Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

wytłumacz ktoś debilowi o co chodzi z tymi dropami ? steama mam od wczoraj xD zagrałem kilka meczów, wkrętka jest, ale leją mnie. dawno w ogóle na pc nie grałem <konsolomaniak> jakieś tam bronie mi się pokazywały po prawej stronie podczas meczu - o to chodzi ?

 

chce zarabiać hajsy (pipi)aa

 

To po prawej to właśnie wszystkie przedmioty "dropnięte" po meczu. Wypatruj pod przedmiotami swojej ksywy, wtedy właśnie ten przedmiot "wypadł" Tobie.

Odnośnik do komentarza

powiedz kumplowi żeby nie pił tyle, bo też nie wiem ocb

 

jak coś sprzedajesz to nie zapomnij wyszukać najpierw item w markecie; sprawdzić wykresik; zobaczyć jakie ceny faktycznie są minimalne ('starting at' jest mylące bo często odnosi się do ofert sztucznie zaniżanych dla szybkiej sprzedaży)

 

tyle

Odnośnik do komentarza

Już nic nie ogarniam. Starałem się. Grałem zespołowo. Skrzynkę dostał koleś z 1 fragiem 1 asystą i 11 zgonami. :(

 

 

 

Pisałem  to  juz kilka razy  i napiszę jeszcze raz .... twoje osiągniecia  w grze nie mają wpływu   na to czy dostaniesz dropa czy nie  ,nie wpływają również na jego jakość .

W tygodniu  dostajesz 2 dropy z automatu 4  w miesiącu    wystarczy tylko grać ,a jak nie chcesz grać wbij na jałowy serwer zostaw  grę  i dropy wpadną .

To jest totalny random  i tyle .

 

Jednak  rzecz którą ludzie potwierdzają  to      DM  wpada  w 90% procentach czarna skrzynka (która niby jakościowo jest gorsza)   na  klasycznym uproszczonym /turniejowym  łatwiej o  czerwoną skrzynkę (esport)

i chyba coś w tym jest  bo swoje  4  pierwsze dropy miałem  na uprosczzonym i dostałem  2 skrzynie e sport .  Ostatnie dropy robiłem na DM i dostałem 2 czarnule .

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Też mam czasem ściny takie, że ja normalnie gram tylko, że za jakąś chwilę się odetnie właściwa rozgrywka i przeważnie widzę tylko swojego trupa. :/

W ogóle skrzynki już po 0,80, a środę jeszcze sprzedawałem za 1,10 euro. :P

Odnośnik do komentarza

 

Już nic nie ogarniam. Starałem się. Grałem zespołowo. Skrzynkę dostał koleś z 1 fragiem 1 asystą i 11 zgonami. :(

 

 

 

Pisałem  to  juz kilka razy  i napiszę jeszcze raz .... twoje osiągniecia  w grze nie mają wpływu   na to czy dostaniesz dropa czy nie  ,nie wpływają również na jego jakość .

W tygodniu  dostajesz 2 dropy z automatu 4  w miesiącu    wystarczy tylko grać ,a jak nie chcesz grać wbij na jałowy serwer zostaw  grę  i dropy wpadną .

To jest totalny random  i tyle .

 

Jednak  rzecz którą ludzie potwierdzają  to      DM  wpada  w 90% procentach czarna skrzynka (która niby jakościowo jest gorsza)   na  klasycznym uproszczonym /turniejowym  łatwiej o  czerwoną skrzynkę (esport)

i chyba coś w tym jest  bo swoje  4  pierwsze dropy miałem  na uprosczzonym i dostałem  2 skrzynie e sport .  Ostatnie dropy robiłem na DM i dostałem 2 czarnule .

 

Ja przez ostatnie dwa resety miałem dropy na klasycznym i same czarne skrzynki poleciały. Koledze z kolei głównie esport lecą na tym samym servie. Jeśli staty nie mają znaczenia, to wątpię żeby tryb gry miał wpływ na drop. Kwestia farta.

Odnośnik do komentarza

 

W ogóle skrzynki już po 0,80, a środę jeszcze sprzedawałem za 1,10 euro. :P

paranoja w hooj z tym jest    zobacz jak klucze  do góry poszły z 1.49  na 2.00  w ciągu jednego dnia( 1-2 godzin  ) . To się nazywa zmowa cenowa  i nikt nie schodzi poniżej 2€ :D .

Swoją  drogą jestem ciekaw skąd ludzie te klucze biorą , wdropić się nie da  ,a kolesie mają ich po 30-50(i więcej)  w ekwipunku :P  

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Cisnę dzisiaj sobie w CS'a  co meczyk   lecą itemy  przynajmniej dla 2 graczy  i  same skiny do Ak47 :)  myslę sobie fajnie może i mi wpadnie  to lekko 2€ do przodu ..... 5 mecz  pod rząd    lecą skiny  5  graczy  je dostaje  (same AK47 ) .... jajestem i ja  w stawce  i co  ?   qwa  wpada  skina do MAC10 warty 0.08 €  :D :D  to jest szczęście

Edytowane przez canuks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.