Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się przyjemnie gra małym druidem, mecze wchodzą jak złoto. Do tego to nerwowe granie przeciwnika który do końca nie wie na co gra:yakubu:A gdy na stół wbijają dwa malygosy nawet nie zdąży się poddać. Spokojnie tą talią można wbić legendę.

 

Spoiler

Chyba ,że gramy na control warlocka :sapek:

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Orzeszek

ja już powoli mam problem z gierką. Mam już powoli dosyć tych kombodecków i aggro. Szkoda, że tego nie nagrałem, 10 razy pod rząd przegrałem w 4-5 turze. spadłem 3 rangi. Muszę się przejść.

Odnośnik do komentarza

Wyścigi słoni i mecze po 40 minut tez nie są fajne. Do dzisiaj pamietam tego nieskończonego wojownika :/

 

Meta teraz jest świetna i różnorodna bo gra kilka aggro, kilka kontroli, kilka middrange i combodecki. Nie ma już jak dawniej ,ze jakieś talie znacząco wybijały się na tle innych. Meta teraz jest wyrównana. 

 

A jeszcze do wcześniejszego postu, mały druid ma tez ogromny problem z odd wojownikiem. Nie da się wygrać niestety.

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Mam wszystkie karty do tej talii ale od początku hearthstone nie mogę się przekonać do tej klasy tak samo do paladyna, wojownika, szamana czy łowcy. Za to uwielbiam maga który obecnie jest kiepski ale za czasów mechów to się grało, warlocka i druida. 

 

Tak swoją drogą uwielbiam Hearthstone, pamiętam jak instalowałem z takim meh bo to karcianka w które nigdy nie grałem a samych kart nie lubię. Grałem wtedy do 3 w nocy ledwo wstając do pracy.  Moja topka gier blizzarda obok Diablo 2 i Warcraft III. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Nie mam czasu na serio grać w Hearthstone'a (i kasy żeby mieć te wszystkie popularne talie, więc głównie gram na arenie), ale czasem włączam. Gra faktycznie wydaje się w dobrym stanie, balans jest lepszy niż wcześniej, jest wiele ciekawych rozwiązań. 

 

 

Z legend wypadła mi Biała Dama i bardzo się z tego cieszę. Talia oparta na niej wykorzystuje wielu ciekawych i i tak przydatnych stronników - nie jest to wyścig agro, ale też nie talia typu "czekaj 30 tur i potem w jednym ruchu rozwal wroga". Po walnięciu damy zaś wszyscy ci stronnicy robią się naprawdę potężni.

Odnośnik do komentarza

Gram w HS od 2015 roku i nie kupiłem żadnego przedpremierowego zestawu do dodatku. Kupiłem jedynie pakiet powitalny i czasem jak są jakieś super promocje kiedy faktycznie opłaca się kupować. A tak gram regularnie, przynajmniej raz na 3 dni żeby klepnąć zadania dzienne i z tego spokojnie zbieram 4000-5000 golda na kolejny dodatek. To jest 50 pakietów plus kilka Blizzard daje. Dużo gram jak są jakieś fajne rzeczy organizowane w grze jak dodatkowy pył za zadania czy podwójne złoto. Da się spokojnie grać za darmo, jak ktoś nie chce tyle czasu poświęcać to polecam skoncentrować się na 3-4 klasach i dla nich gromadzić karty. Na koncie mam jakieś 70 legendarnych kart z czego z klasyka wszystkie grywalne a nie wiem czy na HS wydałem przez te lata ze 150 zł. Z tym , że dzicz sobie odpuszczam totalnie i te karty które wypadły z obiegu pyłuję, jak ktoś chce się bawić w dzicz to już raczej kasę trzeba wydawać na dodatki. 

 

Chociaż do dzisiaj brakuje mi ragnarosa, sylvany, tego fioletowego smoka z obrażeniami zaklęć i dobieraniem karty oraz od niedawna ice blocka. Ten sekret u maga był świetny, szkod a,że go nie ma. Za to łotr teraz ma coś podobnego plus hero card. 

