Skocz do zawartości

Black Desert (czyli next-genowe MMO)


MozayKnows

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde jak to wciąga. Teraz się bawię w karawany, jeżdżę od miasta do miasta i sprzedaje jakieś szajsy dla profitu. 

Strasznie korci żeby kupić ale... Muszę grać z ustawieniami na Low żeby to jakoś mi chodziło w miarę równych 30 fpsach. Chyba jednak się wstrzymam i kupię jak stanieje albo jak jakiś lepszy sprzęt będę już miał bo mój lapek już ledwo daje radę ;c

Odnośnik do komentarza

Mnie tak jakoś średnio wciągnęło ale też za dużo nie grałem. Początkowe questy mnie zniechęciły. Chociaż byłem zmęczony po pracy :P. W weekend się pobawię. Dam grze szansę. Mało mnie ktoś powozem nie przejechał ;). Raczej i tak kupię. O dziwo gra chodzi płynnie na moim już podstarzałym gtx670. Wszystko na max.

 

Fajnie by było jakby była możliwość sterowania padem :).

Odnośnik do komentarza

Przecież jest. Grałem wczoraj na padzie właśnie. Do jakiegos prostego biegania i grindowania nadaje sie bardzo dobrze, ale jednak lepiej gra sie na klawie i myszce, szczegolnie jak chodzisz po miescie i mieszasz w interfacie np gadajac z npcami itd

Edytowane przez teddy
Odnośnik do komentarza

Im dłużej gram tym bardziej mi się podoba. Gra jest gigantyczna i jest mnóstwo rzeczy do robienia. Bardzo podoba mi się system craftingu/processingu oraz handlowania i łączenia node'ów. Chyba odpuszczam granie w betę, żeby nie robić za chwilę znowu tego samego na fullu. Miałem plan żeby poznać początek i walić power level od razu, ale szczerze mówiąc to mi się odechciało. Gram w to jak w jakiegoś Gothica, zwiedzam świat, szukam npcków, robię questy typu łowienie ryb itd Moim zdaniem ta gierka byłaby warta opłacania abonamentu i wywalenia tego pearl shopa całkowicie. Jedyny minus jak na razie to kostiumy, lubię jednak jak ekwipunek jest widoczny na postaci.

 

Podobno poszło 800k preorderów do tej pory. Chyba niezły wynik jak na azjatyckie mmo w europie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...