Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

bo hackują

 

a o wpie.rdolu nie wiem co gadasz, bo tylko w ostatnim meczu wygrałem 16:6 (ot tak luzem, bez rozgrzewki, zaraz po przyjściu po pracy i pokazaniu pokoju kolesiowi który chce go wynajmować)

 

jeszcze wcześniej 16:0

 

a suteq to zamknij dupę, bo jak ostatnim razem graliśmy przeciw sobie i broniłem B to jedyne co mogłeś wskórać to ten head z dupy XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

Tak Dareal bo albo cheatują wszyscy łącznie z prosami albo nikt. Skończ trolla plz.

 

VP na Cache poprawili mocno swoją grę po tym 0:16 z Kinguin. Jeśli uda im się przejmować mida po stronie terro to mogą to ugrać, problem w tym, że fnatic gra agresje na midzie, ciągle wychodzą na aim duele więc zayebisty mecz się szykuje.

Edytowane przez UberAdi
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Raz na jakiś czas zagram z ekipą na popularnej mapie i trafi się pier.dolony smurf. Kur.wisko je.bane z global elity smurfuje na niższych rangach. Typ 49/7 i 110 punktów, a kolejny 14/15 i 44 pkt. Dlaczego valve takiego ścierwa nie banuje to ja nie wiem. Zamiast ogarnąć community to im w głowach tylko je.bane skrzynki i skiny. 

 

Chyba przestanę w to guwno grać przez takich śmieci. 

Odnośnik do komentarza

:obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:  :obama:

No tego sie nie spodziewałem, pierwszy raz od bardzo dawna Fnatic przegrał w ten sposób.

 

Raz na jakiś czas zagram z ekipą na popularnej mapie i trafi się pier.dolony smurf. Kur.wisko je.bane z global elity smurfuje na niższych rangach. Typ 49/7 i 110 punktów, a kolejny 14/15 i 44 pkt. Dlaczego valve takiego ścierwa nie banuje to ja nie wiem. Zamiast ogarnąć community to im w głowach tylko je.bane skrzynki i skiny. 

 

Chyba przestanę w to guwno grać przez takich śmieci. 

Bo smurfowanie nie jest zabronione. Zresztą już za czasów pierwszego Starcrafta ludzie grający na ICCupie zakładali nowe konta żeby jedną ręką bawić się z noobami. W SC2 tak samo. Nic nie zrobisz chyba że zaczniesz grać na ich poziomie  :reggie:

 

co?

 

 

 

jajco :shotgun: 

 

 

 

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...