki, że mogą zejść do 169 zł. Będę trzymał za to kciuki, bo to oznacza, że stawki na wszystkie gry Nintendo będą niższe. Swego czasu MS też tak walczył o klienta w Polsce i ex'y na X360 kupowało się po 169 zł day one.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...