Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

to zamiast tego kobolda/thalnosa wrzuć 

latest?cb=20170812080502&path-prefix=pl

przez boską tarcze uruchomii  się dwa razy po 2 dmg

 

Nzotha nie craftuj bo za miesiąc wylatuje z rotacji i ląduje do dziczy, to już wrzuć jakieś dobre prowo jak król lisz, albo w/w diabłozaura.

Jeśli trafiasz na sekret magów/hunterów wrzuć pożeracza sekretów, jak cubelocka i burnmage'a to karty niszczące bronie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Orzeszek

636573412461495555.png636573419293279200.png

 

nie wiem, ten face collector wydaje sie mocny, biorąc pod uwagę, że może być cofany do ręki, co za tym idzie quest rogalowy może być grywalny.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

pokazali nowe karciochy

https://www.hearthpwn.com/news/5270-witchwood-reveal-season-kicks-off-newly-revealed

szczerze to same mocne karty, z druida chcą zrobić "hand giant druida", ten spell do paladyna dający +5 do kosztu zaklęc na ture moze byc trollem w agro/token, buff dla big preista/kombo priesta, ta karta co jest wszystkim też bardzo spoko, a szaman... no nie wiem festiwal rng, ale samo czyszczenie stołu za 3 jest mocne.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Orzeszek

No co tam, jak tam Hearthstone świry? Po 19 dodatek wskakuje z tego co rozumiem, Gold odłożony i czeka na atrakcyjne pakiety. Z decków do spróbowania chętnie bym protestował  bezspellowego maga na zywiolakach i arugalu i warriora na zrywie (xd) 

Odnośnik do komentarza

Najciekawszy element ostatniego dodatku, czyli przygoda, ma jak czytam wyruszyć dopiero za dwa tygodnie. Dla mnie więc to taki start na raty. Pyłu mam na kilka kart, a Blizzard trzyma się chyba dziarsko reguły, żeby co dodatek wychodziła masa ciekawych i kluczowych legend klasowych... (z miesiąca na miesiąc widzę coraz bardziej, że ta decyzja wykończyła możliwość grania w Hearthstone'a w rankingu i za darmo. Nadal pykam na Arenie w tle innych zajęć, ale ranking stał się abstrakcyjnie odległy). 

 

Tylko więc czekam na nowe karty na Arenie. Spodziewam się jak zawsze zestawu pięknie namalowwanych kart z fajnymi kwestiami. Właściwie to start tej przygody na wzór ostatniej będzie co najmniej równie ciekawym momentem.

Odnośnik do komentarza

kiedys dalo sie grac f2p robiac same daily i nadal miec wszystkie topowe talie kompletne

teraz wychodza juz tylko dodatki i nie ma przygod i sie tak nie da

niby dali jakies nagrody pocieszenia w postaci legendy za darmo co dodatek, gwarantowanej legendy w pierwszych 10 pakietach czy zasady ze nie mozna otworzyc duplikatu legendy ale to za malo

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

gram f2p od czasu wielkiego turnieju.

serwery padły XD

ok udało się. z 31 pakietów 2 legendy, baku i hagatha a z darów losu Glinda do warlocka ta co daje echo wszystkim kartą na łapie.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

ładny drop.

 

u mnie z uzbieranych 65 paczek (36 WW) wypadły 4 legendy z czego chyba tylko kingsbane (i to złoty) grywalny.

pozostałe to Pagle i z WW chyba dwie najgorzesze czyli Gunspire i Liam.

 

gram f2p od bety i jak się oleje wilda i ma pył z tego co rotuje to spokojnie można kilka decków z topu złożyć robiąc questy tylko.

tak na szybko to w tier1 przed rotacją jest deck bez legend (dragon combo priest) i dwa pally (dude i murlock) z jedną legendą.

 

----

Kripp testuje Shudderwocka - póki co wygląda to straszliwie OP - https://www.liquidhearth.com/stream/Kripparrian

 

---- 

w paczce za questa Arugal:) szkoda, że z racji na wbijanie 500winów pozostałymi klasami magiem raczej nie gram

Edytowane przez luk_ash
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

miałem już wątpliwą przyjemność grania przeciwko szamanowi otk, no chore guwno, nie wiem jak oni projektują te karty w blizzardzie, ze takiego scenariusza nie przewidzieli, oczywiście da sie to zrashować aggro, ale typ w 10 turze juz mi sie odpalił. Na bank będzie nerf bo deck jest "not fun" jak to określa blizzard, najgorsze jest to że animacja kolejnych schoderwocków trwa po kilka minut i nawet wyjść z gry nie można. o ile sama karta kumulujaca okrzyki bojowe jest jeszcze ok to problem jest z kartami dobierającymi: dobierz karte o najnizszym koszcie, dobierz zywiołaka, obniz koszt karty o 3 daje mega boosta w dobraniu komba na ręke.

ja zrobiłem sobie palladyna na boskich tarczach i jakoś idzie, problemem jest cubelock i oczywiscie nowy rakowy szaman, no ale zobaczymy po weekendzie.

o zrobili nawet karte ze mną XD

636588996513770082.png

 

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

arena od Rycerzy mroźnego tronu niegrywalna imo

mój deck na te chwile: 

### Tarcze światłości
# Klasa: Paladyn
# Format: Standard
# Rok Kruka
#
# 2x (1) Dar mocy
# 2x (1) Giermek Argentu
# 2x (1) Prawa obrończyni
# 1x (2) Książę Keleseth
# 2x (3) Boska łaska
# 1x (3) Krwawy rycerz
# 2x (3) Niezidentyfikowany młot
# 2x (3) Rozjemca Aldorów
# 2x (3) Uosobienie Światłości
# 2x (3) Wyjąca dowódczyni
# 2x (4) Dar królów
# 1x (4) Żarłax
# 1x (5) Bolvar Ogniokrwisty
# 1x (5) Harrison Jones
# 2x (5) Widmowy wierzchowiec
# 2x (6) Kolcogrzbiety wierzchowiec
# 1x (7) Lynessa, Lament Słońca
# 1x (8) Srebrny miecz
# 1x (8) Tyrion Fordring

AAECAYsWCPMF+gaQB7nHApziAtDiAuPjAuHwAgtGpwX1Ba8HjwmIxwLjywLEzwLW5QLL7wL+8wIA

# Aby używać tej talii, skopiuj ją do schowka i stwórz nową talię w Hearthstone
ta karta uosobienie światłości mega kosa, zbuffować to łatwo czy to przez rng młotkiem nawet to kalesethem <3 ten srebrny miecz tez robi w(pipi), brakuje wyciszeń ale nie wiem na co wymienić w decku ;/

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ok pograłem zmodyfikowanym przez siebie quest wojownikiem i zmodyfikowanym nieparzystym paladynem, problem tylko z cubelockiem z dobrym rozdaniem i mirror matchami.

imo najmocniejsze decki na te chwile:

Cubelock, długo długo nic, paladyn na nieparzystości, długo długo nic, quest wojownik/mag na żywiołakach i duzych spellach

Odnośnik do komentarza

na niski levelach da się grać wieloma deckami. niestety im wyżej tym gorzej. kripp to dobrze podsumował - 

 

 

grywalne tak naprawde sa 4 decki z czego cubelock i pally odstają, potem jest spiteful priest i druid. ewentualnie jeszcze rougiem można coś pograć.

ostatnio blizz dość szybko reaguje więc może doczekamy się nerfa kostki/voidlorda.

pally jest mocny, bo wiele decków nie ma tanich obszarówek i w sumie to nie wiem jak można by go osłabić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.