Skocz do zawartości

The Crew


Rekomendowane odpowiedzi

pograłem godzinę i...jakoś tak nie mam ochoty na więcej. spodziewałem się nieco więcej ale w końcu to ubi. już początek i pierwszy wyścig mnie odrzucił. auto na bezdrożach podskakiwało jak opóźniona w rozwoju piłeczka pingpongowa, fabuła klasy c lecz i tak lepsza niż w nfs'ach, kolejne wyścigi to ciąg dalszy padaki. fizyka to jakieś nieporozumienie, w driverze sf była w pip lepsza. praca kamery rodem z automatów i gier lat '80ych, świat jakiś taki niby dopracowany ale sterylny, stłamszony. kolizje z innymi autami i przeszkodami to loteria. gra sama nie wie co w tym momencie zrobić i momentami wychodzą takie absurdy że idzie oszczać się ze śmiechu.

ogólny feeling nie wróży nic dobrego. mam nadzieję że gra cierpi na syndrom wspomnianego drivera - demo do dupy, full wersja osom. jakieś nadzieje pokładałem w tym tytule bo zapowiadało się dobrze. widać ubi schemat "nakręcić oczekiwania - developerka - obniżenie lotów - wypuszczenie gówna" ma we krwi. coś jak z byciem naprutym i pasztetem. póki procenty we krwi to ładna. im bardziej trzeźwiejecie tym brzydota narasta.

przez moment rozważałem nawet zakup na premierę jako fan wyścigów. dobrze że betę wypuścili bo przeszło mi po paru minutach. mojego hajsu nie dostaną. może kiedyś jak będzie posucha a cena spadnie do ~100, a najlepiej poniżej.

Odnośnik do komentarza

Ograłem dziś betę na PS4 i zgadzam się z tą opinią. Grafika  w tzw. terenie otwartym to głębokie czasy PS2. Rzeźnia totalna. Nieco "lepiej" jest w mieście ale cudów nie ma. Niezłe są wstawki fabularne -ale i tak przypominają jakiś tani serial kryminalny. Model jazdy jest bardzo "sztywny" .Nie czuć w ogóle samochodu. Jedzie się jak taczką....SI przeciwników (szczególnie Policji) to jakieś nieporozumienie.Ty sobie "spokojnie" zasuwasz a oni udają że Cię gonią-ot drogówka z 997.... Podsumowując :Gra w tej wersji beta to bubel jakich mało. I co najbardziej śmieszne tu też nie działają serwery :D (Syndrom DriveClub ?).Tak więc "The Crew" odrzucił mnie na kilometr a kto wie może i nawet na 1 mile....

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza

Właśnie ogrywam i.. Uwielbiam doczytujące sie tekstury w czasie jazdy. Myślałem, że przesadzaja, że nie może być źle, a jednak jest słabo. Jakby popracować nad niektorymi elemenyami to bylby hit ale na ten moment.. No cóż, wiadomo na co można poczekać w ps+ :D

Edytowane przez Myriu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...