Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Nie każda gra działa Pro Controllerem.

 

Tutaj masz liste jakie gry działąją http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Wii_U_games_that_use_the_Wii_U_Pro_Controller

 

Ma ktoś na konsoli dwa konta, jedno na UK i drugie na Polskę?

Jeśli tak to czy przy zmianie kraju miał ostrzeżenie że straci możliwość korzystania z NN? Bo mnie wyskakuje i mam lekkiego pietra.

NNID mam założone jako Polskie, zaś Nintendo Club mam UK i wszystko elegancko śmiga :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

możliwe że w tym miesiącu rozpocznę panowanie 8 generacji w domu, mam więc pytanie.
Czy Wiiloty i nunchacki nieoryginalne są ok (widziałem na allegro komplety wiilot [z motion+] z nunchackiem, nówki za jakieś 80zł)? W sensie czy działają tak jak oryginały, czy nie ma problemów z ich działaniem z WiiU i czy można do nich podpiąć classic controlery i śmigać bez problemów?

 

pzdr!

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnio nie mogąc się zalogować do UK wersji nintendo club, dałem zresetowanie hasła na maila.... Niestety mail nie przychodzi a ja jestem w nieciekawej sytuacji bo chciałem wykorzystać ten kod na darmową grę z Mario Kart 8.

 

Mam drugie konto, które założyłem rok temu gdy kupiłem 3DS-a. Pytanie: czy można ten kod na grę  do Wii U po prostu wpisać na tym starym koncie a wykorzystać na koncie, które jest połączone z Wii U?

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnio nie mogąc się zalogować do UK wersji nintendo club, dałem zresetowanie hasła na maila.... Niestety mail nie przychodzi a ja jestem w nieciekawej sytuacji bo chciałem wykorzystać ten kod na darmową grę z Mario Kart 8.

 

Mam drugie konto, które założyłem rok temu gdy kupiłem 3DS-a. Pytanie: czy można ten kod na grę do Wii U po prostu wpisać na tym starym koncie a wykorzystać na koncie, które jest połączone z Wii U?

sprawdz spam
Odnośnik do komentarza

Sprawdzalem spam. To pierwsze co robię gdy mi nie przychodzą maile od duzych firm;).

Kurczę i nadal nie mam hasła... lipa, tym bardziej, że resetowałem je już chyba z 10 razy a wiadomości "niet";/

 

Ostatni ratunek: można założyć nowe konto i zsynchronizowac z nim konsolę, czy ta jest juz na stałe "przypisana" do jednego usera?

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnio nie mogąc się zalogować do UK wersji nintendo club, dałem zresetowanie hasła na maila.... Niestety mail nie przychodzi a ja jestem w nieciekawej sytuacji bo chciałem wykorzystać ten kod na darmową grę z Mario Kart 8.

 

Mam drugie konto, które założyłem rok temu gdy kupiłem 3DS-a. Pytanie: czy można ten kod na grę do Wii U po prostu wpisać na tym starym koncie a wykorzystać na koncie, które jest połączone z Wii U?

Możesz wykorzystać kod z mario kart na dowolnym wii u z dowolnego konta nintendo club. Nie musi być w żaden sposób powiązane.

Odnośnik do komentarza

blantman dzięki!

 

Ale chyba dla pewności lepiej założyć nowe konto i wpisać je przy logowaniu do neta na Wii U bo tego hasła jak nie odzyskam a konsola pewnego dnia zapyta o hasło to lipa;/(sorki za długaśne zdanie na jednym wdechu;P).

 

Czy to po prostu wystarczy sciągnąć grę a potem offline w nią grać na konsoli bez logowania do ich serwerów?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Szybkie pytanko od świeżego nabywcy WiiU :) Próbuję zrobić transfer danych z Wii do WiiU zgodnie z załączoną instrukcją. Niestety przy próbie ściągnięcia aplikacji to transferu danych w Wii Shop Channel, po próbie nawiązania połączenia zawsze wyskakuje komunikat że usługa jest obecnie niedostępna w moim kraju(ustawiłem Polskę). Czy ktoś miał taki problem, czy to tylko chwilowa niedyspozycja usługi? Poradźcie coś Panowie, myślałęm ze już dzisiaj odpalę Metroid Prime Trilogy na WiiU a tu niestety taki problem:(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...