Skocz do zawartości

Shadow of the Beast


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna gra na PS4  z wczorajszej konferencji która mnie zainteresowała (no dobra - może jeszcze RIME).

Brutalność wzięta z GoW a i klimat filmiku fajny. Z tego co czytałem to jest chyba jakiś remake czy tam reboot klasyka z 1989 roku - że też nie grałem w to na Amidze :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jak można było mieć Amigę i nie grać w Shadow of The Beast? Swego czasu to był system seller :-), widząc Shadowa ludzie wybierali Amigę zamiast ST. 2 i 3 to już inni bohaterowie i w sumie lepsze gry - bo jedynka to był pokaz graficzno muzycznych możliwości Amigi ale grywalnościowo - mega hardkor trudne!!! Ciekawi mnie to wszystko. Pożyjemy zobaczymy - Psygnosis w sumie jakby chciało to ma jeszcze parę potencjalnych hiciorów w historii, które może remakować na ps4 czy PS3

 

Rollcage, Leander, Colony Wars, Agony bym chętnie widział w nowym wcieleniu, nie wiem kto ma prawa do Drakana.

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...
Gość Kasias

No i co się z grą dzieje? #Sonytakiedobre znów zrobiło zapowiedź na 3 lata przed premierą?

 

Grę zapowiedziano CGI trailerem tego samego dnia, co MS Fable Legends. Od tej pory w obu tematach cisza, zapewne do tegorocznego E3. Zalecam ci wypić szklankę zimnego mleka.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dokładnie, niedługo Gamescom i TGS. W Niemczech pokażą te mniejsze produkcje (Rime i reszta), a w Tokio japońszczyznę.

Co do Niemiec wątpię by mieli ograniczyć się tylko do mniejszych produkcji po pierwsze MS ma tam pokazać QB i pewnie coś jeszcze , po drugie tak jak e3 traci na "znaczeniu" w ciągu ostatnich lat tak właśnie Gamescom na nim zyskuje.

Co do TGS tu się zgodzę ale pewnie znajdzie się też tam "japońszczyzna" skierowana do zachodniego odbiorcy.

 

Tak czy siak liczyłem że na e3 rzucą jakieś info na temat SotB a tu kompletna cisza :(

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

http://gamingbolt.com/ps4-exclusive-shadow-of-the-beast-receives-new-info-spectacular-concept-artworks

“It was all [the idea behind the game] was all spawned by a set of these games I played [referring to the old Shadow of Beast games] and they made such a huge impression on me that the world came to life,” said Heavy Spectrum’s Matt Birch. “As a child, my imagination extended to this huge vast experience. So then something amazing happened 25 years later…the PlayStation 4!”

“And finally, the thing that was in my head, had an opportunity to become a game that people can play. Sony were incredible supportive when we started to talk about this idea.”

“I then started to think about the 25 years of golden era gaming between what that little kid saw and where I am now, and where it could go into the future. That is when we spoke to Sony when we first produced our concept art.”

“So they [his team] started to put visions as well and that vision got grander and grander,” he said.

u8EnzcL.jpg

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...