Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie będziecie kupować MK8? Albo inaczej: skąd najlepiej kupić MK8? Można oczywiście z Anglii, ale jest jakiś sklep w Polsce, w którym można śmiało brać gry od N?

Jest kilka na allegro, u których śmiało można kupić m.in. electronicdreams, best-play i playergames. Dwa pierwsze wystawiły oferty na allegro, player nie sprawdzałem. Jest sklep ze Szczecina, chyba menago, czy coś takiego.

 

Best-play np. ma DK nowego po 129 zł, to taniej niż z amazona.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gdyby ktoś ze znajomych chociaż miał Wii/WiiU ;/ a tak to ze dwa willoty jeszcze bym musiał kupić. Cudnie to wygląda.

Tylko tak jak pisałem wczesniej, na singlu tego typu gry nigdy mnie nie jarały. Kanapowe multi to jest to, pamiętam jak dawno temu katowałem mario kart na gameboy advance po kablu, wystarczyła jedna kopia gry na cztery konsole.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

też sie dziwie że lego porzuciło tą markę, można było stworzyć włąsnego ludziki z furą i sie ścigać po przeróżnych torach+ odkrywanie skrótów i maksowanie power upów, nostalgia hard

Odnośnik do komentarza

To Lego Racer było mega grywalne. Frajdę przynosiło przede wszystkim budowanie własnych pojazdów, odkrywanie nowych rodzajów klocków i masterowanie tras. Jedyna rzecz, która była tam skopana to ciężkie sterowanie, ale dało się przyzwyczaić. Średniakiem była druga odsłona na PS2. Pierwowzorowi nie dorastała do pięt.

 

UP: Przy takiej grafice i bebechach Wii U należą się mega oklaski dla BigN. I pomyśleć, że Xbox One w Trials Fusion wyciąga "tylko" 900p.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

@Texz: 

 

A dlaczego nie? Super Smash również ma śmigać w 1080p i 60 fpsach z tego co pamiętam. Poza tym Nintendo nie ma sobie równych jeśli chodzi o wyciskanie soków z własnej platformy (oni tworzą je najpierw pod siebie, potem pod resztę). No i szczerze nie wzorowałbym się na aktualnych firmach third-party które mają problem właśnie w takich grach jak Trials Fusion wyciągnąć natywne 1080p gdzie konsola ma 8gb ramu z czego 4/5 na same gry (nie oszukujmy się ale takie firmy tylko same siebie ośmieszają a nie niby konsole które już nie są tak high-techowe). 

 

Chciałbym aby MK8 wybił Wii U w słupkach sprzedazy do przodu. Dzięki temu rywalizacja między firmami będzie ciekawsza i tylko udowodni się że wiele firm nie olewa Wii U bo ma zbyt mało mocy a tylko dlatego bo szkoda im troche dodatkowej kasy wydać na jeszcze jedną bo wolą jeszcze past-geny.

Odnośnik do komentarza

Będzie,bo tak samo było z 3ds'em,który miał kilka tego typu promocji.

Z tego co wiem to tylko nie da rady kupić za te pkt. nintendo club fizycznych rzeczy,bo nie wysyłają do PL,ale już wszystko cyfrowe działa.

Wielkie dzieki za odp., mialem przez krotki okres 3dsa, ale nie dane mi bylo skorzystac z tego typu promocjii.

Edytowane przez polson
Odnośnik do komentarza

Wygląda pięknie - tylko Nintendo potrafi tworzyć tak piękne gry w tej, jak to mówią, dziecinnej oprawie, w dodatku do dyspozycji mają najsłabszy nextgen - Mario Galaxy 3 zapewne  zniszczy wszystkie platformowe twory, które wyjdą na PS4 i Xona - choć to trudne raczej nie będzie, gdyż gier z tego gatunku na tych platformach pewno będzie tyle, co kot napłakał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...