Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

ok sorry za post pod postem ale

konsola zapłacona i zamówiona dorwałem też tanie pikmin 3 oraz na allegro pro pad oraz mario 3d world. Teraz pytanie jaką bonusową grę lepiej brać wonderful 101 czy monster hunter ? Zelde kiedyś kupie w pudełku :).  Osoby które grały w obie niech się wypowiedzą ?

Obie mają wersję demo na eshopie,więc możesz obadać z tym,że demo monster hunter rzuca od razu na głęboką wodę i cięzko ogarnąć co i jak.

Odnośnik do komentarza

SMG 1 i 2, Donkey Kong Returns, Metroidy wszelake, Kirbiego, Zeldę Sky Sword, New Super Mario Bross i jak lubisz to jeszcze kilk jRPG ja nie trawię tego gatunku, więc nie polecam.

 

Na początek styknie.

SMG 1 i 2, Donkey Kong Returns, Metroidy wszelake, Kirbiego, Zeldę Sky Sword, New Super Mario Bross i jak lubisz to jeszcze kilk jRPG ja nie trawię tego gatunku, więc nie polecam.

 

Na początek styknie jeżeli chodzi o gry z Wii.

Edytowane przez balon
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Z grubsza:

 

1.       Super Mario 3D World

2.       Super Mario Bros U

3.       ZombiU

4.       Zelda HD

5.       Super Luigi Bros U

6.       Donkey Kong: Tropical Freeze

7.       Lego City: Undercover

8.       Bayonetta 2

9.       X

10.   Yoshis Epic Yarn

11.   Mario Kart 8

12.   New Super Mario Bros Wii

13.   Super Paper Mario

14.   Super Mario Galaxy

15.   Super Mario Galaxy 2

16.   Kirbys Epic Yarn

17.   Metroid: Other M

18.   Mad World

19.   Metroid Prime Trilogy

20.   Donkey Kong Returns

21.   Xenoblade Chronicles

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak jak teraz z ciekawości sprawdzałem na jakimś zagranicznym forum, koleś pytał gdzie można dostać pada, bo kupił na ebayu samą konsolę bez pada. Wytlumaczyli mu że Nintendo nie sprzedaje padów oddzielnie. A ten: "Did i screw myself?", a ktoś do niego: "No, you are fucked". :D

 

Mniej więcej tak można skomentować tą dyskusję. :P Trzeba też uważać na Januszy, bo zawsze może być różnie.

 

Wysłane z Tapatalka

Odnośnik do komentarza

A jaki pad jest najlepszy? ten w stylu ps4/x1? Pro czy padlet albo te z wii?


Widzialem na eBayu kilka razy GamePada za 170€.

http://allegro.pl/gamepad-wii-u-touchpad-z-akcesoriami-i4238875830.html

 

 

 

 

Ale jak są zestawy jak ten 

 

http://allegro.pl/nintendo-wii-u-8gb-basic-pack-i4299233559.html

 

Gdzie za 280zł jest sprawny padlet i konsola w gratisie to chyba okazja?

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Codename, prosta piłka. Jak chcesz WiiU, to kup bundle z MK8 z Ultimy za 1200 zł. Jedyna słuszna opcja - te minimum 32 Gb jest potrzebne, a w zestawie masz ładowarkę do padleta (biorąc pod uwagę, że trzyma 4h, to jest niezbędna) no i masz sensor bar, więc do wiilota nie musisz już dokupować. 

Odnośnik do komentarza

Codename, prosta piłka. Jak chcesz WiiU, to kup bundle z MK8 z Ultimy za 1200 zł. Jedyna słuszna opcja - te minimum 32 Gb jest potrzebne, a w zestawie masz ładowarkę do padleta (biorąc pod uwagę, że trzyma 4h, to jest niezbędna) no i masz sensor bar, więc do wiilota nie musisz już dokupować.

Moim zdaniem nie trzeba 32 giga. Ja mam wersję 8 giga od listopada, przeszedłem kilka cudownych gier, katuje cały czas MK8, pobrałem bonusową grę i zupełnie nie brakuje mi tych 32 g

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...