Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Edge: "Nawet [brak osobnych tras do balonów] nie odbiera radosności następcy wspaniałej odsłony z 3DS-a. Mówi wiele to, że kolejna część wnosi tyle nowości. To zakup równie obowiązkowy, co Super Mario 3D World. Czy to podniesie sprzedaż konsoli, która tego potrzebuje, to inna sprawa, ale firma znana z hermetyczności daje graczom okazję wyjścia poza Miiverse z wrzucaniem wideo na YouTube. Jakikolwiek będzie efekt, Mario Kart 8 to kolejny potężnie mocny argument za specyficznym podejściem firmy do tworzenia gier". [9]

 

Eurogamer: "Odważny, przystępny, głęboki, bogaty - Mario Kart to gra z półki premium. Czuć tu wysoki budżet. Ale nie w bezmyślnym przepychu z hitów Hollywoodu; tutaj wszystkie obfitości idą we wspólnym kierunku [...]. Gra może korzysta z rozwinięcia zdobyczy poprzednika (różnorodność możliwości skręcania, sekcje powietrzne), ale na tych szokujących, pomnikowych trasach, te koncepcje dostały szansę, by w pełni rozkwitnąć. Gracze znają doskonale prawo malejących przychodów. Nawet jeśli nowe części serii poprawiają poprzedników, nasze zainteresowanie spada. W grach tak to działa, że lepsze nie ekscytuje tak, jak nowsze. Mario Kart 8 to więc rzadkość - najlepsza odsłona serii ORAZ najbardziej ekscytująca". [10]

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nie obrażaj mojej ulubionej stronki :(. Jak to bywa z dobrymi pisarzami, używają języka precyzyjnie. Niektóre zwroty trudno mi było bez myślenia zgrabnie przetłumaczyć na polski, wolę być wierny.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nie obrażaj mojej ulubionej stronki :(. Jak to bywa z dobrymi pisarzami, używają języka precyzyjnie. Niektóre zwroty trudno mi było bez myślenia zgrabnie przetłumaczyć na polski, wolę być wierny.

 

Wkrecasz ,  myślałem ze to Google translate xD

Odnośnik do komentarza

 

Nie obrażaj mojej ulubionej stronki :(. Jak to bywa z dobrymi pisarzami, używają języka precyzyjnie. Niektóre zwroty trudno mi było bez myślenia zgrabnie przetłumaczyć na polski, wolę być wierny.

 

Wkrecasz ,  myślałem ze to Google translate xD

 

 

 

Więc już wiesz jak się czuję czytając 90% postów na forum.

Odnośnik do komentarza

Kup Mario Kart 8, zarejestruj kod na nintendo.pl i otrzymaj drugą grę za darmo

 

 

Do tej pory promocja ta obowiązywała tylko mieszkańców tych krajów, w których dostępne jest Club Nintendo. Okazuje się jednak, że Polacy nie gęsi i również będą mogli zarejestrować swój kod - na oficjalnej stronie Nintendo Polska. Do wyboru jest kilka hitów.

W tej chwili na nintendo.pl nie znajdziecie zbyt wiele - trwają jednak prace nad rozwijaniem strony i przygotowywaniem jej do premiery Mario Kart 8. Rejestrując tam swój kod Club Nintendo (dołączony do fizycznej i elektronicznej wersji gry) pomiędzy 30 maja a 31 lipca, otrzymamy dodatkową grę (w dystrybucji cyfrowej) za darmo.

Do wyboru będziemy mieli:

  • Nintendo Land
  • New Super Mario Bros. U
  • Monster Hunter 3 Ultimate (wersja Wii U)
  • GAME & WARIO
  • Pikmin 3
  • The Wonderful 101
  • The Legend of Zelda: The Wind Waker HD
  • Sonic Lost World (wersja Wii U)
  • Mario & Sonic at the Sochi 2014 Olympic Winter Games
  • Wii Party U

A czy Mario Kart 8 warto kupić, dowiecie się TUTAJ.

http://www.cdaction.pl/news-38192/kup-mario-kart-8-zarejestruj-kod-na-nintendopl-i-otrzymaj-druga-gre-za-darmo.html

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza

Powiedzenie "Polacy nie gęsi" i zostawienie go tak nie ma sensu. W powiedzeniu "Polacy nie gęsi, [iż] swój język mają" słowo "gęsi" to przymiotnik, nie rzeczownik. Polacy nie gęsi język (łacinę) mają, lecz mają swój polski. Jak można napisać "Polacy nie gęsi" i to tak zostawić w tym tekście? Czy autor myśli, że Rej czuł potrzebę zaznaczania, iż Polacy nie są drobiem? Nikt tak nigdy nie uważał.

