Skocz do zawartości

The Last of Us


fan ppe

Rekomendowane odpowiedzi

MULTIPLAYER THE LAST OF US

421806_386983848072613_1610832157_n.jpg

Wrzucajcie tu wszystko co związane z Multi do Last of Us   ( pytania, podpowiedzi, ustawki itp )

pod spodem zbiorę najciekawsze informacje/ tipy dotyczące Multiplayera "The Last of Us" oraz listę graczy chętnych do wspólnej walki o przetrwanie w spleśniałym świecie :)

przydatne informacje:
-suma części wydanych podczas meczu nie ma wpływu na wynik końcowy.(Można wydawać do woli na naboje, zbroje itp)
-kampania świetlików nie różni się od kampanii zbieraczy. (inne kolory sojuszników podczas meczów i zdjęcia dotyczące misji)
-maksymalna liczba punktów zestawu to "13" osiągamy je po zdobyciu 7500 części (odpowiednik exp )

tipsy:
-podczas wyboru misji do wykonania polecam tą dotyczącą leczenia (nie wskrzeszania) kompanów. Potrzebny jest Perk z plastrem na poziomie 2. Podczas jednego meczu bez problemu można wykonać całość nawet na wyższych poziomach misji. Nie można jej wykonywać bez końca później wystarczy robić łatwe z pierwszego pozmiomu np za obalenia przeciwników.
-nie warto ruszać się podczas wskrzeszania. Często zdarza się, że animacja leczenia zostaje przerwana.
-nie biegaj. Zdradzasz na mapie swoją i kumpli pozycję.
- trzymaj sie swoich. Nie kozacz :)
- najpierw lecz/wskrzeszaj swoich później dobijaj przeciwników.
                                                                  2zq8sg8.jpg
 

znajdź kumpla do wspólnej zabawy :)

Poniżej znajduje się lista przystojnych, samotnych mężczyzn szukających kompana do wspólnych wypraw.

Może szukają właśnie Ciebie.

Sprawdź na znajdzkumpla.pl 

  • Psn id: bazyliszek      HS
  • Psn id: lukas00_pl     HS
  • Psn id: YapPL
  • Psn id: moldar_pl       HS
  • Psn id: ebuebu85       HS
  • Psn id: DaveCzezky   HS
  • Psn id: Jeez_PS         HS
  • Psn id: DruciaQPL      HS
  • Psn id: igor-pff
  • Psn id: Boro1989PL
  • Psn id: Kaziuowns 
  • Psn id: Humanno
  • Psn id: Danielskii
  • Psn id: QvstraPL
  • Psn id: kubson84
  • Psn id:
  • Psn id:
  • Psn id:
Odnośnik do komentarza

myśle że ten temat nie zrobi furory bo jest rozdrobiony

 

 

ale jeśli jednak, to mam pytanie które tez zadawałem podczas gry z ludźmi z forum

 

czy jak wydaje części podczas gry na zbroje i inne bzdety to czy po meczu te wydane części są odejmowane od końcowej puli która zamienia sie w racje żywnośiowe? (niebieskie puszki)

 

zdania są podzielone i chciał bym znać pewną odpowiedź

 

ja przez większośc gry w multi nie wydawałem żadnych częsci na ulepszenia podczas rundy bo chciałem jak najwięcej ich zebrać na koniec i wyżywić mój klan, jednak są głosy że można je wydawać bo i tak na końcu dostajemy sume zebranych punktów a te wydawane podczas rundy sa pomijane, więc nic nie tracimy

 

ktoś ma pewne info jak to sie odbywa?

 

warto oszczędzać? czy można kupować bo i tak na końcu dostaniemy wszystko co zebraliśmy?

Odnośnik do komentarza

na sto procent nie są odejmowane. Masz nawet przed meczem takie "tipsy". Tam też o tym piszą więc możesz wydawać śmiało

 

mnie jednak ciągle zastanawiają te punkty zestawu...początkowo było ich chyba 10 teraz mam 12 (mam 13 lvl).

kupel ma 23 też ma punktów 13

 

dodam, że mam ukończone 12 tygodni w całości dla jednej frakcji, a on nie

Edytowane przez fan ppe
Odnośnik do komentarza

Maksymalnie można mieć 13 punktów ekwipunku. Ostatni, 13 punkt, dostajesz przy 7500 zebranych zasobów (czyli po prostu przy 7500 xp). Dość szybko się w tej grze odkrywa wszystkie możliwe rzeczy. Właściwie po 12 tygodniach można mieć już większość stuffu. Mi brakuje jedynie maski szkieletora za 85 populacji po 12 tygodniach. Pomimo tylko dwóch trybów nadal nie mogę się oderwać od sieciowych zmagań w TLOU. Tak btw - rzeczy, które bym zmienił:

- wprowadzenie możliwości przerwania animacji egzekucji partnera z drużyny i jednocześnie wprowadzenie bonusu za uratowanie partnera

