Skocz do zawartości

The Last of Us


fan ppe

Rekomendowane odpowiedzi

takie typy muszą być na maksa zakompleksione i to nie tylko jeśli chodzi o ich poziom gry, tylko ogólnie w życiu.

ja bym im polecił Dark Souls - po paru inwazjach darkwraithów byłby spokój bo trafili by do szpitala psychiatrycznego albo popełnili samobójstwa;)

w dark souls nie grałem ale jeśli poziom trudności jest podobny do demons souls to w pełni sie z Tobą zgadzam :) Wg szkoda nerwów na takich. Po pracy chce chwilke sie zrelaksowac a nie wysluchiwac niedowartosciowanych jegomosci oby było ich jak najmniej.
Odnośnik do komentarza

Trzeba było ich wyciszyć. Ja zawsze mam wyciszonych wszystkich poza swoją drużyną.

 

Poza tym ND zrobiło taki świetny multiplayer, a na swojej stronie nawet nie zrobili statystyk z TLOU do podglądu. Z u2 i u3 są... Szkoda. No i oczywiście jest ciut mało map i trybów. Oby DLC to wszystko poprawiło.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Trzeba było ich wyciszyć. Ja zawsze mam wyciszonych wszystkich poza swoją drużyną.

 

Poza tym ND zrobiło taki świetny multiplayer, a na swojej stronie nawet nie zrobili statystyk z TLOU do podglądu. Z u2 i u3 są... Szkoda. No i oczywiście jest ciut mało map i trybów. Oby DLC to wszystko poprawiło.

zazwyczaj mam wyciszone. z ciekawości ich (rodacy :-) ) ..odciszylem.. a tu zonk myslalem, że może będzie z kim pograć, dodać do znajomych, pośmiać sie itp. a wyszło z tego tylko g.

 

O dodatki do multi sie nie coje z tego co pokazali przy u3 myślę że będzie tego masa + jakieś tryby co op.

Odnośnik do komentarza

 

Nicki tych osób to:

grzybek1979

p_mozuch_1970

i chyba barcicho6

Niezłe spiny od nich szły, naprawdę, nie rozumiem, spinać się o grę? Lulzy.

I to rozumiem jakby wyzywali od noobów, ale słowa szły naprawdę ostre i obraźliwe z ich strony, a my sobie na luziku. :)

Ale za to jaka satysfakcja, nawet podwójna, gdy znowu dostali w dupe.

<3

po nickach wnioskuje że to stare konie były po 40' pewnie zonaci i z dziećmi. żal mi ich...serio :P Edytowane przez fan ppe
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Już nie przesadzaj z tą liczbą. :D

Ale z 5 to Ci dałem.

Jak maja się marnować to wolę Tobie dać dzięki czemu przechylimy szalę zwycięstwa na naszą stronę. :P

@Jaczes

Jak coś to mogę pograć. :)

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Ze zgranym teamem bardzo fajny okazuje się perk z prezentem, bardzo często moi towarzysze dostają koktajle ode mnie :)

mój team marzeń:

jeden kolo rzemieślnik

drugi typowy medyk

trzeci i czwarty to ninja ( tajne szkolenie2, i strateg2 )

dodatkowo każdy długa broń z tlumikiem i medyk do wskrzeszania na 1 poziomie.

 

ew. zamiast jednego ninja jakiś snajper lub koles od ciezkich dodatkowych giwer.( nie musiałby mieć tlumika skupialby na sobie uwagę a reszta go osłania z boczku :) miałby perk od wybuchow itp

Odnośnik do komentarza

im więcej kamratów w grupie tym więcej trzeba zasobów zebrać, to normalne, spoko.. ale czemu nadwyżka nie idzie do spiżarni na czarna godzinę ?

sa mecze gdzie idzie mi dobrze, ale sa i takie, gdzie nie wystarcza mi dla wszystkich, bo jest ich z byt wielu i w takich momentach przydałaby mi sie ta nadwyżka z poprzednich meczy :/ z drugiej strony, jak kilku zginie to znów będę miał lekko ;)

Odnośnik do komentarza

im więcej kamratów w grupie tym więcej trzeba zasobów zebrać, to normalne, spoko.. ale czemu nadwyżka nie idzie do spiżarni na czarna godzinę ?

sa mecze gdzie idzie mi dobrze, ale sa i takie, gdzie nie wystarcza mi dla wszystkich, bo jest ich z byt wielu i w takich momentach przydałaby mi sie ta nadwyżka z poprzednich meczy :/ z drugiej strony, jak kilku zginie to znów będę miał lekko ;)

nadwyżka nie ginie. jeśli masz więcej to zamienia sie ona na kolejnych członków osady :) coś na zasadzie

...Ty zobacz Mevek ma więcej jedzonka niż bazyliszek idziemy do niego :P...

Odnośnik do komentarza

No właśnie akurat z nimi to była wyrównana potyczka, ale jakoś nam się udało. :)

I ważne, mieliśmy jednego randoma, a oni byli w 4 zgrani. 

Najlepsze było to, że mieli jakieś kosmiczne level, 80 coś, u nas najwyższy 20 coś. Ból dupy przeokrutny, ja tylko się śmiałem, bo szkoda czasu na dyskusje z takimi kolesiami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...