 

W ogóle dlaczego CD-Action pisze o Wii U? Przebranżowili się?

Edytowane przez ogqozo
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

W ogóle dlaczego CD-Action pisze o Wii U? Przebranżowili się?

 

Tak, kilka lat temu postanowili otworzyć się na konsole. Recenzje konsolowych gierek zaliczam im na plus, ale publicystyka pozostała betonowa. Na przykład koleś jara się nowymi podzespołami i tłumaczy dlaczego PC jest lepszy niż konsole. Dobrą robotę robi tam Berlin, fan indie i Nintendo.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Powiedzenie "Polacy nie gęsi" i zostawienie go tak nie ma sensu. W powiedzeniu "Polacy nie gęsi, [iż] swój język mają" słowo "gęsi" to przymiotnik, nie rzeczownik. Polacy nie gęsi język (łacinę) mają, lecz mają swój polski. Jak można napisać "Polacy nie gęsi" i to tak zostawić w tym tekście? Czy autor myśli, że Rej czuł potrzebę zaznaczania, iż Polacy nie są drobiem?

 

W ogóle dlaczego CD-Action pisze o Wii U? Przebranżowili się?

 

Tak, piszą też o konsolach. Często nieudolnie.

Odnośnik do komentarza

Zapraszam na:

TURNIEJ MARIO KART 7 NA 3DS w BEST PLAY


Zapraszamy do spędzenia przyjemnie czasu i wzięcia udziału w turnieju w grę Mario Kart 7 na Nintendo 3DS w naszym sklepie Best Play.


Pokonaj swoich rywali i wygraj jedną z cennych nagród. 30 maja 2014 ukaże się gra Mario Kart 8 na konsolę Wii U, i ta gra może być twoja!



Miejsce: sklep BEST PLAY Białystok Witosa 25 lok. 24
Termin: 27.05.2014
Start: 16.30
Telefon: 881 458 637
Zapisy  telefonicznie lub - 
https://www.facebook.com/events/452137131555798/?source=3&source_newsfeed_story_type=regular

Nagrody:
1. voucher na grę Mario Kart 8 Edycja Limitowana, czapka z daszkiem
2. voucher na grę Mario Kart 8, koszulka
3. voucher na grę Mario Kart 8


Chorągiewki z motywem Mario Kart 8 dla każdego uczestnika oraz zniżka w wysokości 10 zł na zakup gry Mario Kart 8 w sklepie Best Play!

Kto nie przyniesie własnej konsoli 3DS – zostanie mu pożyczona

http://best-play.pl/

Odnośnik do komentarza

Panowie to kto w końcu bierze MK8 na premierę ? Bo cały czas się waham czy brać.

 

No i jeszcze jedno pytanie ogólnie zawsze wszystkie gry z Marianem łykałem jak głupie ale Mario Kart zawsze omijałem, czy tam jest jakaś "fabuła" jakieś story line ? Zakładając że np nie będę grał jednak w multi to w singlu fajnie się w to gra ?

 

Key jak tam z zamówieniami na MK8 stoicie, jak zamówię teraz to będę miał na premierę ? czy jakiś drugi sort ?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

A on line to jak sprawa wygląda , są jakieś puchary, ligi, rankingi ?

Więc na razie bierze z tego co widzę:

1)Soban
2) Jaro
3) Jaczes
4) Don
5) Polson
6) Enkidou (może)
7) Rayos
8 )Ragus (koniec czerwca)
9) Lipa
10) Balon
11) Maiden (czerwiec)
12) Michaelis

and ?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...