Skocz do zawartości

Riddick


Shago

Rekomendowane odpowiedzi

Poprzednie 2 czesci bardzo mi sie podobaly i ciesze sie, ze ten film w koncu sie pojawi. Kilka dni temu pojawil sie nowy zwiastun. Zapowiada sie klimatyczny film S-F z odpowiednia kategoria wiekowa. Jednym zdaniem: stary, dobry Riddick z oprawa wizualna na miare naszych czasow.

 

http://www.youtube.com/watch?v=MzZRvkOjwO4

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 43
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

jedynka była super, ale dwójka to już trochę taka papka dla hamburgerów

 

za to trójka (wnioskuje z trailerów) podchodzi bardziej do jedynki, gdzie Riddick ostro walczy o przetrwanie i do tego jest uwięziony na jakiejś nieznanej planecie, na której z pewnością będą go czekać różne "niespodzianki". Jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza

Zalezy czego oczekiwales Milan od Pitch Black. :) Ja ogladalem to za malolata i wrazenie zrobilo na mnie duze, klimat, opuszczona planeta, no i przekocur w roli glownej, dobra rozwalka i zdecydowanie do browarow film bardzo dobry. Dwojka bardziej spokojna, dluzsza i bardziej - hmm - dorosla. Tez mi podeszla. Na 3 czesc czekam z odpowiednia iloscia zup chmielowych.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

 

Przesadzacie z tymi pochwałami dla jedynki, najbardziej zostaje w głowie po filmie Radha Mitchell.

 

zaraz po riddicku to najciekawsza postać. pamiętam, że po powrocie z kina, od razu poleciałem na siłownie. chciałem być jak riddick. rozważałem nawet ogolenie bani.

 

wojka bardziej spokojna, dluzsza i bardziej - hmm - dorosla.

 

zgodze sie jedynie z tym, że dłuższa. pitch black zadawał ciekawsze pytania natury moralnej, wiary w stwórce i intencje drugiego człowieka, miał mniej jednowymiarowe charaktery i adekwatny rating wiekowy. no i nie miał motywów prosto z xeny wojowniczej księżniczki.

 

pamiętam, że oglądając oba filmy po latach, już jako osoba dorosła, pitch black oceniałem mniej krytycznie, a kroniki troche straciły w moich oczach.

 

oglądaliście animację o riddicku, wypełniającą lukę między filmami ? całkiem spoko

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

Przecież na tym trailerze z pierwszego postu od 1:13 jest pokazana postać z tego legionu nekromongerów. W spoilerze opis filmu z filmweb.pl

Riddick odmawia przejęcia przywództwa nad Necromongers, pozostawia tron Lordowi Vaako i wyrusza w poszukiwaniu swojej rodzinnej planety Furya. Jednak zostaje zdradzony i pozostawiony na zdewastowanej planecie. Tam musi walczyć o przetrwanie, nie tylko z różnej maści stworami, ale także z łowcami nagród. Staje się jeszcze silniejszy i bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek był.

 

 

Z imdb.com

Left for dead on a sun-scorched planet, Riddick finds himself up against an alien race of predators. Activating an emergency beacon alerts two ships: one carrying a new breed of mercenary, the other captained by a man from Riddick's past.

 

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Pamiętam, że PB podobał mi się nawet (początek git, a im dalej w las tym gorzej), a obejrzane niedługo później Kroniki stawiam gdzieś tak na równi z kupą (+ plastkiowe efekty za grubą kasę). Pewnie teraz oceniłbym je lepiej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.