Skocz do zawartości

Black Desert (czyli next-genowe MMO)


MozayKnows

Rekomendowane odpowiedzi

W sensie że 1-50 w 6h? Nie nie można xd ale jak ci się uda to daj znać. Z tego co widziałem najszybsze 50 to jakies 18h non stop grindu z dobrą ekipą na pustych obcykanych spawnach

no to słabych masz tam graczy u siebie, masz nawet screena wyzej ze da sie, tylko spoty trzeba znac
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko, że ja mówię o nowej postaci na nowym serwerze, bez boostow i przekazywania itemów. Koleś jest w party z 54 lvlem i to pewnie wersja koreanska gdzie z tego co sie orientuje maja dostep do wyzszych leveli mobow.

 

e: dzisiaj czas ogarnac itemy i jakis spec dobry, przerwa od grindowania :cool:

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

No ja wlasnie chyba sie w craftowanie/zbieractwo pobawie teraz bo mam to zaniedbane. Na poczatku myslalem ze nie bede sie spieszyl i staral wszystko wbijac, ale stwierdzilem ze po premierze moze byc tlok na expach to zaczalem grind olewajac reszte. Pytanie o AFK fishing, ustawia sie postac zeby lowila i zostawia ja tak? Nie mozna sie wylogowac i komp musi chodzic?

Odnośnik do komentarza

Jakies itemy chyba, sam sobie nie mozesz przekazac, tylko komus w prezencie mozna. Dostajesz taki list co 10 wbitych leveli. Na ten moment mam za 10 i 20 lvl, ale pozniej mozemy sobie kolejne wysłać. Wystarczy family name z tego co wiem Beoulve family name, nick Harle ale zamiast małego "L" pisane przez duże "i" bo normalnie pisane było zajęte.

 

a i do 15 serwery beda lezec z tego co czytalem

Edytowane przez Shen
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde dalej się wacham czy brać czy nie . Tera mi się podobała ale klimatem zasysała zbyt cukierkowo jak dla mnie , no nic poczekam aż dadzą darmowego triala sprawdzi się i jak podejdzie to w końcu coś przywróci mi wiarę w gaming bo ostatnio to za chvja mimo kupna masy gier w nic nie chce mi się grać.

Odnośnik do komentarza

Jak jestes fanem mmo to powinno sie spodobac. Ja po WoWie testowalem sporo roznych i zaden mi nie podszedl a tu gra sie bardzo przyjemnie, troche z Dragons Dogma mi sie kojarzy. Vanilla/TBV WoW nie zostaly pobite, ale na pewno ta gra jest bardziej mmorpg niz to co wow oferuje teraz. Grajac od niedzieli juz spotkalem, pogadalem i pododawalem do znajomych wiecej ludzi niz przez 2 miechy grania w warlords of draenor :reggie:

 

Ja bym sie porozgladal za guest passami na aledrogo czy g2a bo tam czesto ludzie wrzucaja (kody do bety BDO chodzily po 4zl). Tylko ze jeszcze ich odebrac nie mozna, wiec moga wyplynac za jakis czas dopiero

Odnośnik do komentarza

Kurde dalej się wacham czy brać czy nie . Tera mi się podobała ale klimatem zasysała zbyt cukierkowo jak dla mnie , no nic poczekam aż dadzą darmowego triala sprawdzi się i jak podejdzie to w końcu coś przywróci mi wiarę w gaming bo ostatnio to za chvja mimo kupna masy gier w nic nie chce mi się grać.

Grałem dość długo w Tere, ale tylko z powodu na fajny system walki warriorem, bo end game tam nie istnieje. Tutaj juz na starcie jest masa rzeczy do roboty. Mozna tylko napierdzielac mobki, albo jak ja wziąć sie za rzemioslo. Klimat tez wlasnie nie jest taki kolorowy. Bete mogles obadac.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie system walki w Tera online nył fajny , obawiam się jedynie że podczas pvp system walki może być mało intyicyjny przez ping i opóźnienie przynajmniej tak to wygląda na materiałach video

tera miała masakryczne lagi, przynajmniej zaraz po starcie jak ja grałem. Tutaj nie wiem jak bedzie, nie mam nawet odpowiedniego lvl na pvp ;p

 

Ja na zadne bugi chyba nie trafiłem, no i o dziwo nie miałem ani razu laga

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...