 

Tak samo brakuje mi dawnych przygód, były ciekawsze i lepiej zrobione, co prawda strasznie łatwe no ale to można zmienić. Do tego po zakupie przygody miało się wszystkie karty z tego dodatku. Dla mnie super rozwiązanie i dużo bardziej wolałbym wrócić do korzeni. Może w zmienionej formie ale wolę to co było. 

 

 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Moja ulubiona karta z klasycznych. Co prawda za Ragnarosem i Sylvana no ale ich już nie ma :dunno:

 

Ja już czuję zmęczenie Hearthstone, dodatki mi się szybko nudzą. Obecna meta jest najbardziej różnorodną metą w Hearthstone od jego początków a i tak mi się nie chce już w to grać. 

Odnośnik do komentarza

chyba ostatnia szansa to blizzcon. potem już może być za późno. 

wg tego co mówili to musieli by zrobić grę prawie od nowa, ale może warto: na telefonach jest dramat, na konsolach nie ma, a na kompie nic niby nie można dodać...

zamiast marnować czas na jakieś new edition mogli by zrobić turnieje np.

 

Artifact wg mnie może mieć dobry system. karty będą prawie free, a kasa będzie za jakieś gadżety. tak jest w i w DOTA2 l LoLu więc czemu nie?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Turniejów nie ma i nie będzie, blizz na ostatnim blogu to napisał :) 

 

artifact z tego co czytałem, będzie płatna grą, i normalnie kupujemy boostery z kartami, będzie można handlować kartami na rynku, ponoć ma nie być craftu kart.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nie napiszę nic na temat mechaniki, ale trailer wymiata! Przesłuchałem nawet w kilku wersjach językowych - oryginał najlepszy, ale polska jest naprawdę dobra. Mandaryńska również. Zawsze bardzo lubiłem te trollowe klimaty i chętnie bym pograł w ten dodatek.

 

Tylko najfajniej byłoby gdybym mógł grać na telefonie - na iOS jest błąd, który crashuje całą grę przy logowaniu. Od kilku miesięcy. I Blizz nic z tym nie robi. Ostatecznie jako rozwiązanie zaproponowali założenie nowego konta. Ale na forach na szczęście coraz więcej ludzi się zgłasza, może w końcu coś zrobią.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

blizzard przechodzi sam siebie, na reddicie napisali ludziom, że nikt ich nie informował na forum battlenetu, że są z tym problemy, a reddit to nie forum blizzarda i niech tam nie piszą jak chcą pomocy XD

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Nikt nie informował xD:
https://us.battle.net/forums/en/hearthstone/topic/20768998195?page=1#post-3

https://us.battle.net/forums/en/hearthstone/topic/20768627004?page=1

 

I inne thready xD

 

Ich rozwiązanie problemu i tak najlepsze:



Posted by Drakuloth
Hey all,

Sorry for the long period of silence on this. Thanks to some in depth testing and some of your fellow players lending us accounts we could use to reproduce this, we're pretty sure we have a fix for this. The developers are going to try to push this in an upcoming patch. If we get an ETA on when this is going in we'll let you know.

Thanks for the reports we've had throughout this process. Using the details given here we were able to narrow this down to accounts which had been inactive for some time. Because this is the case, it seems that creating a new account would be a work around you could use to continue to play the game on an iOS device. However if you choose to do this, keep in mind that the accounts will be fully separate. Their progress cannot be merged, even by support. As a result, you'd have to choose between the accounts when the bug is fixed.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Ogłoszenie parafialne, jest spoko event, za zalogowanie się dostajemy 6 paczek z boomsday i 5 stopniowe zadanie za zagranie z znajomym, do zgarnięcia 500golda za jego wykonanie.

 

Ciekawostka przyrodnicza, pojawił się deck na reddicie, jest określony jako f2p, ma jedną legende do stworzenia (genn) i reszta decku to karty za zero pyłu z katalogu podstawowego, ponoć można nim wbić legende. deck do wklejenia:

AAECAZ8FAqAFzfQCDlrYAfoBvQPcA40E+wTjBc8GigevB9AH2QqWDQA=

 

jak ktoś nie chce grać świstomigiem i chce skuteczny deczek na te chwile + grywalną legende z którą przez najbliższe półtora roku będzie coś kombinowane no to polecam.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.