Skocz do zawartości

Deus Ex: Mankind Divided


Paliodor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 881
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

mi kiedyś przeszło zamówienie na nowego TR za pół ceny w jakimś sklepie bo też mieli błąd :x godzinę po zamówieniu poprawili ale zlecenie przeszło. tutaj to by zbankrutowali jakby mieli 250 zeta dokładać do każdego zestawu a pewnie wszystkie by wymiotło do końca dnia.

 

no komenty osom. tyle złamanych serduszek i utraconych nadziei, "dwie zamówiłem" :dynia: ale serio, naprawdę ktoś wierzył w kolekcjonerkę z bajerami w cenie zwykłego wydania? c'mon.

Odnośnik do komentarza

To jest steelbook a nie kolekcjonerka.

 

http://deusex.wikia.com/wiki/Achievements_in_Deus_Ex:_Mankind_Divided

 

Osiągnięcia/trofea z Mankind Devided.

 

Nie ma osiągnięć za poszczególne decyzje podczas misji pobocznych jak w Human Revolution, nie ma osiągnięcia za najwyższy poziom trudności. Wraca trofeum za przeczytanie konkretnych eBooków, Pacifist i Foxiest of the Hounds.

 

Trofea za Breach wydają się za po prostu przejście wszystkich poziomów, nie zapowiada się na ich maksowanie.

 

50 osiągnięć z czego 31 jest ujawnionych, pozostało z 19 ukrytych, których nie ma na tej stronie z tego co widzę, więc mogą być osiągnięcia za questy poboczne.

 

A no i odleciałeś z tą grafiką trochu.

 

Mhm, masz rację. Mój błąd, zapewne będą trofea za questy poboczne. Cały zestaw wygląda podobnie jak z Human Revolution. Pucharek za najwyższy poziom trudności może teraz jest ukryty :D

 

A co do grafiki. Hmm, może popłynąłem, ale gra wygląda naprawdę bardzo dobrze i porównanie jej do remastera Human Revolution... No :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli ktoś zamierza ogrywać na piecu, podano wreszcie wymagania:

PC System Specifications 

 
Minimum: 
OS: Windows 7.1SP1 or above (64-bit Operating System Required) 
CPU: Intel Core i3-2100 or AMD equivalent 
RAM: 8 GB 
Graphics: AMD Radeon HD 7870 (2GB) or NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB) 
HDD/SSD: 45 GB 
 
Recommended: 
OS: Windows 10 64-bit 
CPU: Intel Core i7-3770K or AMD FX 8350 Wraith 
RAM: 16 GB 
Graphics: AMD Radeon RX 480 - 1920 x 1080 or NVIDIA GTX 970 - 1920 x 1080 
HDD/SSD: 55GB (Including DLC) 
 
Preloading 
 
On Steam, preloading will begin on Friday, August 19th at 09:00 PDT / 12:00 EDT / 17:00 BST / 18:00 CEST



Przyznam, że spodziewałem się wyższych. A tak, to i nawet mój stary rzęch powinien jeszcze dać radę. Oczywiściie o ile nie pokpią optymalizacji. 

Odnośnik do komentarza

Myślę, zę w tym wypadku preorder nie będzie czymś złym.

 

Tym bardziej, że embargo na recenzje mija 19 sierpnia.

 

http://www.playstationlifestyle.net/2016/08/11/deus-ex-mankind-divided-review-embargo-lifts-next-week-ps4-pre-load-starts-august-21/

Edytowane przez Papaj
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiem, dlatego może złoże preorder. Zobaczymy.

 

Tak by the way, mimo zniesmaczenia po poprzednim przejściu, po którym nie wpadły mi trofea nie odpuściłem i przeszedłem grę jeszcze raz, więc w ciągu tygodnia przeszedłem ją 2 razy :D Przeczytałem na forach, że nawet jak wpadnie bonus Duch i Gładkie przejście, a strażnicy znajdą ciało to mogą włączyć alarm a my go nawet nie usłyszymy. Pomyślałem, że to mogło być powodem, dlatego w tym przejściu nie dotykałem dosłownie nikogo. Żadnych użyć paralizatora, ogłuszeń, nic kompletnie. Oczywiście alarmów również.

