Skocz do zawartości

The Last of Us


fan ppe

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

To multi jest tak nieprzywidywalne, że głowa mala.

Trafiłem znowu na retardów, mieli przewagę chyba 10:1.

Aż tu nagle tak dobrze nam zaczęło iść, że przewaga zmalała do 3:1 i niestety nas zaciukali. :(

Ale mega wkurza to, że takie retardy się trafiają, że prą do przodu, każdy w swoją stronę i zaraz wszyscy giną. :/

Odnośnik do komentarza

Aż tu nagle tak dobrze nam zaczęło iść, że przewaga zmalała do 3:1 i niestety nas zaciukali. :(

Ale mega wkurza to, że takie retardy się trafiają, że prą do przodu, każdy w swoją stronę i zaraz wszyscy giną. :/

czesto tak robimy i wygrywamy 95% meczy. Edytowane przez Jaczes
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ah, z chłopakami grałem teraz bite 2-3h. Grało się FANTASTYCZNIE.

Niestety nie miałem hs, muszę ogarnąć jego działanie. 

W końcu jakaś współpraca na wysokim poziomie. Ja to wiadomo, lamiłem, ale chłopaki naprawdę dawali radę.

Szkoda, że nie miałem tego hs, bo wiele razy była sytuacja, że chciałem coś krzyknąć i akcja poszłaby lepiej, no ale cóż, następnym razem postaram się aby było już gites. 

Dzięki za granie dla bazyliszka i jego ekipy. :)

Odnośnik do komentarza

Ah, z chłopakami grałem teraz bite 2-3h. Grało się FANTASTYCZNIE.

Niestety nie miałem hs, muszę ogarnąć jego działanie.

W końcu jakaś współpraca na wysokim poziomie. Ja to wiadomo, lamiłem, ale chłopaki naprawdę dawali radę.

Szkoda, że nie miałem tego hs, bo wiele razy była sytuacja, że chciałem coś krzyknąć i akcja poszłaby lepiej, no ale cóż, następnym razem postaram się aby było już gites.

Dzięki za granie dla bazyliszka i jego ekipy. :)

Dzięki z Tobą też się nieźle grało mimo braku hs. Tą snajperką nieźle kosisz pozdro mistrzu :)

 

a co do Twojej słuchawki. Pisales, że masz od nokii. wejdz w menu konsoli w urządzenia bluetooth. Na Twojej słuchawce przytrzymaj przycisk (ten od włączania ) przez ponad pięć sekund. Słuchawka wyda specyficzny dźwięk. Teraz w konsoli zaznacz wyszukiwanie urządzeń. Powinno znaleźć nokie. Możliwe, że potrzebne będzie hasło. domyslne hasło to zero

"0" lub cztery zera "0000" ewentualnie trzy "000". później już w menu audio w konsoli dostosowujesz sobie ustawienia sluchawki. i chyba tyle dasz radę :) dziś po 19 będę dostępny.

Pozdrawiam

Edytowane przez fan ppe
Odnośnik do komentarza

 

Aż tu nagle tak dobrze nam zaczęło iść, że przewaga zmalała do 3:1 i niestety nas zaciukali. :(

Ale mega wkurza to, że takie retardy się trafiają, że prą do przodu, każdy w swoją stronę i zaraz wszyscy giną. :confused:

czesto tak robimy i wygrywamy 95% meczy.

 

Ehehe chyba że rage quit wcześniej pójdzie :D

Odnośnik do komentarza

wczoraj grałem z ..pokrytym.. i ..druciakiem.. w drużynie. wszystko cudnie, bezstresowo. Zgrana, pomocna ekipa. I graloby sie jak w bajce gdybyśmy nie trafili na spietych jak skóra na jajach polaczkow. Nicki wstawie później bo teraz ich nie pamiętam. (nick:zaopatrzeniowiec, ...) Po ich sromotnej przegranej ze sluchawek do mych pięknych uszu zaczęły docierać obraźliwe wypowiedzi. Co za dzieciaki pomyślałem(mimo ,że głosy mieli dość niskie, a czoła pewnie wysokie) Krzyczeli coś o tym, że nie wiemy jak w to grać. Mimo że z nami przegrali upierali sie( używając słów charakterystycznych dla nich czyli pedal, kur*a, itp.) ,żebyśmy spojrzeli na ich punkty zebrane podczas meczu. Że to oni są ..de best..

..co to za gra, że jeden biega i nas zabija a reszta dobija, tak sie kur*a nie gra..- krzyczał najgłośniejszy z nich.

..tylko kur*a nie uciekajcie pedały teraz, zobaczycie jak was roz(pipi)ie*y..- krzyczał kolejny napinacz kanapowy.

Tak wiec rozegralismy z nimi kolejny mecz. Oczywiście korzystny dla nas( dużą przewaga :-) ). Jeden z nich podczas meczu uciekł (podobno net mu padł) a reszta obiecane bęcki dostała. po meczu znów wyzwiska, kur*y, zaproszenia na solówki, itp. i nagle bloga cisza. System odpowiedzialny za dobieranie graczy ich wyrzucił albo sami wyszli. Jak powiedziała moja Pani (pozdro Marta :*) pewnie na pocieszenie poszli sobie zwalić konia, w z a j e m n i e. ...d u p a m i.

 

tym niesmacznym akcentem kończę :)

 

ps. Skąd tacy sie biorą? Nie rozumieja, że to gra?

Edytowane przez fan ppe
Odnośnik do komentarza

no niestety, też nie zrozumiem nigdy takich łebków. wiadomo, że przegrana może wkurzyć ale bluzganie przeciwników to mentalne zaschnięte go;wno i gdybym nie olewał takich ludzi ciepłym moczem to bym im współczuł :)

coś ostatnio czasu na granie nie ma, headset kupiony i się kurzy:<

Edytowane przez ds
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Nicki tych osób to:

grzybek1979

p_mozuch_1970

i chyba barcicho6

Niezłe spiny od nich szły, naprawdę, nie rozumiem, spinać się o grę? Lulzy. 

I to rozumiem jakby wyzywali od noobów, ale słowa szły naprawdę ostre i obraźliwe z ich strony, a my sobie na luziku. :)

Ale za to jaka satysfakcja, nawet podwójna, gdy znowu dostali w dupe.

<3

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

takie typy muszą być na maksa zakompleksione i to nie tylko jeśli chodzi o ich poziom gry, tylko ogólnie w życiu.
ja bym im polecił Dark Souls - po paru inwazjach darkwraithów byłby spokój bo trafili by do szpitala psychiatrycznego albo popełnili samobójstwa;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.