Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Blizzard spier.dolil na calej linii z ta wczesna zapowiedzia standardu. W ogole nie chce mi sie wchodzic do gry teraz. Ale przez te cholerne nagrody za ranked czuje sie zobligowany do grindu do tej cholernej 5 rangi, ale w tym miesiacu mozna pier.dolca dostac z tym cancer ladderem.

 

Biore freeza, trafiam druida. 3 razy z rzedu. Biore zoo - priest albo sekret(pipi). Powrot na freeza - ResidentSleeper warrior. Po 30 minutach takich "przygod" na laderze dostaje tilta i zamkykam gre w pisdu. Co dojde do 6 rangi to spadam na 8. W ubieglym miesiacy winstreak z 13 na 5.

 

No nic, w miedzyczasie gram areny i zbieram pakiety. Obecnie mam juz pond 30 odlozone i 3k golda. Ciekawe ile uzbiera sie do nowego patcha. Zrobi sie duzy opening paczek :D

Edytowane przez smoo
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

plot twist: przed ogloszeniem tez byl ten sam cancer ladder a tempo storm meta snapshot wyglada tak samo jak przed ogloszeniem

 

nie widze zwiazku 

 

dzisiaj jak gralem to trafilem combo priesta z dhjinami, deathrattle rogue, agro shamana, 2 tempo magi i midrange paladyna na divine shieldach. 

 

imo bardzo dobrze ze to oglosili wczesnie a nie ze ktos wywalilby caly gold na gvg i naxx albo caly dust na deck ktory przestanie dzialac bo core mu wyleci z rotacja.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Umiesz czytac ze zrozumieinem? Napisalem, ze przez to ogloszenie nie chce mi sie grac w ogole w HS w obecnej formie. To ze lader byl z(pipi)any nie ma z tym nic wspolnego. Widze, ze lubisz sie napinac w tym temacie, ale na dluzsza mete to nie jest zabawne.

 

Loltempostorm. Jedyne w czym maja tamtejsi "experci" racje w tym snapshocie, to ze druid jest broken ale o tym wie kazdy od 2 lat conajmniej. Jak patrze na ich decklisty to mi sie smiac chce, szczegolnie na freeze magu.

Odnośnik do komentarza

warto wspomniec ze choc dodatek bedzie pozniej niz sie spodziewano to jednak dodatkowe deck sloty dadza juz w poniedzialek i zalogowanie sie w czasie "okresu promocji" da nam 3 darmowe pakiety i legende C'Thun za darmo. (kiedy to jest nie wiadomo ale ta legenda jest silna i napewno powstanie na niej control)

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...