Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliście, że w DM jest tak, że jak zabije nas typ albo to my zabijemy typa to albo on albo my respimy się niedaleko trupa i tak jakby jest okazja do zemsty? :D

Ale nadal boli gdy idę sobie i nagle blokuje mnie typ, który dopiero się co zrespił. ;/

Odnośnik do komentarza

Matchmaking w tej grze działa jak (pipi). Chciałem sobie pograć wczoraj i dzisiaj ze znajomymi w czwórkę/piątkę i nie mogliśmy znaleźć meczu, w ogóle. Siedzieliśmy w lobby chyba 12 minut, cały czas licznik się nabijał naprzód i tylko traciliśmy czas. Ponadto nie zdarzyło mi się to po raz pierwszy, już wcześniej miałem z tym problemy. Pomijam już błędy typu "can't connect to lobby, check your internet connection and try again", które wiąże się z resetem całego Steama i w dodatku niezawsze to działa. Paranoja no ;/

Odnośnik do komentarza

Może któryś z Was miał ch.ujowy ping?

Nie ma opcji. Próbowaliśmy różnych kombinacji, za każdym razem to samo. Zresztą było nawet napisane, że jakieś 8tys osob szuka w tym samym momencie Classic Competetive na jakieś 18 tys dostępnych, więc to musi być jakiś błąd w systemie.

Odnośnik do komentarza

Jest szansa na jakiś darmowy weekend w najbliższym czasie? Pograłbym, ale nie wiem czy mój intel hd to uciągnie. Większość gier na source'ie chodzi ok, ale np. L4D2 jest niegrywalne, więc nie chciałbym wywalić kasy bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Kolega spróbował triala, ale przez jakiś ruski launcher nie udało mu się uruchomić, mówił też, że pod KAŻDYM release'm jest masa komentarzy mówiących że też nie działa.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Chyba jednak wpada więcej dropów niż 4. Ten limit wykorzystałem już we wtorek. Reset mam w poniedziałek a dzisiaj wpadła skrzyneczka czyli piąty drop. Od razu piszę , że nie ominąłem nic w poprzednich tygodniach. 

 

Pojawiały się  wpisy od ludzi ze   dostawali  5  dropów ale były bardzo sporadyczne     99,98%   potwierdza ze  dostają 4 dropy na tydzień .

A mi przez 2 dni nic nie chciało wpaść, miałem dobre ratio, grałem różne tryby i nic. Mega ujnia. 

jak już wykorzystałeś te 4 dropy to na co jeszcze liczysz ?

 

 

Mi dzisiaj wyszukuje same gry z botami sporadycznie  1-2  graczy  i reszta boty w każdym trybie  wtf ?

Odnośnik do komentarza

Gdzie napisałem, że wykorzystałem 4 dropy? Dropy miałem 2, a kolejne 2 nie chciały wpaść mimo grania i to sporo przez 2 dni. 

No fakt nie napisałeś  ...

MI dropy lecą regularnie     dzien po dniu  po 2  dropy iczekam do resetu .

dzisiaj miałem rest po 15:30   wpadły  dropy w  3 meczach  najpierw skrzynia   w nast. skin do UMP . Jutro wpadną pewnie dwa nast. przynajmniej w  poprzednich  tyg. tak miałem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...