Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmmmm pytanko mam. Podobno niektórym nie uruchamiają się gry z wii. Obecnie nie mam wiilota ani rzadnej gry na wii ale chcę kiedyś nadrobić. Czy jak ściągne bonusową grę (z gry mario kart) to będę miał do niej dostęp na innej konsoli nam oim koncie czy jak w 3ds?

 

Wolę dmuchać na zimne i brać pod uwagę opcje ze moja konsola może mieć ten feler. Mam też okazję dorwac za 100 zł wii remote plus z nunchackiem i dwiema częściami trauma center na wii. Zastanawiam się czy nie wziąć dla zwykłego przetestowania.

Odnośnik do komentarza

Napisz maila z prośbą o dosłanie paragonu i rysika, może to zwykłe przeoczenie a nie złośliwość sprzedawcy :)

 

Mam pytanie odnośnie gierek z Wii Shopu- chciałbym kupić za gwiazdki Majoras Mask ale nie mam pojęcia czym mógłbym w to grać skoro padlet i wiilot nie są obsługiwane. Na Wii grałem padem od Gacka ale na Wii U ta opcja odpada. Pro Controllerem się da albo chociaż classic controllerem?

Edytowane przez Dobos
Odnośnik do komentarza

Jako, że zdecydowałem się zakupić Wii U postanowiłem zamówić sprzęt w Ultimie a tam zonk - "Dostawa w drodze". W związku z tym zacząłem szukać innych sklepów oferujących konsolę w rozsądnej cenie no i chyba znalazłem:

http://konsoleigry.pl/konsole/2147-nintendo-wii-u-32gb-mario-kart-8-premium-pack-czarna-bonus-wii-u-45496311599.html

Robił ktoś w tym sklepie zakupy? Godny zaufania?

Odnośnik do komentarza

jak wyglada sprawa z wsteczna kompatybilnoscia? gry z wii odpalamy po przez wkladanie plty do konsoli, a inne systemy? odpala to gy z n64 czy gacka? pewnie jedynie cyfrowe wersje? da sie grac tak w te gry na padlecie?ile kosztuja? sklep jest normalnie dostepny na koncie pl i ceny sa w zl czy trzeba znowu robic kombinacje alpejskie udawac anglikow?

Odnośnik do komentarza

1. Fizyczna wsteczna kompatybilność z grami z Wii

2. Cyfrowa z grami z NES, SNES, GBA itd.

 

Jezeli gra jest w sklepie Virtual Console przeznaczonym dla WiiU, to możesz grać na padlecie. Jeżeli odpalasz grę z Wii to rownież możesz mieć obraz na padlecie, ale sterować musisz i tak oddzielnym padem do wii (gdy odpalasz grę z Wii, konsola "zmienia" się w Wii i nie czyta akcesoriów od WiiU). Jeżeli gra jest dostępna tylko w sklepie Virtual Console dla Wii (czyli wchodzisz do takiego sklepu po odpaleniu trybu Wii) to w gry zagrasz tylko na dużym ekranie. Tak jest z grami na n64, których jeszcze nie ma ma VC przeznaczonym dla WiiU.

 

Gry na SNESa po 3 dychy. Ceny w złotówkach, cyrków nie ma.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...