Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Skilla ćwiczysz tylko na mixach, w uproszczonych i dm gra dzieciarnia z negevami i kille lecą jak naboje z ckm.

 

Odkąd gram tylko mixy skill mocno wzrósł, aczkolwiek jeszcze troszkę odbiegam od ludzi z mojej ekipy. ;)

No, ale grają dłużej. :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ludzie wyzywają graczy coda a to co się dzieje w CS to jakaś tragedia. Tylko tryb turniejowy daje radę reszta to jakaś inna gra. Nie wiem jak to możliwe że za czasów 1.6 ważne było by kucnąć wymierzyć a tutaj podczas strzelaniny wygrywa ten co wpada i na(pipi)via full auto . Po za tym masa dzieciarni przez co muszę grać z wyłączoną opcją rozmów bo zawsze trafi się jakiś mały pitol co piszczy albo śpiewa do mikrofonu. Szukałem jakiegoś skillowego fps ale odbiłem się od CS bo to już nie to samo co kiedyś.

Odnośnik do komentarza

To kwestia znalezienia ogarniętego serwera, a jest ich mnóstwo. Ja mam sprawdzone 2-3 serwery (prywatne, FFA). Na oficjalnych serwerach gra się tylko, aby wypełnić misje z operacji. W wyszukiwarce poszukaj sobie według kryteriów jakie Cię interesują odpowiednich serwerów. Wystarczą 2-3 gry i już wiesz jaki panuje klimat i albo wychodzisz, albo dodajesz do ulubionych.

 

Edit. Już pomijam fakt, że oprócz dobrej gry, można też nieźle zarobić Gabenów na następne gry.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Gra bez farta, gówno warta.

Każdą bronią da się zabić. Full auto według mnie nie jest skuteczne w CS:GO. Oczywiście czasem ktoś wyskoczy z Negevem i kosi, ale raczej wszyscy biegają z AK/M4 lub AWP. Pomijam, aim-boty i wall-hacki. Bo to też się zdarza. Raz trafiłem na kolesia, który biegał z Bizonem i wszystkim walił heady z połowy mapy.

Edytowane przez Shankor
Odnośnik do komentarza

Ludzie wyzywają graczy coda a to co się dzieje w CS to jakaś tragedia. Tylko tryb turniejowy daje radę reszta to jakaś inna gra. Nie wiem jak to możliwe że za czasów 1.6 ważne było by kucnąć wymierzyć a tutaj podczas strzelaniny wygrywa ten co wpada i na(pipi)via full auto . Po za tym masa dzieciarni przez co muszę grać z wyłączoną opcją rozmów bo zawsze trafi się jakiś mały pitol co piszczy albo śpiewa do mikrofonu. Szukałem jakiegoś skillowego fps ale odbiłem się od CS bo to już nie to samo co kiedyś.

a w jakiej dywizji jestes? bo u mnie jak ktos wypada full auto to dostaje hs z ak47 i koniec dnia dziecka.

jak masz pojedyncze dzieci co piszcza to wystarczy je wymutowac.

a ze jeden koles z pompka albo p90 was kosil to juz zalezy. jak wygram pierwsza runde to w drugiej zawsze kupuje nove bo kolesie z przeciwnej ida eco wiec gina na 1 strzal a ja dostaje 900$ od killa. nie raz nie dwa w ten sposob wpadaly quadry i penty jak kolesie biegaja razem. 

p90 aka pro90 to faktycznie bullshit i ludzie wyzywaja kazdego uzytkownika bardziej niz kolesi z autoszmatami. 50 ammo, dobra celnosc w biegu i nie maly dmg tylko zasieg taki se.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Srebro IV jeżeli się nie mylę . Muszę przywyknąć trochę jeszcze do gry bo z tego co zauważyłem jak każdy za czasów starego cs grał tylko ak/m4 to tutaj już jest więcej dość dobrych broni. No i jeszcze mam pytanie jak jest z tym lootem za granie w grę ? Mi jak na razie tylko na turniejowych paczki wpadały ale chyba na zwykłych trybach też coś wypada ? I jest jakiś limit na to ile dany gracz może wylosować paczek dziennie/tygodniowo?

Odnośnik do komentarza

Bądź w silverze - narzekaj że cię zabijają  :sorcerer:

Gdziekolwiek powyżej Gold Nova Master na oślep nic nie zrobisz i nikogo nie zabijesz. A jak cię zabijają z shotguna strzelając na ślepo to się na nich może po prostu nie pchaj. P90 może wkoorwiać bo to typowy spray gun ale jeśli choć trochę umiesz strzelać z AK/M4 i trzymasz przeciwnika pod kontrolą to nie powinnno sprawić problemu zabicie takiego delikwenta.

 

CS:GO jest inny niż 1.6 ale pisanie o strzelaniu na ślepo i braku skilla w przypadku tej gry jest nadużyciem ;) Dodałem cię na STEMIE, można pyknąć czasem meczyk albo dwa.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Przy full auto z AK czasem idą takie banie, że sam nie wiem jak to weszło, no ale AK47 to zabójcza broń, jak umiesz z niej strzelać to jest pogrom. P90 też ubóstwiam, tania, dużo naboi, strzelasz po nogach i wchodzą hs. :D

Nie polecam grać na innych trybach jak turniejowy, bo jest tam tyle cebuli, że aż oczy łzawią. Na turniejówkach też się zdarzają(jak np. mi wczoraj, same cebule, w obu teamach), ale znacznie, znacznie rzadziej.

A ruscy to zakała CSGO.

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Różnie bywa z tymi graczami w turniejowym, chociaż sam musze przyznać, że częściej trafiam na normalnych, ogarniętych ludzi niż na zyebów.

 

Zalecam unikać polskich serwerów w trybie uproszczonym. Polacy to obok Rosjan najgorsze co nas może spotkać na serwerze. Oczywiście nie wszyscy ale w 8 przypadkach na 10 jak gram z naszym rodakiem blokuje komunikacje bo się nie da tego sluchac/czytać. Przy każdej przegranej rundzie wyzywanie, wywyższanie się i oskarżanie innych o przegraną.

Najlepiej natomiast gra mi się ze szwedami, norwegami i niemcami. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Przed chwilą wydropiłem z kumplem nóż za 52euro :D Otworzylismy najpierw kapsule i wypadla zafoliowana najlepsza nalepka "Szczęściarz" a potem otworzylismy Phoenix Case i wydropił Noż z Hakiem Śniedź, ktoś chętny kupic ? :D

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...