Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

-Wybrałem region pl i ceny są konkretne smile.png da radę zmienić region bo np splinter cell w pl jest po 119zl a w usa 20$

-Na stronie nintendo reward nie mogę się zalogować wpisując swoje dane. Dlatego że mam region pl? Gdzie dodać pin z gry?
-Jak przeglądać wszystkie pozycje w sklepie bo nie mogę znaleźć.
-Lepiej płacić w kartą czy gdzieś są karty eshop tanie? bo myślałem nad zakupem dodatków do mario kart
-W tamtym roku miałem konto na wii u a teraz za cholerę nie mogę się zalogować bo coś czytałem że konto jest przypisywane do konsoli i na drugiej nie można. To taki przykład kupuje gry na jednym koncie i jednej konsoli która się psuje, to co jak dostane druga to wszystko tracę?

Edytowane przez helganin
Odnośnik do komentarza

- jak chcesz zmienić region to najlepiej założyć drugie konto (gry będą na wszystkich, na USA i tak nie zmienisz)

- nie wiem co to nintendo reward

- ja korzystam z opcji search i zaznaczam że tylko chcę oglądać to co jest dla Wii U

- karty eshop są w sklepach inmedio i wydając na nią np. 70zł doładujesz konto eshop za 70zł więc teoretycznie nic nie tracisz (poza czasem)

- jeżeli konsola się popsuje to Nintendo zrobi transfer systemu na nową konsolę (zresztą jak masz obie sprawne to sam możesz to zrobić, przenieść przypisane gry z jednej na drugą), a zalogować się na innej chyba możesz tylko gier mieć nie będziesz (ale tego nie wiem).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

-i tak muszę dodać 2 konto bo dziewczyna ma pl a ja nie mam żadnego bo nie mogę swojego dodać, na jaki najtaniej sklep wychodzi?

-nintendo rewards to tam gdzie się te niby piny z gier wpisuje inaczej nintendo club :)

-no ale jak kiedyś miałem to konto (w tamtym roku) na innej wii u to dlaczego teraz nie mogę dodać konta, nintendo nie może mi tego umożliwić

no właśnie zalogować się nie mogę

Odnośnik do komentarza

Nintendo Reward z US. jest bez sensu dla kogos zza granicy, jak np. z Polski bo przeciez i tak ci nic nie przysla. W Polsce nie ma jeszcze Club Nintendo, jest on dostepny w krajach Europy zachodniej, ale moga byc problemy z wysylka towarow do Polski.

Jesli chodzi o przegladanie w e-shopie to najlepiej korzystac z opcji wyszukiwania bo nie ma tam niestety podzialu na kategorie, mogliby to zmienic bo czasami ciezko jest cos znalezc.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Czyli te piny z gier są niepotrzebne? Czytałem że na rewards też gry są. A te punkty co się zbiera nie przekładają się na żniżki. 500 punktów żniżka?

Czyli założe konto pl dla siebie i nic nie kupuje w sklepie bo to nie ma sensu jak przypisywane jest do konsoli a nie do konta.

Odnośnik do komentarza

U nas w Europie z Clubu Nintendo zandych gier sie nie dostaje za punkty, znizek tez za to nie ma.

Jedyne co mozna dostac to znizkowe kupony w programie Nintendo Premium Network za wydana w e-shopie kase za zakupy - jednak ten program jest dostepny tylko dla posiadaczy Wii U Premium - dodam, ze to nie jest nic z Club Nintendo.

Ja z tego programu otrzymalem jakis czas temu kupon rabatowy ze znizka 5€ na dowolnie wybrany produkt z e-Shopu, wiec moglem kupic Nes Remix 2 za pol ceny.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy na ostatni kwartał tego roku zapowiedziano jakieś bundle? Rozważam zakup Wii U dla Super Smash Bros. (to, czy kupię, okaże się po ograniu wersji na 3DS-a) i zacząłem rozglądać się wstępnie za konsolami na Allegro i w sklepach internetowych. Czy biała wersja to tylko basic lub bundle z Just Dance? Jak bardzo czarny plastik kontrolera palcuje się?

Odnośnik do komentarza

Jeśli masz male dzieci, które grają na padzie to jest on dość spalcowany. Chyba najbardziej dotykowy ekran, ale to również w białym. Na bialym natomiast widać brud w miejscach łączenia plastików i w zakamarkach :-) Zawsze możesz kupić gumową osłonę na pada i wtedy palcowania na obudowie nie widać. Nie wiem jak pasuje wtedy pad do tej stojącej ładowarki.

 

Co do bundla to nie wyobrażam sobie żeby nie wyszedl takowy z SSB na święta.

Edytowane przez Jarek64
Odnośnik do komentarza

Czy biała wersja to tylko basic lub bundle z Just Dance? Jak bardzo czarny plastik kontrolera palcuje się?

 

Tak biala konsola jest tylko z Just Dance lub "sama".

Jesli chodzi o czarnego GamePada to niestety dosyc mocno sie widac na nim "paluchy", bialy natomiast po jakims czasie sie przebarwia - przyciski R i L oraz analogi.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Tak jak z Nintendo DS.

Ja tez wolalbym biala konsole bo ten kolor bardziej mi sie podoba, ale kupilem czarna ze wzgledu na ciekawy zestaw i wieksza ilosc pamieci.

Ja mam Gamepada bez etui, wystarczy go co jakis czas przetrzec i znowu dobrze wyglada.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Pytanie do dumnych posiadaczy Pro Controllerów(zapewne testujących właśnie wytrzymałość tych zabawek na Bayonecie;):

 

Czy po ostatnich aktualizacjach systemu, można zakopać Gamepada głęboko w szafie i obsługiwać WiiU tylko za pomocą Pro Controllera, czy Gamepad w dalszym ciągu jesy wymagany i będzie miał włączony ekran? Pytam głównie w związku z Bayonettą, którą chętnie ogrywałbym na normalnym kontrolerze, ale też mam mało miejsca żeby te wszystkie akcesoria trzymać na wierzchu, więc Gamepada najchętniej bym nie używał wcale o ile jakis tytuł nie będzie go wymagał.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...