Skocz do zawartości

Seriale, które musi zobaczyć każdy


szaden

Rekomendowane odpowiedzi

 

Luthera wymieniłem w poście.

 

Stargate i Smallvile to trochę mnie przerażają długością. Oglądać takie kolosy na bieżąco to jedno, ale nadrabianie całości... 

 

Ktoś jakieś porównanie ma Stargate do Battlestara?

 

Tak, mimo całej mojej sympatii i miłości do Stargejtów, to Battlestar Galactica jest z 10 razy lepszy, OPUS MAGNUM science fiction.

 

 

 

Oczywista oczywistość ale po BG warto obejrzeć chociaż przygody SG1 (do momentu wątku Ori).

Chyba sobie kupię BG na blu ray'u...

Odnośnik do komentarza

Tak cwaniaczki, każdy z was poleca Arrested Development, ja ściągnąłem już z 2 wersje tego serialu i nie mogę znaleźć dopasowanych napisów, ani po polsku, ani po angielsku, a w to, że wszyscy polecajacy władają angielskim an poziomie nejtiw spiker nie dam wiary. Chyba, ze katowaliście się z 2sekundowym opóźnieniem <kondolencje>

Odnośnik do komentarza

 

Trailer Park Boys - nie wiem dlaczego tak niedoceniane.

 

this, boardwalk i gra o tron to ch.ujowe seriale nawet nie oglądaj ich dahaka.

 

 

nie no, Bartek, przesadziłeś. Wiesz co?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sam jesteś chuyowy.

 

EDIT: tylko dla jasności bronię tylko Boardwalka, GoT nie oglądałem i nie śpieszy mi się.

Edytowane przez 44bronx
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

pacyfik dobry? Bo się czaje ale bez forumka jestem jak ślepiec bez laski.

Dobry, ale kompania bez porównania lepsza. W sumie nie ma co się czaic ino oglądaj

 

Bez przesady. Pacyfik świetny. Podobny poziom do kompanii miejscami nawet lepszy (niektóre sceny niszczą). Oglądaj śmiało.

 

I czemu jeszcze nikt nie zapodał serialowego Fargo? Wprawdzie 10 odcinków ale praktycznie każdy GOTY także ten, no... oglądać :)

Odnośnik do komentarza

Zrobie swój ranking, kolejność przypadkowa:

 

24

Band of Brothers

Pacific

Generation KIll

Strike Back

The Killing

The Wire

The Sopranos

Mad Men

Suits

Homeland

Dexter

Prison Break

Breaking Bad

Luther

Rome

The Shield

House of Cards

OZ

 

 

Kiedyś kilka odcinków Six Feet Under, Smallville, dużo odcinków South Park i w całości kultowy MacGyver, Drużyna A, trochę X-Files.

Odnośnik do komentarza

Nikt w tym temacie nie wymienił Firefly...?

 

ch7vHz7.gif

 

Tracę wiarę w forumka...

 

Sci-fi w klimatach dzikiego zachodu. Niestety szybko skasowany, ale to co wyszło i tak trzyma wysoki poziom. Sam nie wierzyłem z początku, a ostatecznie serial skończyłem oczarowany. Szkoda, że o filmie Serenity nie mogę powiedzieć tego samego.

 

 

A w temacie sci-fi śmiało mogę polecić Babylon 5. Jeden z tych starszych seriali, które zgrabnie łączyły formułę "adventure of the week" ze spójnym i większym wątkiem fabularnym. Efekty na dzisiejsze czasy trochę komiczne, ale w tym serialu urok tkwi w bohaterach. To samo zresztą mogę powiedzieć o "bliźniaczym" serialu Star Trek: Deep Space Nine. Oba tytuły warte uwagi miłośników tego 'ambitniejszego' sci-fi, a nie pustego pew pew pew.

 

 

 

No i oczywiście Battlestar Galactica od Ronalda Moore'a. Ale tu zakładam, że każda osoba o choćby przelotnym zainteresowaniu sci-fi ma ten serial już za sobą. Jeśli nie, to ma zaległości do nadrobienia.

 

 

Odnośnik do komentarza

No Dahaka wspominał dwie strony wcześniej, że będzie oglądać. No i ja jak i Masorz gorąco polecaliśmy serial jak nie w tym temacie to w innym o serialach. 

Swoją drogą Nathan Fillion kilka miesięcy temu coś wspominał, że z chęcią, gdyby wygrał na loterii, wykupiłby prawa do serialu, zrobił go po swojemu i wrzucił do internetu. Niby nic takiego ale odzew w internetach był podobno ogromny i sporo osób z chęcią dałoby kasę byleby tylko Firefly znów trafił do emisji. Ale, że 20th Century Fox to korpo pełne żydów to praw nie sprzedadzą. Zresztą pierwszą kampania o pozostawieniu przy życiu serialu spaliła na panewce więc marne szanse na kontynuację.

Odnośnik do komentarza

Zrobie swój ranking, kolejność przypadkowa:

 

24

Band of Brothers

Pacific

Generation KIll

Strike Back

The Killing

The Wire

The Sopranos

Mad Men

Suits

Homeland

Dexter

Prison Break

Breaking Bad

Luther

Rome

The Shield

House of Cards

OZ

 

 

Kiedyś kilka odcinków Six Feet Under, Smallville, dużo odcinków South Park i w całości kultowy MacGyver, Drużyna A, trochę X-Files.

 

Bajzon musi zostać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

 

Zrobie swój ranking, kolejność przypadkowa:

 

24

Band of Brothers

Pacific

Generation KIll

Strike Back

The Killing

The Wire

The Sopranos

Mad Men

Suits

Homeland

Dexter

Prison Break

Breaking Bad

Luther

Rome

The Shield

House of Cards

OZ

 

 

Kiedyś kilka odcinków Six Feet Under, Smallville, dużo odcinków South Park i w całości kultowy MacGyver, Drużyna A, trochę X-Files.

 

Bajzon musi zostać.

 

 

Prosze was Prison Break, Dexter? Gdzie Twin Peaks, Gra o Tron?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...