Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Forumku doradź... Czy kupować 40 classic packów za 45 euro... brakuje mi trochę kart, żeby mieć takie decki jakie chce, zwłaszcza legend i epiców, a męczenie za złoto jest bez sensu, bo 1 legendę za pył to zbieram i  zbieram...No, ale cały czas mam dylemat czy wydanie 200 zł za wirtualne karty ma sens. Opowiedzcie swoje historię :P Paczek GvG nawet nie biore pod uwagę, bo to kupsztal, a poza tym, można na arenie jest zdobyć

Odnośnik do komentarza

Sam sobie musisz odpowiedziec na to pytanie, co jaka ma dla Ciebie wartość. Jeden wyśmieje wydawanie 200zł na wirtualne paczki w grze, bo nie ma to dla niego zadnej wartości, ale za to pójdzie do empiku, kupi i wyda na gre 250zł ktora skonczy w 5-10h. Tymczasem Ty wydasz 200zł ale bedziesz gral długie miesiące i nabijesz 300 godzin, tylko w bardziej komfortowych warunkach bo masz wiecej kart i wiecej mozliwosci budowania decków.

 

Ja osobiscie od roku walcze z myslami czy nie kupic 40 paczek i od roku tego nie zrobilem i jakos zyje. Jak nie kupowales paczek na allegro to podobno mozna teraz do konta przypisac 10 sztuk, wiec za 40zł mozna kupic 10 paczek i moze sie poszczescic.

Odnośnik do komentarza

Wstrzymaj sie do 22, zobaczymy co to za zapowiedz. Moze sie okazac, ze to nowy exp w stylu gvg i dadza np mozliwosc wyboru paczek z aren. Tak czy siak areny sa nieskonczona kopalnia kasy, wiec najlepiej po prostu je grac.

 

Za pieniadze najbardziej sie oplaca kupowac przygody, masz wtedy gwarantowane nowe karty, a z pakietow wiadomo - mozesz dostac sam dust.

Odnośnik do komentarza

W 40 paczkach będziesz miał 2-3 legendy, więcej nie. Kilka epiców, jakieś złote karty. Więc dustowo się jakoś nie wzbogacisz. Jeżeli nie będziesz miał ani farta ani pecha to te 40 paczek da ci dusta na wycraftowanie max 2 legend. Jeżeli tyle ci brakuje to spoko, kupuj.

Czym grasz i czego ci brakuje?

 

Pograłem dziś troszkę, wbiłem malylockiem 7 rangę. Meta jest naprawdę różnorodna i niewiadomo co się spotka. Dziś najwięcej było hunterów i warriorów. Ale trafiało się wszystko. Swoją drogą malylock jest fantastyczny i polecam. Potężny, bardzo fajny w graniu i niedrogi (4k dusta max) deck tier1. I nie jest tak trudny do ogarnięcia jak patron czy oil

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

co tu tak cicho? ostatni brawl jest genialny xd z Aderem wczoraj grałem to takie zagrania i cuda  sie działy pokroju 2X tyrion w jednej turze na stole, czy wiedziciel cho co kopiuje spelle w pierwszej turze xd

Odnośnik do komentarza

Mi te Brawle kompletnie się nie podobają. Robię w każdym po jednej wygranej żeby zdobyć pakiecik i starczy. O wiele chętniej powitałbym turnieje za golda/kasę. Coś a'la daily eventy z mtgo byłoby super

 

Na drabince czwarta ranga, powoli mój Malygos pnie się po legendę :) ciekawe czy mu się uda :)

Odnośnik do komentarza

tia ja to zrobilem wczoraj i jedyna rada jaka moge dac to : cierpliwosc

strona dziala beznadziejnie i robi problemy z utworzeniem konta a potem zalogowaniem sie bo "unknown error" (tutaj macie gotowe konta http://bugmenot.com/view/cloud.genymotion.com)

potem instalacje sie sciaga ja za starych dobrych czasow gdy internet byl z telefonu (troche przesadzam)

potem musi sciagac nam virtualny telefon co trwa dluzej niz instalacja.

na szczescie jest evo2015 to bylo co ogladac jak to sie wszystko robilo

 

ps. paczki tez dosc szczesliwe bo 710 dustu 

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...