Skocz do zawartości

Black Desert (czyli next-genowe MMO)


MozayKnows

Rekomendowane odpowiedzi

(pipi)ac xboxa, tylko Sony.  W tym tygodniu powinienem wiedziec, znajomek ma dostac klucze i jeden mi dac, ja bede mial dostep z preordera i tak. 

2 tygodnie l4 biore, bedzie grane.

 

 

Mozna sie na bete zapisac https://www.blackdesertonline.com/events/cbt2/ApplyForm.html

 

OFICJALNY START 3 MARZEC
START DLA LUDZI KTÓRZY WYKUPILI PRE ORDER:
HEAD START CONQUERORS PRE ORDER - 28 LUTY
EXPLORERS PRE ORDER 1 MARCA
TRAVELER'S PRE ORDER 2 MARCA
CBT2 18 LUTY

Edytowane przez Shen
  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Boję że będzie jak z Wild Starem. Napaliłem się a grę odstawiłem już po tygodniu od premiery. 

 

Jednak chyba spróbuję.

 

Tylko nie wiem jaki pakiet kupić. Ten najdroższy ma raptem trochę więcej wszystkiego, oferuje lepszego konia i perły. Ale do niezobowiązującego grania to nie wiem czy mi jest to potrzebne. Te perły to na co będzie można wydać? Na jakieś stroje itp?

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tym p2w. Gadałem jakiś czas temu z Veliusem i mówił, że jest dosyć mocne, z kolei wczoraj oglądałem stream i faktycznie było p2w (itemy do instant reza za kase xD), ale ludzie na czacie pisali, że p2w będzie tylko w korei (stream był z koreańskich serwerów) a w EU mają być trochę inne zasady samej gry jak i biznes model. To jak to w końcu jest? Nie nastawiam się na jakieś grindowanie, ale w sumię gierkę bym obczaił bo wygląda bardzo fajnie, ale jak ma być od startu p2w to olewam kompletnie

Odnośnik do komentarza

W korei P2W zabilo BDO, to jak sprawa bedzie wygladala w EU i USA jest obecnie nieznane. Moga w kazdej chwili cos dorzucic, a moge tez nie robic chamskiego P2W. Czas pokaze i ta kwestia jest narazie otwarta. Ja mam nadzieje ze jednak sie postaraja i sprobuja troche powalczyc zanim sprobuja w latwy sposob wydoic kase.

Odnośnik do komentarza

Gra juz ktos? Ja poogladalem troche materialow i musze przyznac ze pare rzeczy mi sie podoba:

- swiat jest gigantyczny, przebiegniecie ze wschodu na zachod w prostej linii to cos oklo 4 godzin

- fajny system walki bez targetowania jak w wowie

- jest mnostwo rzeczy do roboty

- losowe dungeony, biegasz sobie po pustyni a tu nagle odkrywasz jakis dungeon

- nastawienie na granie w gildii

- system pvp, lubie jak w mmo sa jakies konsekwencje smierci, byleby nie byly za duze

- brak latajacych mountow

- tu chyba wszystko dzieje sie w swiecie gry dla przykladu, przesylasz sobie przedmioty z jednego miasta do drugiego to musisz miec karawane ktora bedzie przenosic graty z tego miasta. Ciekawe czy bedzie mozliwe atakowanie karawan innych graczy/gildii, chociaz to mogloby byc zbyt hardkorowe xd

 

Jak wroce dzisiaj z roboty to sie zabieram do testowania. Jak bym byl w liceum/na studiach to bym pewnie gral jak glupi, ale teraz zapewne skonczy sie na krotkim obczajeniu i zostawieniu tak jak mialem z blade and soul :frog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...