Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

Też raz dostałem kicka, i tez w podobnej sytuacji 4rusków i bez niczego mnie wyrzucili, gralismy dobrze bo wygrywalismy, 2 gi w tabeli bylem a i tak kicka dostalem... Ale ruskich nie przeskoczysz. Co do czitów to spotkałem się raz na prawie 100 meczy turniejowych ( tylko takie gram ), jak koleś odpalił bo było chyba 13:0 dla nas i jakiś dzieciak sie wkurzył i zapodał aimbota, tak jak szybko strzelił 3 heady, tak szybko dostał bana - wiec wsumie zabezpieczenia sa chyba dosc dobre, bo wiecej sie nie spotkalem.

Odnośnik do komentarza

Tak samo miałem taka sytuacje ze dostałem kicka na dwie rundy do wygrania meczu, ale to nie byli ruscy a kolesie z awatarami kotków.

W(pipi)i*ony dodatkowo faktem ze musiałem jeszcze raz grac na mapie z operacji której nie lubię. Byłem pierwszy w ilośći zabójstw, mając prawie dwukrotnie więcej od nich,nie hejtowłem ani nic, kawał ch*jow z nich i tyle, mam nadziej ze przegrali :)

Z kolei dwa dni temu miałem taka sytuacje na Back Allay ze dwoch typów cały czas blokowało przejśćia po stronie AT. jeden koleś widząc to się rozłączył i dostał bana na 24 godziny ja wytrzymałem 7 rund bo czasami udało mi się przejść i dostalem pierwszy raz bana na 30 minut na turniejówki za zabicie tych gośći.

Wcześniej chyba tych rusków aż tylu nie było, a teraz w prawie każdym meczu są.

Odnośnik do komentarza

Rangi bardzo ogółem pokazują skilla, poza tym goście mogli być zboostowani i teraz nie radzą sobie na poziomie do jakiego przyboostowali.

Liczy się ten "wewnętrzyny" MMR, mogli miec sporo przegranych pod rząd i być tuż przed derankiem. 

 

Dostałeś awans, mecz wygrany, nie narzekaj :D

Odnośnik do komentarza

Ale to nie o to chodzi, chodzi o chvjowe dobieranie rang. No kurde mieli zmienić, żeby nie było takich przepaści w rangach przy dobieraniu gier, a tu dalej widzę grają goldy z szeryfami. 

Nie wiem dokładnie ale gold 3 albo 4 juz moze grac z szeryfami w party. Natomiast jak masz premade'a 5 osób to można grać niezależnie od rangi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest trochę przydatnych skoków których się używa z powodów praktycznych ale większość jest nieprzydatna i jest taką sztuką dla sztuki jak np tu (pierwsza akcja jest bardzo użyteczna tylko).

https://www.youtube.com/watch?v=O4Xlbft5f9k

 

sam bunnyhoping jest dość trudny żeby utrzymywać prędkość 300 (cl_showpos 1 w konsoli pokazuje z jaką prędkością się poruszamy, z nożem mamy 250, robiąc dobre bunnyhopy 300)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...