- wskaźnik poziomu sprintu

- więcej punktów za ożywianie

- osłabienie perka leczącego (jeżeli w drużynie jest ogarnięty medyk to można szybko zdominować grę)

- wprowadzenie 'ciężkości' ekwipunku; coś jak w Max Payne 3 - im więcej nosimy żelastwa i zbroi tym wolniej się poruszam; dzięki temu opłacałoby się tworzyć klasy zwiadowcze

 

@Yano - wydajesz wszystko co się da; po skończonej grze dostajesz niebieskie puszki za zdobyte xp (zielone punkty) oraz dodatkowo puszki podniesione po zabitych wrogach

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

dzieki:)

 

ja jeszcze sie zastanawiałem czemu w multi nie ma butelek i cegieł, ale chyba były by zbyt przepakowane jesli chodzi o zabijanie nimi i rzucanie żeby ogłuszyć (nawet gdyby nie było auto aima)

ale oprócz aspektu zabijania który mogłby zaburzyć balans (po co robic i zbierac przedmioty jak cegłą zabije każdego)

to jednak one mają drugi aspekt - dezinformacje, i tego mi brakuje wielokrotnie chciałem miec butelke żeby rzucić w strategiczne miejsce i spowodować zainteresowanie wroga miejscem gdzie mnie nie ma (po rzucie oprócz hałasu mógł by sie na mapie pojawiać czerwony punkt na chwilke - na mapie wroga, żeby myślał że tam gdzie upadła butelka jestem ja

 

no i mam nadzieje ze w dlc dojdzie tryb w którym będą grzyby, i to niekoniecznie horda bo to zbyt strzelanowa zabawa, a to multi nie jest zwykłą strzelanką, ale tryb podobny do obecnych tylko że mogą sie przytrafić losowe zdarzenia, np właśnie grzyby wbiegają na pole walki i utrudniają życie obu drużynom 

Odnośnik do komentarza

mam pytanie jak się kogoś leczy (w sensie bandażuje a nie jak leży) i daje jakiś przedmiot ?

musisz mieć perk leczenia na drugim poziomie, albo perk "majstra" na drugim poziomie

przy perkach jest opisane co i jak

o ile pamiętam to leczenie - naciskasz X patrząc na rannego kolege

dawanie przedmiotu - mając perk gdy craftujesz przediot to co jakiś czas do inventory wskakuje ci "paczka" , wtedy poprostu wybierasz paczke (2 razy do góry na krzyżaku) i dajesz ją ziomkowi naciskając R1 (czyli tak jak użycie innych itemów)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy 12 tygodni dla świetlików rózni się czymkolwiek ? Czy to tylko kosmetyka. Wczoraj w końcu wygrałem 20:0 i to jeszcze grając z 3 rosjaninami :D

Kosmetyka - zmiana kolorów i obrazków podczas wyzwań. 

 

@ Yano - ponownie kłania się multi w Max Payne 3 - wystarczyłoby aby na polu walki były do podniesienia puszki. Rzucasz taką puszką i na mapie pojawia się czerwona kropka. 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Najgorsze co może być... ostatnie 3 mecze takie miałem, każdy gdzieś polazł, a ja nie wiedziałem co robić ;-)

chcialem sie ugadac na granie, ale masz pelna skrzynke koleszko :)

Już możesz pisać :) Dodajcie mnie też :) Mam nadzieję że niedługo będzie headset :)

head set obowiązkowy do tej gry. Nie wyobrażam sobie grania w tLoU bez niego :)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ja gram zestawem:

sniper rifle+rewolwer

potem kamizelka no i jakieś tam perki

I powiem, że sprawdza się bardzo dobrze, snajperka dobrze sobie radzi na odległości, headshot to praktycznie jest powalenie

Odnośnik do komentarza

Ja gram zestawem:

sniper rifle+rewolwer

potem kamizelka no i jakieś tam perki

I powiem, że sprawdza się bardzo dobrze, snajperka dobrze sobie radzi na odległości, headshot to praktycznie jest powalenie

Mój set to tak:

Pistolet

Burst gun

Explosion Expert 2

Covert Training 2

No i assault do wykupu.

Odnośnik do komentarza

Ją mam chyba ze 3 zestawy. Ostatni kupiłem w komisie. Najzwyklejsza sluchawka bluetooth za 15 zeta a działa o 100% lepiej niż oficjalna sony. Jedna sluchawka to jakaś stara nokia, druga to ta za 15 zł motorolla i jeszcze jedna nie kojarze teraz nazwy ale i tak lepsza od tej sony :) tak więc ruszać do komisow czy innych lumpeksow i brać hs :)

 

Bo to nie tak, że jeden mówi co i jak a reszta kosi. Trzeba sie ostrzegać, podpowiadać sobie wzajemnie. Prosić o leczenie albo o nie wskrzeszanie bo za rogiem czai sie jakiś koles liczac na nasza nieuwage. ufff jaka rozprawka. :)

Edytowane przez fan ppe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...