Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Z rotacji wypada brm z mocnymi kartami, tgt i liga wiec mocno zmieni sie imo teraz gra

Wypadaja dopiero na wiosne przy premierze pierwszego dodatku 2017 - pewnie w okolicy kwietnia.

 

 

Mam szczera nadzieje ze Priest nigdy nie bedzie w top tier - to najbardziej wqrwiajaca klasa gdy gra sie przeciwko niemu, jesli przesadza z buffami to bedzie nieziemski shitstorm w tej kwestii ;)

 

 

A wracajaj do Finalow w HS - moje typy sie z grubsza sprawdzily czyli Amnesiac, Hippi i Pavel do samego konca. Z tym, ze juz nie kibicuje Pavelowi - typ jest zywym dowodem na to, jaka farsa panuje w tej grze pod katem gry "na powaznie". Tyle farta co on w tych grach to nigdy nie widzialem, w dodatku samo patrzenie na typa mnie triggeruje - przewaznie niewiele myslenia tylko szybkie zagrania, no ale tak dzisiaj wyglada HS - midrange > all jesli do tego dopisze RNG to mozna isc do domu.

 

Mam nadziej ze wygra Hippi lub Koreaniec - przynajmniej potwierdzi sie regula, ze Azjaci to najmocniejsi cyberatleci ;).

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

636138695266774800.png

636138705499950567.png

ja bym jeszcze te karty dodał, ładny agro paladyn rośnie, chętnie bym coś zmajstrował na boskich tarczach i buffach, tego marszałka bardzo łatwo odpalić by agonia zatrybiła, wiec imo grywalny

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

636154136137325129.png

 

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


<wkłada wiadro między nogi>

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj o 19:00 jest stream z ujawnieniem wszystkich kart dodatku i prawdopodobnie podadza date premiery (moze nawet przyszly tydzien)

 

https://www.twitch.tv/playhearthstone

 

Dobra, nawet nei chce mi sie szukac zabawnych obrazkow zeby podsumowac to co przyniesie ten dodatek.

 

Jak zobaczylem talie na Grim Goons to pomyslalem - rak powraca z potrojna sila.

 

A potem pokazali Jade Golems.

 

 

Hype oklapl calkowicie, oni sie nigdy nie naucza. Licze na gruby shitstorm na reddicie, bedzie co poczytac w pracy.

 

 

Jedyny plus, ze freeze mage w koncu wroci na salony. Ale poza tym - czarno widze przyszlosc tej gry...

 

 

Aha, premiera 1 grudnia

Edytowane przez smoo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

no tak patrze na te karty, to widze potencjalnie mocno agresywne decki, paladyn na tych buffach, szaman na tych golemach i kolejnym randomonium. ehh dupa bedzie boleć. Będzie fajnie przez pierwszy tydzień bo ludzie będą sie uczyć kart, potem juz wyklarują się raki i tylko wiadro między nogi na chlustającą (pipi)zkę

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Ja tam gram głównie na arenie, to myślę o tym trochę inaczej. Na pewno będzie sporo nowego grania, a szczerze to nawet stare mi się nie znudziło - na 9 klas jest tyle możliwości na arenie, że nie czuję się nawet w 5% ogarnięty w tej grze. No i pewnie też wpływa, że gram zazwyczaj robiąc coś innego, np. grając w inną grę.

 

W rankingu wręcz spróbowałem ostatnio pograć popatrzeć co tam się dzieje przed jakże oczekiwaną przez maniaków "zmianą mety", doszedłem na 6. rangę, mam nadzieję, że nie będzie jak zawsze, że kilkanaście razy dochodzę na jeden mecz od awansu na 5. rangę i zawsze ten mecz przegrywam. Mimo wszystko powiem, że fajnie się gra, jakoś nie obserwuję aż takiego zalewu szamanów, jak ludzie mówią, może dlatego, że szaman jednak jest dużo mniej denerwujący do grania przeciwko niż był paladyn sekretów, wojownik z ponurym itp. Może robić różne rzeczy w każdej turze, ale też na większość z nich jest jakaś sensowna odpowiedź, no dla mnie to są ciekawsze mecze.

 

Osobiście się nie nudziłem, gram po parę meczyków różnymi klasami na zmianę, ostatnio głównie kapłanem, wojownikiem na piratach (sam nie wiem, czy ta opcja będzie jeszcze silniejsza, czy słabsza od grudnia), trochę łotrem, magiem. Szamanem też, ale tylko kontrola, podejrzewam że przeciwnicy są ładnie zaskoczeni co kontrolujący szaman potrafi wyciągnąć z ręki, a i jest to tak rzadko widziane podejście, że mi się podoba, chociaż że mi to nie złoiło tej serii zwycięstw na bodaj 7. randze to sam się zdziwiłem.

 

Oczywiście, wiem - prawdziwy zalew szamanów tego samego typu to się głównie na rangach 5-1 pewnie pojawia. Ale na 10-6 było dość różnorodnie.

 

 

 

Ok, wszedłem w internecie, te jęki internetu że zrobili kartę dla łotra 5/1 za 3 many mdr.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ostatnio hearthstone stracilo podtytul heroes of warcraft. Wczoraj w patchu pojawil sie nowy cardback - secret "moo" level. Do zdobycia w grudniowym tavern brawl - the dark wanderer. Mam nadzieje, ze kolejne rozszerzenie do HSa bedzie bazowalo na uniwersum sanctuary.

 

A tak w ogole jutro startuje nowy dodatek. IMO zzas przygotowac sie na fale hunterow, shamanow i priestow.

Edytowane przez shinian
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...