Skocz do zawartości

Hearthstone


Ruther

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na razie trzymam moje kilka tysięcy pyłu na stabilizację mety bo ostatnio jakieś śmieci niepotrzebne potworzyłem ;d Gram sobie dalej tempo magiem z tym ,że dodałem tą kreaturę za 6 która zadaje obrażenia zależne od ilości kart w ręce. Na razie się sprawdza. 

 

 

Edit Jednak poniżej 15 rangi się nie sprawdza ;d. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Boże nie dość, że w paczkach nie miałem szczęścia to jeszcze w nagrodach na arenie. 12 wygranych i tylko jeden pakiet 375 Golda plus zwykła złota karta xD Dobrze, że ta arena w robocie była ogrywana bo by mi było żal tego czasu. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

imo tez uważam, że system nagród za range/12 win na arenie jest za mały, nie motywuje totalnie. Gram casualowo rankedy, areny olewam od czasu wprowadzenia nowego systemu pickowania minionków po "value".

Gram nowym control wojownikiem z boomem i ręką umrzyka, imo ma predyspozycje do bycia tier 1 deck, do czasu jak ktoś nie złamie jakiegoś chorego taniego połączenia, na oku mam jeszcze otk rogala, jak karty się ułożą to w piątej turze idzie wbić 36 dmg XD

Odnośnik do komentarza

Ja po wczorajszym kończę przygodę z arenami, mam dość. Kompletnie nie warto, jedynie będę grał w te za 1000 golda bo jest jakiś dreszczyk emocji. 

 

Daj deck, też pogram. Ja z robieniem kart wstrzymam się jeszcze z kilka dni bo jak na razie do tier 1 jest chyba kilka aspirujących decków. Czekam na coś na magu ale chyba się nic nie pojawi. 

Odnośnik do komentarza

Jeszcze Taunt Druida mozna spotkac, bo counteruje Warlocka :dafuq:

 

Ja probowalem Deathrattle Rogue, Tempo Shudder (moja wersja z mechami i Zilliaxem), Odd Rogue i Heal Zoo. Ostatecznie tym ostatnim wjechalem na rank 5 po malych poprawkach, wrzucilem Guldana i Shadowflame. Guldan + shadowflame i druidzi z tymi swoimi scarabami na kolanach, shadowflame vs jakikolwiek aggro albo mirror i tez pozamiatane.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...