Skocz do zawartości

GTA V - spoilery, fejki, linki i wycieki


Gość mate5

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie do rejwena:

 

czy nie jest tak ze ten usztywniony model jazdy dotyczy tylko franklina, natomiast fury zachowuja sie inaczej jesli prowadzi je ktos z gorszym skillem prowadzenia? w dodatku motocyklistow tez usprawnili to pod katem tematu i postaci natomiast fury prowadzily sie tak samo. w sumie mialoby to sens ze samochod zachowuje sie inaczej, jesli w gre wchodzi skill.

Odnośnik do komentarza

Gra Majkelem już dłuższy czas i model jazdy niezbyt się zmienił. Jest inny, po prostu. Kamera jest sztywniejsza i fury już się tak nie ślizgają, kropka.

 

Są checkpointy w trakcie misji? A jeśli już przy misjach, to jak ze zróżnicowaniem, lepiej niż w czwórce? Większość tam opierała się na schemacie jedź z punktu A do B i zabij kogo trzeba, ewentualnie udaj się w pościg.

Odnośnik do komentarza

Hmm, też dostałem tego smsa o 19:07, a składałem preordera w muve 3 dni temu wieczorem :D Ciekawe kiedy będzie faktycznie gra do odbioru, napisali, że w ciągu 1-2 dni roboczych, a ten paczkomat jest przecież czynny 7 dni w tygodniu 24h na dobę. Tydzień urlopu mam od wtorku, będzie przypał jak dorwę grę w weekend albo jak mi przyjdzie w poniedziałek sms jak będę w robocie, że mogę już odebrać to chyba oszaleje wtedy... 

Odnośnik do komentarza

 

Gra Majkelem już dłuższy czas i model jazdy niezbyt się zmienił. Jest inny, po prostu. Kamera jest sztywniejsza i fury już się tak nie ślizgają, kropka.

 

Są checkpointy w trakcie misji? A jeśli już przy misjach, to jak ze zróżnicowaniem, lepiej niż w czwórce? Większość tam opierała się na schemacie jedź z punktu A do B i zabij kogo trzeba, ewentualnie udaj się w pościg.

 

To jest GTA, więc gra opiera się na jeżdżeniu pojazdami, ale przez pierwsze 5h naprawdę nie narzekam. Był rower, holownik, skuter wodny, pływanie, szybkie fury, łażenie po dachach, wymiany ognia, skradanie się, zdalnie detonowane ładunki wybuchowe, kupowanie akcji przez Internet, strzelanie do obcych, standardowe spieprzanie przed pałami itd. Podejrzewam, że to dopiero początek zabawy i odjechanych pomysłów. Gra już na start zarzuca mnóstwem pomysłów i szczerze mówiąc mogę się założyć, że nawet najwięksi malkontenci będą zadowoleni z różnorodności zadań.

 

Są checkpointy, mało tego, po zginięciu czy coś można od razu po naciśnięciu przycisku wracać do misji właśnie od ostatniego checkpointa.

 

Strzelanie z fur mi się nie podoba, bo po prostu jest takie jak w GTA IV, celowniczek i radź sobie. Na padzie średnio to ogarniam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...