Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

bzdurna  ta  gra jak cholera :D   nie dość ze  dropi same śmieci :/  to jeszcze rozgrywka  dziwaczna . Cisnę w  gościa w plecy  cały mag.  ledwo 20hp mu zabralo   on mnie jednym pierdnięciem  HS :)  .... i tak 2-3  bzdurne mecze  jak bym strzelał   kapiszonami .

  po 3 bzdurnych meczach    zaczynam wymiatać niczym John Rambo   gdzie nie popatrzę  gdzie nie strzelę tam trup się kładzie , Jak poprzednie mecze kończyłem z bilansem 4-10   to tak te  20-3 ,18-4 :D   i od czego to zależy ?

Wszystkie mecze na jednym serverze  ludzie też Ci sami  a wyniki i gra zupełnie różna .

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dodali opcję "połączenia" 10 itemów tej samej wartości ze skrzynki, co później daje item z tej samej skrzynki, tylko wyższy o 1 lvl. Przykładowo łączysz sobie 10 famasów doomkitty i wychodzi Ci glock dragon tattoo. IMHO nieopłacalne, w dodatku ceny broni po aktualizacji gwałtownie podskoczyły nawet o ponad 300%.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ruski  znalazły jakiś sposób na dropienie   skrzyń   słyszałem o tym wcześniej ale   nie dawałem temu wiary ,ale dzisiaj grając na D2    jeden rusek   zagadywał  ze  ma sposób  na dropienie  ,zdradzi  go za opłatą 4 €   .

Potraktowałem to  jako zwykłą ściema i naciąganie  a ten   na to ze mi udowodni ze  nie ściema  3  najbliższe mecze  3 skrzynie  esport  ... nie powiem rozbawiło mnie to  .

Ale kopara  opadła  jak  nast. meczu ( mirage ) dostał espora  :D , Inferno = esport , d2 = esport  

 

Przypadek ? nie sądzę   3 dropy w jeden dzien w  dodatku powiedział co wpadnie  zanim coś wpadło :).

 

Gdzie tu myk ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

No fajnie sie gra w tego CSa, troche skilla z 1.6 mi zostalo, ale jak mnie wkurwiaja niektore lemingi na rankedach, to sie nie da tego opisac. Najgorsze sa te wychodzace parowy 'he have got wallhack, i go' po tym jak gosc z przeciwnej druzyny zabil go w trzech rundach pod rzad na samym poczatku meczu. Denerwuje sie tez, gdy zaczynam glosowanie o poddanie sie, gdy widze, ze nic z tego nie bedzie (4v5 etc) i w glosowaniu jest 3-1, bo jedna prawilna mordeczka za nic w swiecie sie nie podda.

 

gdyby ktos chcial pograc w miare zespolowo i bez spin to mozemy zalozyc klan fpe i cos tam razem powalczyc. i zapraszajcie mnie na steam - nick mam taki jak tu.

Edytowane przez Qvstra
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...