Skocz do zawartości

Wii U - temat dla zielonych w.... temacie


PIKeR

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, po aktualizacji mozna obslugiwac konsole Pro Controlerem, ale nadal po wlaczeniu systemu trzeba wylaczac podswietlenie GamePada z menu, kontrolera calkiem wylaczyc sie niestety nie da. Chyba Nintendo nie chce pokazywac, ze konsola moze dzialac normalnie rowniez bez niego bo gracze jeszcze bardziej chcieliby zestawy, w ktorych by go nie bylo.

Jedyne wyjscie to chyba wyciagniecie baterii, ale nie probowalem i nie wiem czy konsola nie zglosi braku GamePada po jej wlaczeniu - jesli ktos sprawdzi to dajcie znac bo sam jestem ciekaw.

 

Pro Controllerem mozna normalnie obslugiwac menu, pisac posty na Mii Verse i przegladac sklepik.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czemu ciągle ktoś pyta o wyłączanie gamepada/granie bez niego? Wydawało mi się, ze to fajny i wygodny sposób sterowania. A tu co chwila ktoś z Was chce go wyeliminować.

 

Nie wyeliminowac tylko wylaczyc.

Problem z GamePadem jest taki, ze nawet gdy go nie uzywamy i gramy Pro Controllerem to bateria sie rozladowuje - przynajmniej raz na tydzien trzeba go ladowac i dodam, ze chodzi o baterie 2550mAh.

 

Najgorsze jest to, ze baterii nie da sie tak latwo wyciagnac bo klapka jest przykrecona na dwie srubki, a sama bateria podlaczona kablelkiem z mala wtyczka.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja tez mam jezcze pytanie, na amazon uk jest spoko zestaw ale to wii u 8gb basic. Jest jakas zasadnicza roznica miedzy 32gb a 8gb poza kolorem i pojemnoscia dysku? 200 funtow za remote plus, nintendo land, wii party, super mario 3d oraz mario kart 8 wydaje sie dobra opcja.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie no, na system zawsze starczy, ale na gry z dystrybucji cyfrowej może być ciężko. Ale jakby co to WiiU korzysta z zewnętrznych dysków.

 

Tylko dokup sobie podstawkę do ładowania bo padlet trzyma ok. 3-4h. Jak masz podstawkę, to nie musisz myśleć żeby po każdym użyciu podczepiać do sieci.

 

Sam żałowałem, że nie miałem kasy jak Agito sprzedawało białasy po 800 zł na Allegro. Później niestety same czarnule były już w sklepach.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

A jak z wielkoscia pamieci, wiem ze 8gb to pewnie bedzie do wykorzystania 3-4 gb, ale zeby nie bylo jak z iphonem ze nagle aktualizacje systemowe coraz wieksze i za jakis czas nawet te 8gb nie starcza na system :D

 

Dylemat dylemat...

Z 8GB zostaje do Twojej dyspozycji niecałe 3GB. To niewiele. Ja sobie kupiłem białego pena PQI 16 GB nano (wielkość transmitera myszek bezprzewodowych) i mam spokój. Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Jeśli sprzęt się popsuje po gwarancji, to najlepiej sprzedać i kupić nowy. Jest jeszcze jedno rozwiązanie. Wysłać konsole do Niemiec i ichniego serwisu, ale nie polecam, ponoć kasują jak za zboże.

 

W Basicu brak jeszcze podstawek do pionowego postawienia konsoli oraz normalnej podstawki (nie ładującej) na padleta.

Premium to imo jedyny słuszny wybór. Choć zestaw przez Ciebie wymieniony, może kusić. 

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...