Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

zapowiedzieli nowy dodatek, liga poszukiwaczy, nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale pierwsze skrzydło przygody juz w ten wtorek?!  nowa mechanika "odkrywanie" rzucamy np stwora za 1 many z mechaniką odkrywanie kart 3, i mozemy z decku wyjąc kartę za 3 many do ręki. pojawią sie artefakty (?) był pokazany kapelusz co daje +1/+1 do statów i po zabiciu stwora wracał na ręke. no i złota małpa xddd legenda 4 many 6/6 tount i zmienia całą ręke na stwory legendarne xd

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

chcialbym wskazac ze na tym screenie zlota malpka nie ma rarity wiec jest to karta ktora nie bedzie sie dalo dodac do kolekcji tylko jakas uzywana tylko w walce z bossem

 

edit: po dokladniejszym zbadaniu okazalo sie ze zlota malpke mozna wtasowac do decku uzywajac mape do zlotej malpki a mape mozna dodac do decku zagrywajac za 4 many babke 3/5 ktora nam wtasuje jedna mape do decku. czyli zagrac stworka i dwa razy topdeck i wreszcie mamy deck calych legend

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

No, to jako że trzeba pomnożyć kaskę na zakup skrzydeł, to dziś dzień aren, na razie jedna za mną ;p

 

 

BBe16mk.jpg

 

SkEPhyV.jpg

 

 

 

Co do dodatku, to jest kilka fajnych kart z potencjałem, niestety zanim zagramy większość z nich to dojedzie nas goownohunter albo goownopaladyn, ale liczę na kilka ciekawych zmian w mecie mimo wszystko.

 

Jedna z najciekawszych kart jeśli chodzi o mechanikę to jak dla mnie:

 

635824347687788748.png

 

Unstable portal -> Master of Disguise -> Animated Armor = The Dream :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ależ pięknie się meta zmienia po tym dodatku. Reno Jackson odwrócił grę w niesamowity sposób.

Niektórzy to mają smutne życie, że po wyjściu dodatku wciąż grają facegoowno i choinkowe palladyny. Ale to dobrze, nowy deck z Reno 90% winrate na te scierwa ;) Trolowanie aggro deckow to teraz czysta poezja.

Jedyny minus tej karty jest taki, ze praktycznie zakonczyl definitywnie ere freeze mage'a.

Odnośnik do komentarza

W końcu uciułałem trochę złota na 1sze skrzydło LoE. I bez kitu... jak ktoś ma prawie wszystkie karty, to na heroicu to przejdzie bez większego wysiłku.

 

Pamiętam, co dopiero zacząłem grać w HS, kupiłem Naxrammas, i nie wiedziałem co się dzieje, jak mnie Wdowa Ferlina cisnęła na normalu :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...