Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

no dziury na postaci było widać na jakimś screenie i przecieku, na szczęscie od czasów RDR wprowadzili ten świetny patent

 

 

co do dziur - pamiętam jaki miałem zawód gdy odpaliłem residen evil 4 i byłem przekonany że na "zombiakch" będą widoczne dziury, a okazało sie że wielka dupa była (chyba nawet w RE5 tego nie było..)

Odnośnik do komentarza

z tego co widac na różnych fotkach tekstury ulicy i pewnie innego podłoża są dobre z bliska, ale niestety musimy sie pogodzić z tym że obecne konsole nie uciągną dobrych tekstur na większe odległości

 

 

btw bardzo mi sie podoba ziemia/błoto jakie wylatuje gdy samochód boksuje kołami bo glebie, zwykle są to jakieś nędze "dymki" a tutaj mamy fajną "strugę" ziemi
 

 

 

Wczoraj z tą samą myślą się nawaliłem. Efekt był taki, że na pół kacu o 2:30 oglądałem live streamy i leaki na iPadzie w łóżku. TO NIE DZIAŁA

 

za mało wipiłeś :P

przy odpowiedniej taktyce zasne ok 21-22, obudze sie o 14 i przeleże pół przytomny kilka godizn i o 18 znowu sie (pipi)ne i w ten sposób w 5 godizn miną mi 2 dni xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Zmiana postaci: wolna. Na trailerze było pyk, pyk, pyk, gramy czarnuchem. Prawda jest trochę brutalniejsza, na maksymalnym oddaleniu kilka sekund trzeba poczekać, później na kolejnym zbliżeniu znowu chwilka i dopiera kamera zjeżdża. Nie jest długo, ale krótko też nie.

Odnośnik do komentarza

szkoda ale każdy realista sie tego spodziewał, a przecież wątpliwe żeby ktoś poza misjami we freeromie skakał co 2 minuty między psotaciami, więc pewnie spokojnie da sie wytrzymać te kilka sekund oczekiwania raz na pół godizny

 

przypomnijcie sobie stare czasy gdzie kilku(nasto) sekundowy loading był przy przejściu przez każde drzwi (np residen evil)

Odnośnik do komentarza

Zmiana postaci: wolna. Na trailerze było pyk, pyk, pyk, gramy czarnuchem. Prawda jest trochę brutalniejsza, na maksymalnym oddaleniu kilka sekund trzeba poczekać, później na kolejnym zbliżeniu znowu chwilka i dopiera kamera zjeżdża. Nie jest długo, ale krótko też nie.

 

od 6 do 8 sekund trwa zmiana postaci tak wyszło średnio ze streamu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...