Skocz do zawartości

The Crew


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Noc+kokpit:

https://www.youtube.com/watch?v=CZUuFuIaeUM

 

Wyścig w mieście(trochę przycina, bo w tle konwertowałem inny filmik):

https://www.youtube.com/watch?v=XLTSRJfcinA&feature=youtu.be

 

Szkoda, że youtube ucina do 30 fpsów. Gra co raz bardziej mi się podoba. Przed chwilą uciekałem po polach buraków przed gangiem, a na  zachmurzonym niebie pięknie unosiły się balony. Dobra giera, ludzie z PS4 powinni brać w ciemno, gorzej z posiadaczami XO, no bo jest Horizon 2.

 

Pora na wycieczkę z Detroit do Chicago. Po drodze czeka oczywiście milion wyskoczni, time triali i innych wyzwań.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ile zajmie czasu objechanie mapy na około?

Chcę sobie w głowie porównać do pierwszego TDU

 

Ile zajmie przejechanie na około całej mapy to ci nie powiem, ale na pewno sporo.

 

http://youtu.be/B39jd6t6ZrY

 

Nagrałem jeszcze jeden filmik. 20 km wycieczka z lotniska w Chicago w góry. Dawno się tak przy grze nie relaksowałem. Widok z kokpitu + dobra płyta + Mustang i mnie nie ma. Miasta, autrostrady, drogi szturowe, no cudo. Polecam zwrócić uwagę jak zmienia się krajobraz, pogoda i pory dnia. Wszystko oczywiście bez ładowania. Taka jazda daje mi jeszcze większą frajdę niż jeżdżenie po za miastem w GTAV. Magia.

 

Na czerwono zaznaczyłem mniej więcej, jak wyglądała ta trasa:

 

45GuxTA.jpg

 

Znalazłem coś takiego, ale nie wiem ile w tym prawdy:

 

 

The map in The Crew is going to be 3 times larger than TDU2's Oahu, 5 times larger than Just Cause 2, and 40 times larger than GTAV.

Reports put it in the neighborhood of 1900 sq. miles, which would make it right at 10 times larger than Horizon 2.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ile zajmie czasu objechanie mapy na około?

Chcę sobie w głowie porównać do pierwszego TDU

 

Dobra panowie udało się! Podłączyłem kompa z powrotem do monitora ( miałem do TV ) i gra jakimś cudem sie odpaliła po 5 sekundach ładowania. Jezu, co to (pipi) jest? To jest naprawdę gra ? Nie wierzę że UBI ma takiego asa w rękawie, przecież to jest jakaś miazga po prostu!! No ale wszystko od początku. Odpalamy gierkę i odrazu zostajemy wrzuceni w akcję jako Alex "dibestdiver" i uciekamy policji, po tym jak nam się udaje dostajemy info ze niedaleko czeka na nas bryka w stodole i musimy pędzić na wyscig <ok> biore, wygrywam i fabula leci dalej, pare cut-scenek ( ladnie wygladają ) i zaczyna się domyslna rozgrywka, dostajemy lekki zastrzyk gotówki i wybieramy sobie furkę - pada na 370z, no i dostajemy jakies tam polecenie od kobitki, ale mamy też wolną ręke.

 

 

