Skocz do zawartości

Black Desert (czyli next-genowe MMO)


MozayKnows

Rekomendowane odpowiedzi

Też ściągnąłem i pograłem chwilę. Ciężko mi jak zwykle przebrnąć przez początek bo zasypiam i mam ochotę to wyłączyć ale trzyma mnie przy tym właśnie system walki który jest wizytówką tej gry. Reszta wydaje się dość standardowa zaczynając od interfejsu po ekonomię (o której tylko czytałem) i jak przy każdym MMO na początku mam wrażenie że tracę czas, nie mogę w to wsiąknąć tak jak niektórzy potrafią.

Wygląda i rusza się to bardzo ładnie, szczególnie jak na MMO, ataki robią wrażenie od samego początku. Kupił by mnie na pewno pojedynek z jakimś jednym wielkim bossem, coś na wzór właśnie Vindictusa o którym wspomniał Paliodor.

Odnośnik do komentarza

Kurde muszę ogarnąć więcej filmików czy gra jest bardziej tera czy lineage jeśli chodzi o klimat. Bo B2P to ogromny plus , dawaj ktoś opinie czy to jest dość mroczne mmo czy tak jak pisałem dziewczynki w kusych sukienkach , które podczas ataków wydają z siebie dość dziwne dźwięki a no i czym lepszy pancerz tym bardziej cyce na wierzchu.

Odnośnik do komentarza

Kurcze dobry news. W sumie gre traktowałem jako ciekawostke i narazie tylko sie w niej bawie (nawet jakieś Polaki do mnie pisali "żyj !" ale olewałem). Swego czasu zagrywałem się w Guild Warsy, może dam szanse temu mmo.

Tutaj dobrze jest pokazany zręcznościowy charakter walki.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/a-bylo-tak-pieknie-rosyjski-black-desert-dostal-blokade-ip 

 

Ruskie jednak blokują IP.

Słabo trzeba sie będzie męczyć programami do zmiany ip póki nie wyjdzie nasza wersja. Nawet nie miałem jak sprawdzić bo dysk niedawno mi padł.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Z racji tego ze to MMO i chcesz max detale to pewnie 3500-4000zl ale moge sie mylic bo gralem na wyzszej rozdzialce. MMO = kupa ludzi co sie rusza, ciagle jakies wczyywane tekstury + tak na max detalach trawa i zielen zywa i faluja na wietrze wiec trzeba by z tyle wydac,

 

Ja gralem na kompie z 2011 roku z detalami na high + troche ustawien do dystansu i bez AA (1440p) i ograniczonymi cieniami i mialem 60 klatek. Mozliwe ze na 1080p trzeba wydac mniej, ja gralem w ultra HD i gra byla naprawde ladnie zoptymalizowana.

Odnośnik do komentarza

Max detale to moze przesada, ale rozdziałka i klatki musza byc.

Rozmawialem ze znajomym z ktorym gralem w lineage2 i przekonał mnie do black desert. Nie trzeba zadnego stalego party, mozna levelowac i robic questy solo, party glownie na pvp, siege czy world bossy. Na premiere nie wiem czy zaczne, bo nie mam wolnej gotowki na kompa.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Shen ty uważaj z tym klientem odpalającym tą gre (Ruskim) bo całkiem niedawno zauważyłem po "odinstalowaniu" gry ze zostawia syf. Dalej miałem włączone procesy w menedżerze "gamenet". Zastosowałem się do tego https://www.reddit.com/r/blackdesertonline/comments/3owxaq/how_to_uninstall_gamenet_and_thorn/

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...