Skocz do zawartości

Counter Strike Global Offensive


Gość suteq

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio o tym myślałem, przecież to jest niemożliwe, by ceny ogólnoświatowego przedmiotu były różne w zależności od tego, jak dany region jest bogaty. No jak sobie wyobrażacie sytuację, gdzie możesz na wschodzie kupić klucz za 2 zł, a na zachodzie on kosztuje jedno euro.

Odnośnik do komentarza

 

No i po co będzie ktoś miał kupić klucz do skrzynki za eurosa jak za chwile każdy skin będzie po 0,03 ^^,

No dokładnie :D

 

Dla szansy dostania itema wartego kilka euro. TF2 ma tak od lat a widac klucze się sprzedają.

Ale kto to kupuje  ? idioci i nolajfy  ... bo normalny gracz tego nie kupi .

I jakie masz szanse na dostanie takiego unikatowego itema ? podobne jak trafienie 6 w lotka  czy jeszcze mniejsze ?

 

Skrzynki warto było otwierać  w pierwszym tyg   zaraz po updejcie   wtedy można było liczyć na wartościowe skiny   ....obecnie to desperacji tylko decydują się na otwarcie skrzynki licząc ze  bedzie tam coś konkretnego

 

O ile nic się nie zmieniło od Doty i TFa to masz około 1% - 2,5% szansy na wypadnięcie unusuala wartego krocie. Plus tak jak kolega wyżej masz szansę na wypadnięcie wartościowego skina do AWP czy innego kałasznikowa/m4, co jeszcze tę szansę powiększa. Jak widać wszystko jest w zasięgu ręki (portfela), dlatego ludzi tak do tego ciągnie.

Odnośnik do komentarza

Nie i bardzo dobrze, bo nie chcielibyśmy chyba, by gra zmieniła się w pay 2 win? Są tylko specjalne skiny StatTrak z licznikiem killów, na które możesz sobie spojrzeć trzymając F (patrzeć można na wszystkie bronie, ale te ze StatTrak mają własnie licznik na boku).

Odnośnik do komentarza

Skin do awp za 170eu zszedł _^_ nawet jak ktoś zarabia over 9000 ojro to jest dla mnie debilem :D

 

 

dla niego i tak jestem śmieciem ;_;

 

 

ale, ale... Ty naprawdę tyle zarobiłeś!?

 

moja karta za 16 ojro wydaje się groszakami przy tym :<

Odnośnik do komentarza

pytanko, czy gra jest podobna do CS 1.6?

 

czy sa tryby np. ze jak zginiemy to czekamy do nastepnej rundy? bo te gry z natychmiastowymi respawnami mnie wkurzaja a fajne bylo to w CS 1.6

 

i czy kupujemy na poczatku gry bron w sklepie czy znowu te glupie rozwoje postaci? szukam oldschoolowego shootera jak 1.6 :D

Odnośnik do komentarza

No pewnie, że są takie tryby. To, gdzie czekasz do następnej rundy to turniejowy uproszczony/klasyczny, a to z respawnami to zwykły deathmatch albo arms race. Kupujesz bronie na początku za zarobione pieniądze, żadnych perków i umiejętności, to jest zwykły, normalny, standardowy Counter Strike gdzie liczy się Twój skill i tylko Twój skill. Żadnych killstreaków i innego szajsu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...