Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zdobyłem gnomke. Poniżej instrukcja jak to zrobić

 

Sciagacie na swój telefon z Android market FakeGPS Location. Następnie ustawiacie sobie współrzędne np "59 Rue de Flers, 59800 Lille, France". {więcej adresów na odpowiednim forum na Hearthpawn}. Wchodzicie w imprezę, szukacie kogoś kto zagra bojke i gnomke jest wasza.

Edytowane przez rodi84
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zaczynają się "Zaduszniki", jak się okazuje - warto włączyć gierkę, sporo detali z okazji Helloween, wpadło parę paczek, ponadto spora zmiana na arenie: granie "dual-class". Włączyłem, wybrałem paladyna, i... skończyło się tak, że większość mojej talii to karty czarnoksiężnika, trochę zdziczałe, no ale Hearthstone lubi takie rzeczy. Zobaczymy czy będzie ciekawe. Trwa tylko tydzień.

 

 

I czyżby pojawiła się możliwość podarowania paczek innym użytkownikom? Ale nie wiem, jak to wykonać. Info było w aplikacji Battle.net.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Trwa tylko tydzień.

*od 24 pazdziernika do 6 listopada

na poczatku kazdego tygodnia dostaniemy darmowa arene i 2 paczki 

 

a gifty zdaje sie wysyla z aplikacji bnet w prawym gornym rogu obok friend listy (my bad. tam sie tylko odbiera) w blizz store wybierasz czy kupujesz dla siebie czy gift

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Jeśli masz na myśli tzw. licznik litości, to jest on osobny dla każdego typu paczek. Jeśli byś teoretycznie otworzył bez legendy 39 paczek podstawowych i 39 paczek Mrożnego Tronu, to masz gwarantowane legendy w obu następnych z nich. 

 

 

Mi z tych paczek wypadło w jednej: legenda, dwie epickie. Ale nic specjalnego. Legendą był bodajże ten nowy Wyżer, którego w życiu nie widziałem używanego inaczej niż na arenie i innych losowych okolicznościach.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

co taka cisza w temacie? o ile dobrze rozumiem, kupując wirtualny bilet na blizzcon dostajemy złotą legendarną kartę z nowego dodatku i jest to marin the fox

image.png

nie wiadomo jakie staty i co robi, no ale jest to pirat. na grafice przy zapowiedzi roku mamuta mamy sakiewke ze złotem, teraz pirat... xd dodatek na piratach, już rezerwuję kolejkę na oddziale onkologicznym

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

in other news: shadowverse zapowiedzial wprowadzenie in game tournaments jako trybu gry. 

przy odrobinie szczescia zmusi to blizzard do wprowadzenia tego u siebie bo konkurencja ciagle rosnie (juz 14 milionow pobran)

ile to juz lat odkad twierdzili ze ludzie woleli tavern brawl zamiast turnieji i od tego czasu zero nowych trybow?

Odnośnik do komentarza

Ja wiem czy to jakaś konkurencja dla karcianki Blizzarda:( Dziwi mnie brak nowych trybów, jak dla mnie tawerna jest dla mnie tylko źródłem nowego pakietu, kompletnie w to nie gram. Blizzardowi opłaca się jedynie walić nowymi dodatkami żeby kupować pakiety kart. 

 

Piraci w nadchodzącym dodatku nie wydają się szczególnie interesujący. Ciekawi mnie jakie karty dostanie druid i mag. Druidowi odpadną teraz golemy, mam nadzieje ,że nie dostanie nowych kart do aggro bo może z tego raczysko piękne wyrosnąć. 

 

Ja biletu nie kupuję, 30 euro za jedną złotą legendę xD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...