Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten film ma podobny chwyt marketingowy, który wzniósł w niespodziewane wyżyny box office'u "Avatara": że trzeba na niego iść do kina. W epoce torrentów to najlepsze, co można mieć, żeby ludzi do kina ściągnąć. "Grawitacja w 2D to 20% prawdziwego doświadczenia", mówi reżyser w wywiadach. Młodzież ma kasę i słyszy coś takiego - kurde, jak na to do kina trza iść, nie ma innej opcji, irański dramat socjologiczny obczaję w domu.

 

 

Podobno to jeden z filmów typu Pina, Jaskinia Za... aj, nie to miejsce, jak Avatar, że 3D zaiste jest elementem filmu i warto. Niestety w tym wypadku, Wro to miasto kin studyjnych, co nie. W weekend będę w Wawie i już nie mogę się doczekać płacenia za bilet IMAX 3D w weekend, szczerze mówiąc nie wiem, czy nawet najlepszy hollywoodzki film roku zaspokoi oczekiwania po czymś takim.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Film mega... fabula srednia, ale nie o to chodzi. Wgniata w fotel od samego poczatku zdjeciami i proba bycia realistycznym. Przez caly film robilem zdjecia pamieciowe i porownywalem z cala moja amatorska wiedza o kosmosie... efekt iscie kosmiczny. To trzeba zobaczyc w kinie w 3d na duzym ekranie. Oczywiscie bledow jest sporo i to czyste science fiction ale i tak jest uber.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy po imaxie moja opinia bedzie obiektywna ;-)

 

Jest dobrze, ale wydaje mi sie ze to jeden z tych filmow co lepiej zobaczyc w kinie, bo na kompie dupy nie urwie. Tylko dwoje aktorow, a pozniej

jeden ale jakos fabula idzie do przodu i nudy nie ma. Podobal mi sie motyw jak sandra w koncu dotarla na stacje kosmiczna i ta pierwsza scena co przybrala poze jak dziecko w łonie, nawet pepowina byla ;-) takze w sumie od tego momentu bylo mozna sadzic ze przezyje, bo jakby narodzila sie na nowo. Swietna sprawa.

Calosc dobrze sie oglada, efekty urywaja dupe. Fantastyczne udzwiekowienie i muza.

Dziwna sprawa z ta gasnica na koniec, wydaje mi sie to troche naciagane i watpie czy by przeszlo w real life ;-).

 

Imax 8/10

Film 7/10

Odnośnik do komentarza

Przecież to

Łajka do niej nadawała z zaświatów

 

 

Mi się film bardzo podobał, mimo że byłem w zwykłym Multikinie, ale miałem nadzieję na

śmierć na koniec, żeby Sandrę jakiś odłamek meteorytu pjerdolnął, albo aligator nogę odgryzł

 

 

Jak dla mnie 9/10. Nie dlatego, że to jakiś wzniosły film, który odmienił moje życie. Po prostu w swojej kategorii jest majstersztykiem, wizualnym arcydziełem i jako kino rozrywkowe dostałem wszystkiego czego chciałem. Po wyjściu z kina byłem bardzo zadowolony i to wystarczy. 

Edytowane przez Q-Jot
Odnośnik do komentarza

 

Mi się film bardzo podobał, mimo że byłem w zwykłym Multikinie, ale miałem nadzieję na

śmierć na koniec, żeby Sandrę jakiś odłamek meteorytu pjerdolnął, albo aligator nogę odgryzł

 

 

niespecjalnie będę bronił scenariusza, ale jakoś tak dziwnie się utarło, że jak film o podobnym przebiegu wydarzeń nie zakończy się śmiercią bohatera, to z zasady czujemy się lekko zawiedzeni. Wystarczy wejść do tematu o serialach, żeby poczytać spusty jakie to za(pipi)iste, kiedy jeden z bohaterów umiera w tragicznych okolicznościach (jak już jest to podane w formie cliffhangera to mamy spust do potęgi), bo wtedy serial staje się z reguły ambitny i kultowy. Tak jakby to dodawało filmowi jakości. Nie, żebym odnosił to tylko do ciebie, bo mi też w kinie przemknęło przez myśl "fajnie jakby się teraz zjarała/utopiła w tej kapsule".

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.