Skocz do zawartości

The Crew


Rekomendowane odpowiedzi

pograłem w bete 40min i dłużej nie dam rady, tak więc :D

 

- już na samym początku widać, że nie jest dobrze, zaczynamy pickupem na polu uciekając przed policją, mijamy ogrodzenia drzewa krzaki, nie zwalniamy na nich nawet odrobine

- pickupem tym przy odpowiednim nachyleniu da sie przeskoczyć nad liniami energetycznymi, taki aerodynamiczny

- gamerTHC pisze, że graficznie jest lepiej niż na PC, ja na PC nie grałem, ale graficznie na PS4 to wygląda jakbyśmy cofneli sie w czasie o jakieś 2-3 lata, już nie mowa o samych autach ale otoczenie

- inne auta na ulicy to często pudełka, ludzie to jakby ruchome bitmapy z dziwnymi proporcjami nóg

- na początku zapieprza sie przez te pole i na niczym nie zatrzymuje, a pozniej w mieście najechałem na ulicy na materac to mnie odrzuciło na jakąś ściane

- model jazdy to w tej grze zupełnie nie istnieje, albo jedziemy bokiem nie wprowadzając auta w poślizg, albo pudełko które ledwo skreca

 

Cut scenki i animacja twarzy w tej grze wygląda jedynie dobrze, na plus jest jeszcze radio.

NFS Rivals to mistrzostwo świata pod wzg graficznym, oprawy i prowadzenia auta przy tym The Crew

 

ciesze sie, że miałem okazje zagrać w bete, bo ze spokojnym sumieniem moge ominąć ten tytuł :)

Panowie nic nie tracicie

gamerTHC nie gadaj, że podoba Ci sie ta gra?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Pierwsza misja za mną, czas gry 1 minuta 11 sekund i 731 setnych sekundy. Póki co to stwierdziłem, że ogram jak będzie w plusie xD

 

Zawód, ale w sumie to nie ma jakiejś strasznej tragedii, za bardzo się podjarałem wielką mapką, moja wina. Będzie coś koło 6/10.

 

Co do grafiki, to... to takie lekko podrasowane The Walking Dead, więc... xDDD

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Szału nie ma, miał być Test Drive Unlimited z freeroamem w nowo-genowej oprawie a jak na razie to jazda na kozie (która skręca tylko bokiem bez względu na to czy nazywa się Charger czy 370Z), cutscenki i animacja postaci owszem w porządeczku, w momencie gdy

dziewczyna wciąga mnie do roboty w FBI

wygląda baaardzo realistycznie (gra cieni, itp.).

 

Same auta i jazda - no cóż, pozostawiają sporo do życzenia. Takie 7- dla fanów wyścigów i aut, a 6 dla reszty.  Mnie dyupy nie urwało

Odnośnik do komentarza

Matko kochana, jak dla mnie ta gra będzie miazgą. Must have na premierę! Tu mam wszystko to, za co kocham NFS Undergorund 2. Otwarty (olbrzymi) teren i fajny tunning aut. Widzieliście jakie są smaczki przy tuningu? Można nawet odpicować wetrze. A cała prezencja podczas tunningu jest genialna! To jak auto "rozkłada" się na części podczas wymiany elementów to istne cudo. Wymieniając części mechaniczne, karoseria znika  z auta i mamy podgląd tego co pod nią. Dodatkowo można dowolnie obracać kamerą, a jakby jeszcze było mało to możemy dodać gazu, wcisnąć hamulec, skręcać kołami i delektować się jak te wszystkie podzespoły wtedy pracują. Dla mnie to jest mega bajer. W NFS:U2 uwielbiałem opcje i mnogość tunningu. A tutaj to wszystko powraca i w dodatku w mega detalach. Podczas jazdy auta tez się przyjemnie brudzą, niszczą. Jest fajnie i miodnie.

 

Ja łykam na premierę.

Odnośnik do komentarza

Oprawa graficzna jak dla mnie jest bardzo dobra, a to dopiero beta. Model jazdy spada na drugi plan gdy gra ma do zaoferowania tyle miodnego gameplay'u. To jest gra dla funu a nie symulacyjnej ścigałki. Od modelu jazdy mam Forze 5. Nawet te samochody na ulicach, co je mijamy, wyglądające i jeżdżące jak kartony mi nie przeszkadzają ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o brak symulacyjnego modelu jazdy ale wg mnie brak jakiejkolwiek wyrazistości w prowadzeniu fur ;) Popieram Fanka, miałem problem z utrzymaniem auta na drodze po próbie ominięcia pojazdu a kumpel w ogóle non stop po lasach jeździł :D.  Midnight Club, NFS, Horizon pierwszy(wg mnie arcade :P), Burnout, Split/Second, Blur. Żadna z tych gier nie mała symulacyjnego modelu a grało się mega miodnie.  Gra mocno się broni społecznościowym atutem ale nad prowadzeniem fur powinni popracować i dobrze, że jest beta bo może coś z tym zrobią hehe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...