Skocz do zawartości

Seriale, które musi zobaczyć każdy


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

Co ty mówisz sprite. sezony 3-5 to najlepsze co ten serial ma do zaoferowania. Super odcinki monster of a week oraz wciągający "mytharc" W 5 sezonie wszystkie wątki zostają zamknięte, twórca odchodzi i od 6 jest lipton.

 

The Shield nie ma w HD(albo jest jakoś sztucznie skalowany) bo (z tego co czytałem) jest kręcony w jakiejś "biedniejszej" technologi, gdyz serial nagrywany jest "z ręki" i w ten sposób chcieli nadać temu takiego amatorskiego, może nawet dokumentalnego posmaku. Nawet oryginalnego ost ten serial nie ma.

Odnośnik do komentarza

Twin Peaks - sezon 1, sezon 2 skręcił w stronę takiego absurdu że bolało mnie jego oglądanie

 

Rome - 2 sezony ,serial od HBO. W sumie, to taki "protoplasta" Game of Thrones, ale lata świetlne od niego lepszy IMO. Akcja dzieje się w tytułowym Rzymie na przełmie panowania Cezara i OKtawiana Augsta. Walki o władze, polityka, zdrady itp. Dla fanów takich klimatów pozycja obowiązkowa

 

Pushing Daisies - dla fanów filmów Burtona pozycja obowiązkowa. Szczególnie stylistyka i fabuła przypominają filmy twórcy "Nightmare before Christmas"

Odnośnik do komentarza

Zacząłem The Shield i już na początku mam mieszane uczucia. Czy ten cały Vic jakoś się rozwija z odcinka na odcinek czy ciągle jest to taki antypatyczny charakter? Trochę ciężko będzie mi zżyć się z postacią, która już w pierwszym odcinku zabija z zimną krwią kreta (czy bycie wtyką zasługuje na śmierć?) i zdradza żonę z inną policjantką. Antybohater w najgorszym wydaniu.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Z polskich polecam Usta Usta z Magdaleną Róźdżką. Do obejrzenia z laską na tvnplayer.pl. Było śmiesznie, a nawet i smutno.

Historia trzech kumpli, jeden bezrobotny, inny bogaty, pojawiają się laski/żony i od razu problemy. Serial dobry jak na polskie standardy, ale jest na podstawie jakiejś tam zagranicznej wersji:/.

I tak polecam, dajcie mu szansę.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zacząłem The Shield i już na początku mam mieszane uczucia. Czy ten cały Vic jakoś się rozwija z odcinka na odcinek czy ciągle jest to taki antypatyczny charakter? Trochę ciężko będzie mi zżyć się z postacią, która już w pierwszym odcinku zabija z zimną krwią kreta (czy bycie wtyką zasługuje na śmierć?) i zdradza żonę z inną policjantką. Antybohater w najgorszym wydaniu.

Nie jestem pewien czy się rozwija, ale na pewno lepiej go poznasz na przestrzeni kolejnych sezonów. Nie jest on 100% anty, po prostu podobnie jak Walter z BB, robi złe rzeczy dla dobra swojego i innych oraz efektów w pracy.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Drogi forumku, jakie seriale powinienem jeszcze obejrzeć?
Chodzi mi o takie, które się już skończyły. Chce mieć je z głowy zanim zaczną oglądać te obecnie emitowane.

Obejrzałem/oglądam:

Prison Break
Lost
Dexter
Battlestar Galactica
Twin Peaks
The Shield
The Wire
Sopranos
Seinfeld
Friends
Twin Peaks
Rome
Spartacus
Band of Brothers
Six Feet Under
Breaking Bad
HIMYM
Fringe
Skins
Californication
Scrubs
Oz
24
House
Flashforward/the event/v (crapy i jedyne seriale, które żałuje, że oglądałem :F)

W planach mam:
In treatment
Entourage
Misfits
Arrested Development
Curb Your Enthusiasm
70s show
Treme
Weeds
The it crowd
Luther
Deadwood
Firefly

Pytanie: Czy jest coś jeszcze wartego obejrzenia, co zakończyło już swoją emisję?
 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...