 

No i wpadły wymarzone trofea a razem z nimi platyna. Teraz na spokojnie można wymaksować Missing Link bo tam przejście Factory Zero obejmuje tylko nie używanie Praxis i broni więc można na luzie grać, zabijać i nie zważywszy na alarmy. A do tego na telefonie wymaksuję Deus Ex: The Fall :D

 

Ach, aż chce mi się zamówić kolekcjonerkę. Tylko jak na taką zawartość strasznie droga - w porównaniu chociażby do kolekcjonerki Wiedźmina 3.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ale wtedy nie masz bonusow :(

 

Zamówiłem w empiku. Jak dojdzie na premierę i będzie po pracy do odbioru to super. Jak nie to to olewam i kupuję w jakimś sklepie. W mailu przewidywany czas dostawy mam 24-25.08, ale to bankowo się zmieni, po prostu nie mają potwierdzonej dostawy od dystrybutora.

 

A co do Mankind Devided. Bardzo polecam, mimo że to gameplayowa męczarnia nawet na lepszej wersji (mobilnej) zagrać w Deus Ex: The Fall. Gra dzieje się w tym samym czasie co Human Revolution, ale zaczyna wątki, przedstawia postacie, ktore znajdą się w MD. Janus, Alex Vega, Juggernaut Collective. Ciekawe też czy pojawi się Ben Saxon jako NPC. Trzeba będzie zapoznać się też z tymi komiksami :)

 

Ciekawi mnie czy będzie kontynuowany wątek z Megan. W zakończeniu HR

nie rozstali się definitywnie, w Missing Link można trafić na korespondencję Burke'a z Omega Ranch, gdzie jest wspomniane, że jedna z naukowców jest zaniepokojona o los swojego chłopaka itd.

Pojawia się nawet przez ułamek sekundy w trailerze Mankind Devided. Co sądzicie?

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Ja takie wątki uwielbiam i liczę, że Megan jeszcze się pojawi i będzie jakieś romansik znowu. Znowu, bo w trakcie wydarzeń HR (w komiksach) Jensen znalazł sobie nową laskę, Katrinę Sutherland. 

 

 

 2yots8g.jpg
Jednak już nie żyje, więc może coś Edios znowu coś dla nas szykuje i Megan wróci. Szczególnie biorąc pod uwagę, że w orginale, gdy Adam spotkał Megan ona miała mu towarzyszyć do końca gry.

 

 

W którym trailerze pojawia się Megan?

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Też zamówiłem zwykłą wersję na konsoleigry. Składam preordery tylko tych tytułów, których jestem absolutnie pewien, a nowy Deus Ex z pewnością do takich się zalicza. :)

No a w razie czego embargo schodzi chyba 4-5 dni przed premierą, więc jak coś by jednak było bardzo nie teges, to zdążę chyba bez problemu anulować.

Odnośnik do komentarza

Ja takie wątki uwielbiam i liczę, że Megan jeszcze się pojawi i będzie jakieś romansik znowu. Znowu, bo w trakcie wydarzeń HR (w komiksach) Jensen znalazł sobie nową laskę, Katrinę Sutherland. 

 

 

 2yots8g.jpg

Jednak już nie żyje, więc może coś Edios znowu coś dla nas szykuje i Megan wróci. Szczególnie biorąc pod uwagę, że w orginale, gdy Adam spotkał Megan ona miała mu towarzyszyć do końca gry.

 

 

W którym trailerze pojawia się Megan?

 

W pierwszym :)

 

https://youtu.be/q2kd7F3YFz8?t=56s

 

Mignięcie w 0:56, z porwania przez Tyrantów.

 

@Frantik: Zamawiałeś kiedyś już w konsoleigry? Mają odnośnik na oficjalnej stronie Deus Exa, cenę taką samą jak w Empiku, ale jednak ich nie znałem więc się nie zdecydowałem. Są godni polecenia?

 

BTW. Mój pierwszy calak na iOS :D

 

z9pfzn20d4vh.jpg

Edytowane przez Voytec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

@Frantik: Zamawiałeś kiedyś już w konsoleigry? Mają odnośnik na oficjalnej stronie Deus Exa, cenę taką samą jak w Empiku, ale jednak ich nie znałem więc się nie zdecydowałem. Są godni polecenia?

 

 

 

Zamawiałem 4 razy w ciągu ostatnich 8-9 miesięcy. Bez najmniejszych problemów. Raz tylko nie mieli kolekcjonerki, którą chciałem, ale dzień przed wysyłką zadzwonili, przeprosili i zwrócili różnicę ceny w stosunku do normalnej wersji, którą mi wysłali.  :good:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...