Dobra czas ruszyć w drogę, otwieram mapę i szczena na podłodzę a móżg na suficie 

tumblr_m09x86sJ2T1rpj6tfo1_250.gif

Jezusku najświętszy toć to jest przeogromne, wiedziałem że mają być całe stany, ale myślałem że to czysta przechwałka jak to zawsze Ubisoft, a tu jednak (pipi)nięcie na całego. No dobra mówię, jestem w Detroit zawsze chciałem zwiedzić zachodnie wybrzeże wybieramy się do LA! Daje sobie znacznik na mapie i ruszam w podróż, mówię pewno zajmie to gdzieś 10-15 minut, a tu co? 104 KM które zajeły mi około 42 minut na przejchanie kolejny mind blow ( obrazka już nie bede powielał bo nie ma sensu ). Po drodze minąłem Salt Lake City, wjechałem na piaszczyste Death Valley, przebiłem się przez Las Vegas aż dotarłem do pięknego Los Angeles. Ta gra jest ... po prostu ... cudowna. Brak mi słów. I nie chodzi mi tylko o ogrom mapy, ale o całokształt dla przykładu ruch na ulicach jest naprawdę ogromny i nie jest to tak jak w wiekszości " ścigałek ", są zróżnicowane natężenia ruchu na autostradach full praktycznie cały czas, choć momentami na mojej drodze pustki, a z naprzeciwka sznury samochodów, np na leśnej dróżce może minąłem ze dwa samochody, ale to nie wszystko. Co chwile coś się dzieję - wbiegający jeleń na drogę, lecące w formacji odrzutowce, przelatujący w śnieżnych górach helikopter "GOPRU", kolorowe balony unoszące się nad LA i więcej - mógłbym tak godzinami pewno, ale po co? 

 

Model jazdy jest naprawdę w porządku taka mieszanka Midnight Club LA + TDU - generalnie ta gra to taka mieszanka tych dwóch gier w połączeniu z jakims Burnoutem i Undergroundem 1 & 2. Graficznie może nie jest to Forza czy nawet ostatni NFS, ale są miejsca na których można zawieśić oko ( gram na ultra wyprzedzając pytania, tylko AA na 2x, choć w miastach mój komp miał ciężkie chwile ).

 

 

No dobra, ale teraz troche o minusach ( tyle tego dobrego że już nie pamietam co miałem napisać złego o tej grze ). Oczywiście wiadomo że to Beta do premiery jeszcze troche, więc twórcy mają jeszcze trochę na poprawienie. Wsumie wiekszość rzeczy do których można się przyczepić to rzeczy typowo kosmetyczne typu brak odbić w lusterkach, przechodnie wyglądają jak z PS2 a zachowują sie jak z Taxi Driver, czasami tekstury w niektórych miejscach były naprawdę tragiczne ( ale ogrom świata to usprawiedliwia ), bardzo słaba detekcja kolizji, gra nie pokazuje jakiej stacji radiowej słuchamy i co to za piosenka ( muzyka bardzo wporządku ).

 

Generalnie jestem bardzo pozytywnie zaskoczony pogram trochę wiecej i zobaczymy co tam się będzie działo więcej bo tak naprawdę przejechałem dopiero jeden wyścig  :P

 

A no i sorry za post pod postem

 

 

A to było tylko z puntku A do punktu B, dokładnie z Detroit do LA :D

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Wrzucę tylko nie mogę doczytać kiedy ta beta startuję ? wpisać już ten kod na PSS ?

 

Nie ma dokładnej daty, na stronie jest napisane, że pod koniec września na PS4/Xone.

 

http://thecrew-game.ubi.com/portal/en-us/beta/index.aspx

 

 

EDYTA: "With over 40 vehicles" http://blog.ubi.com/the-crew-finding-your-one-special-car/

 

Mało tych aut. Dobrze, że przynajmniej można wszystkie przerabiać.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

i ja dziś dostałem :)

"THE CREW - Here is your Beta key, start your engine now!"

zapisał sie w spamie, sprawdzcie,  mail od Ubisoft

 

edit: ten klucz ma 16 znakow, a na PSS wpisuje sie 12 znakow

 

marekjw - gdzie to wpisać, ogarnąłeś już?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Hej! Wczoraj dostałem kod do bety na PS4(tak mi się wydawało przynajmniej :D) i się podjarałem bo chciałem bardzo sprawdzić ten tytuł a dziś dostałem drugiego maila, że nastąpiła pomyłka, dostałem kod na PC i wpisali mnie na listę priorytetową bety konsolowej z tego powodu :D Kody będą dystrybuowane końcem września zaraz przed startem bety.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.